Şimdi Ara

Oyun Muhabbeti - Oyunlarda Hile Yapmak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben şahsen katılmıyorum.ne şimdiki hileleri seviyorum ne de sizin masum dediğiniz eski hileleri.GTA San Andreas ı PS2 de oynarken senaryoyu devam ettiremediğim için can sıkıntısından hile açmıştım birde Counter Strike:Condition Zero da artık ilerleyemez hale gelince ölümsüzlük hilesi açtım ama onun dışında hilenin hiçbir türü benim kapıma dayanmaz.tek kişilik oyunlarda da bir anda her istediğini yapabilir hale gelince o oyundan nefret ederim.gerçek hayatta da durum böyledir.eğer istediğimiz her şeyi uğraşmadan emek harcamadan elde edebilseydik hayat ne kadar boş gelirdi.benim için oyunlarda sadece bir uğraş bir emek harcadığım zaman ondan keyif alırım.o yüzden eskisi yenisi,masumu suçlusu hiç fark etmez hileden nefret ederim yapılmasından da nefret ederim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Lafını esirgemeyen Talha reise sonsuz sevgiler.
  • yine zevkli bir program olmuş ağızlarınıza sağlık.pc konusu olunca bakın gökhan nasıl döktürmüş
    bir de mobil siteyi düzeltin artık.10 kere siteye giriyorsam 8-9u mobil oluyor benim.eminim birçok kişi böyledir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qqqqrpppp -- 27 Mart 2016; 16:56:12 >
  • CS GO da sıkı önlemler var ama steam anti-cheat sisteminin yakalayamadığı hileler oluyor yapan yapıyor gene.
    Benim bir arkadaş botlarla oynarken wallhack açmış Dandik hile kullandığından hemen yakalanmış. CSGO dan Ban yedi. Olayla hiçbir alakamız olmadığı halde ben ve 2-3 arkadaş daha ceza aldı. Arkadaş listesindeki herkese ceza veriyor heralde başka bir bağımız yok 5 galibiyetimiz silindiydi

Bir de makro olayı çıktı. BF4 de falan çok yaygın. Ayarlıyorlar makroyu silah hiç tepmiyormuş gibi oluyor. Yapımcılar önlemde almıyor buna. Çok kolay bir yöntemle engellenebilir aslında. Yeni BF oyunlarında ateş ettikten sonra silah ilk pozisyonuna geri geliyor. Eski BF oyunlarında ateş ettiğinizde silah tepice yukarı kalkardı tekrar ateş edecekken tekrar nişan almanız gerekirdi. Böyle yapsalar makrolar işlemez olur ama yapımcıların umrunda değil.

Multiplayer olarak Tribes Ascend ve Natural Selection oynuyorum. İki oyunun oynayanı az, çekirdek kitlesi var hileyle uğraşmıyorlar. Tribes ın yapısı hileye uygun değil zaten. Attığınız mermilerin hedefe ulaşma süresi var. Hedef de neredeyse mermi kadar hızlı hareket ediyor. Atışlarınızı hedefin gideceği yeri tahmin edip yapıyorsunuz. Buna hile falan sökmez. Bir kaç kere sınırsız jetpack hilesi gördüm o kadar

• talha ve gökhan yer değiştirince hareketlerde değişmiş talha daha sessiz ve dalgın olmuş gökhan daha konuşkan :) o yerlerde birşey var demek ki büyülü falan herhalde :))

• quote:

Orjinalden alıntı: prodigy842

Sony PS4 e bir klavye fare çıkartsa tadından yenmez. Giderim o zaman PS4 alırım.

O zaman pc den ne farkı kalır ki oc oynamaya devam et sen yada biraz beyin egzersizi yap
  • fannymagnet kullanırdım gta vice city sonra kadınla beraber arabayı su atardım.

• ulan hile yazısını görünce direk ilk aklıma gelen :

HESOYAM :DDD

• Alkan bey eski nesil konsollarda hile mevcut,Ps4-Xbox One ikilisinden birinde gönül rahatlığıyla fifa oynauabilirsin.
  • Videonun fotoğrafındaki ayrıntılar harika olmuş :D

• Age Of Mythology nin senaryo modunu 40 saatte mi ne bitirmiştim :D Daha sonra hilelerini kullanmıştım 10 saatte bitmişti senaryo modu.

Ori and The Blind Forest ın bazı bölümleri o kadar zordu ki trainer kullanmak zorunda kalmıştım ama fark etmedi bir bölümü geçemeyince oyun öyle kaldı :D
  • Nuttertools

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun Muhabbeti icin Tessekürler. Hileler hayatimisin vazgecilmesi , o bizim efenndimiiizzz,

• Online oyunlarda hile yapıp ta zevk alan biri var mı?Yani cidden aimbot falan açınca çok eğlenceli falan mı oluyor?Kazanmak eğlenmenin önüne geçiyorsa o noktada sıkıntı başlar çünkü bu bir oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben hileyi yeniden oynamaya üşendiğim yerlerde kullanırım.
    boss öldürmek için gerekli silahı yere mermilerini almayıp da ilerisinde save ettiysem ya baştan başlamak yada hile yapmak gerekiyor o zaman kullanırım.

• IDDQD

cCc GOD MODE cCc

• Bu tür programları twich canlı yayınlarıyla seyirci katkısıyla yapsanız keşke.İyice koptunuz yani.

• Talha koltuğa yayılma o kadar ya pantolonu memene kadar çekmiş gibi duruyosun :))

• FF XIV'te normalde 40 saatte bir S sınıfı Hunt çıkıyor her bir haritada. Oyuncular da bu süreci hızlandırmak ya 40 saat geçtikten sonra "belirli şartları" sağlamak için her haritada farklı gariplikler yapıyordu yakın zamana kadar. Bunlar belirli bil yolda 200-300 oyuncunun koşmadan yavaşça yürümesi veya belirli bir yükseklikten gene yüzlerce oyuncunun atlayıp ölmemesi gibi garip garip şeylerdi. Bunların hiçbirine katılmadım ama insanların saatlerce uğraştığını biliyorum.

• PS1'de oyunda hile yapmak için arka kısmında porta kartuş takılıyordu...bide film kartı takıp VCD izleniyordu (ViVidciler iyi bilir)

PS2'de ise hile, code girme, code yada oyu save download, USBden MC'da save taşıyan ARMAX vardı...

Code Breaker isimde hile yazılımıda çok kullandım, code download, kendi içinde chat sistemi, hatta swap yöntemi ile kopya oyunları oynatıyordu...

PS3'de orj. oyun kullandığımdan hileye gerek kalmadı...

PS1-2 için hile oyunu bitirdikten sonra açılmayan özellikleri açmada çok işe yarıyordu yani oyunu daha keyifli yapmak için masumca hilelerdi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 28 Mart 2016; 18:50:11 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.