Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.591
Cevap
150
Favori
466.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Asus VX239H'de 2 HDMI ve 1 VGA portu vardı sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 500 lira civarına film ve oyun için S2340L den iyi model var mıdır? 1-2 saat CS Go oynuyorum sadece okadar.
  • Hayır, yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 9 Temmuz 2015; 9:10:28 >
  • Fps oyunları için değil ama genel olarak AOC i2369v ile Asus vs239hv arasında kalmıştım. AOC olanı aldım, ikisi arasında gözle görülür bir görsel fark hissedemedim. Açıkcası iyi mi yaptım kötü mü bilemiyorum şimdi, içimde Asus ile değiştirme isteği var
  • istedigim monitoru malesef bulamadim. 2k + ips + g-sync

Asus PG279Q bekliyecez artik umarim 3-4 aya ulkemizde satisa cikar
  • Hocam maksimum 1100 tl bütçem var. Ekran kartım gtx 970 ve sadece oyun için monitör araştırıyorum. Şuan aklımda Benq xl2411z var tavsiyenizi bekliyorum.
  • Öncelikle ilginizi için teşekkürler Yukarıda anlatmak istediğim giriş direk AV girişiymiş kablo tv için. Şimdi iki model var önümde aşağıya linkleri ekleyeceğim, biri 299 TL LCD olarak yazmışlar ama nette araştırdığımda Led görünüyor, diğeri 439 TL IPS Led. Kullanım amacı evde misafir olmadıkça küçük odada takılırız, duvara asacağım hareketli duvar askısı ile PS4 ve analog tv izlemek için kullanılacak. Sizce aradaki 140 TL fark verip IPS Led i almak değer mi? 299 Tl olan teşhir ürünü görünüyor bir de. İkiside 5ms tepkime süresine ve 250 nits parlaklığa sahip. Input lag değerlerini bulamadım. İkisinde de 5 watt stereo çıkış mevcut. Hangisi tercih edilmeli sizce? Teşekkür ederim şimdiden.

http://www.teknosa.com/urunler/110015274/samsung-lt22c300ew-fhd-lcd-monitor-tv
    http://www.teknosa.com/urunler/110015550/lg-22mt47d-pz-22-led-monitor-tv-siyah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syphonfilter -- 9 Temmuz 2015; 15:33:01 >

• Hocam kolay gelsin, aylardır bıkmadan usanmadan yardımcı oluyorsunuz Şubat gibi tavsiyeniz üzerine Samsung S27D590P almıştım. Bugün 3lü setup yapmaya çıktım, 2 adet daha almak için vatana gittim, ellerinde sadece 1 adet vardı. Fiyat 940tl. Onu aldım, diğerini başka yerden bulurum dedim ama bulamadım. Mağazada bir de S27D590CS olarak aynı monitörün Curved olanı vardı. Tüm özellikleri aynı mı değilmi diye emin olamadım. Fiyatı 1300tl. %35 gibi fiyat farkı var. Ama öyle aman aman da curved değil. İlk aklımdan geçen ortaya elimdeki düz monitörü koyup yanlara curved alsam nasıl olur şeklindeydi. Masraflı olur dedim. 2 ci düzü aldıktan sonra acaba ortaya curved ekranı koyup kenarlara mı düz ekranları koysam dedim ama, kuzen boşver hiç alma 3 monitörde aynı olsun düz olsun dedi. 3. monitörü vatanın sitesinden yine S27D590P olarak sipariş verdim. Sonuç olarak 3 monitör de aynı olacak.

Curved monitörler mantıklı olur muydu ?

Ekran kartımın (asus GTX970 strix) arkasında 1xhdmi 1xdisplayport 2xdvi var. monitörde ise VGA ve 2xhdmi var.

Ortadaki monitörü HDMI ile, yanlardaki monitörü de DVI to HDMI aparatlarla bağlamayı düşünüyorum. Bu kurulumda sıkıntı olur mu ? Monitörlerle beraber HDMI kablo geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

VX2363 daha iyi. Bildiğim tek fark boyut. Başka fark varsa, teknik özelliklerinde yazıyordur zaten. Karşılaştırma yaparak görebilirsin aradaki farkı; varsa tabi.

vx2263smhl-w siparişi verdim webdenaldadan, çok yardımcı oldun teşekkürler, Monitör geldiğinde izlenimlerimi sizinle paylaşırım.
  • Merhaba, ben tavsiye istemek için değil de başka bir soru sormak için yazıyorum. Elimde Asus VS238NR 23" modeli monitör var. Bunu satıp hdmi girişli bir monitör almam lazım. çok temiz makine ve 1 yıl garantisi devam ediyor. bu ürünü acaba kaça satabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Hayır, yok.

Hocam monitör bugün elime geçti gerçekten müthiş bir şey İlginiz için teşekkürler.
  • Odama tv almayı düşünüyorum, playstation a bilgisayara bağladığımda beni üzmeyecek düşük tepki süreli yada pc mode? gibi özellikleri olan tv ler varmıdır?
  • 3 lü sistemimi kurdum. Oyunlarda ilk başta baş dönmesi yaşıyorum fakat çok güzel bir duygu Darısı isteyenlere.

• çok güzel ortam hayırlı olsun umarım gelecekte bizimde olur.
  • Hocam acaba bana 4k olan 120hzlik 3d destekleyen kalteli bir monitör önerir misiniz
    Tamamen FPS oyunları oynanacak belki bazenleri agar.io falan oynarım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: borealatis

Benq xl2430t modelini amazondan sipariş vermeyi düşünüyorum. Fakat daha önce yurt dışından bir ürün almadım. Garanti, konusunda bir sıkıntı olur mu ? Ürünü satın almada yurt içi ile yurt dışının arasında fark var mı ? ( Dil, firmware vs. gibi )
    Ürünü gönderme aşamasında tarafıma ulaşmasıyla ilgili bir sorun olur mu ? monitör satın alımıyla ilgili bu tip soruların cevaplarını bulabileceğim bir rehber varsa da olur ?

Asıl soruma geleyim,
    ekran kartım gtx980, örnek vermek gerekirse gta 5 i tüm ayarlar açık 100 fps ye bile ulaşamıyorum. Yeni çıkacak olan oyunlarda da aynı tabloyla karşılaşma ihtimalim yüksek. dolayısıyla 144 hz lik bu monitörü almaya değer mi ? hz oranı benim için bir etki yaratır mı ?

Bende bu amazon prime day ile monitör de indirim bekliyordum ama nedense Benq Türkiyeye gönderimi kapadı. Amazon.de BenQ XL2420G €463,99 iken, AOC G2460PG ye €428,95 vermek istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freemium -- 14 Temmuz 2015; 12:29:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LordErenAtakan2

Hocam acaba bana 4k olan 120hzlik 3d destekleyen kalteli bir monitör önerir misiniz
    Tamamen FPS oyunları oynanacak belki bazenleri agar.io falan oynarım :D

Banada bundan bir tane lazim. tam olarak bu ayarlarda en az 27" olmali, hele birde 21:9 kavisli ekran olursa yemede yaninda yat.
    Ama ben bu ayarlarda bir monitor bulamadim. Asus ve Acer in Compitex te tanittigi monitorleri bekliyorum.
  • denklen2a kullanıcısına yanıt
    Hocam aynen bide ciddi bende kavisli istiyorum bide onların nvdia 3d desteklediğini düşünsenize rüya gibi
  • denklen2a kullanıcısına yanıt
    Olsa da 4000tl den aşağı olmaz :)
  • 
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.