Şimdi Ara

Oyun Muhabbeti - Oyunlarda Hile Yapmak (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tek başıma oynadığım bütün oyunlarda hile yapıyorum :))) nedenini bilmiyorum en son mad max de yaptım mesela. yaş ilerlediği için fazla oturamıyorum oyunun başına hemen bitsin diye bakıyorum herhalde. ama gariptir hala bitmedi :) en cok commandos da ve generals de yapmışımdır. 1982 gonzo ve 1982 gonzo opera :) anlayan anladı :P

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Adam oyunu satın almış lvl1 de oyunu direk hile ile giriyor. Oyunu bir oyna be arkadaş Açıkçası oyundan soğudum 1 aydır girmiyorum. Tüm serisi oynadım bir tek bu bo serisinde fazla hile yoktu bundada her 1-2 sunucuda bir hileli adam denk geliyor. Adam lvl hile yapmış 150 lvl görüyor oyundan bamlanmıyor. Adamın ap açık hile yaptığı belli bu adam bile bamlanmıyor. Demekki oyunu satın almıcaksın. Bu sene oyunu almıcam.
    https://www.youtube.com/watch?v=qd8fkOsgycs
    Şimdi adam hile belli LvL 379 böyle bir lvl varmı oyunda yok. Sen hala bu tipleri oyunda tutuyorsan bende oyunu bir daha almam.
    [sizer=red]Oyun Muhabbeti - Oyunlarda Hile Yapmak
    Oyuna tekrardan girdim lvl hileli adamlar bamlanmamış ama aim'li adamda denk gelmedi. Çok beceriksiz adamlar var bir insan nasıl 0-15 çeker vay :D
    [sizer=red]Oyun Muhabbeti - Oyunlarda Hile Yapmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UzmaN345 -- 3 Nisan 2016; 6:14:56 >

• Mad Max oynarken Trainer açmazsam olmaz. İlla o can ve araç hasarsızlığı hilesini açmadan yola çıkmıyorum. Bana hayat ve araç sigortası gibi geliyor. Zaten oyun bayağı gergin, bir sürü hırpani en ufacık fırsatta seni yemek için fırsat kolluyor, zaten talan olmuş dünyada tek bir ot tek bir ağaç bile bitmeyen bozkırlarda köpek maması ile besleniyorsun, bu kadar acımasız evrende hile biraz psiklojimi ayaka tutuyor. Yoksa intihar et kurtul çekilir evren değil. He tabii grafikler için katlanıyorum güzel oyun...

• Oyunda bütün hileleri nasıl yapılır
  • Metin2 yi bilipte Muz hilesi ve spada modu bilmeyen toprak atsın üstüne :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.