Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.591
Cevap
150
Favori
466.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

33 lira için bu riske değer mi? Hem, üründe arıza yokken iade etmek, o ürünü alacak kişi için hiçte hoş bir şey değil.

Beğenmessemden kasıt renkleri tam verememe, aşırı bir ışık sızması, ölü pixel ya da oyunlarda fazlasıyla ghosting yapar o şekilde yoksa başta belirttiğim gibi hocam çok çok uç beklentilerim yok.
  • Ne diyeyim daha, "Hayırlı olsun" diyeyim bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Ne diyeyim daha, "Hayırlı olsun" diyeyim bari.

Allah razı olsun hocam
  • Hocam 600-850 TL arası hangi monitoru tavsiye edersiniz mx239h düşünüyordum ama çok problemi varmış. Xbox 360 için kullanıcam. Aşırı multiplayer oyuncusu değilim genelde single takılıyorum. 24 inc yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SharpThunder -- 6 Kasım 2014; 20:47:18 >
  • 24" yeterile ise o kadar bütçeye gerek yok. Dell S2440L olabilir. Eksen'de kampanya var. Havale ile 453 liraya geliyor.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Hocam açıkcası bu güzel ama aklıma bir şey takıldı. Bundan önce bir Benq RL2455HM almıştım ve onda Cod 4 ü bitirmiştim Onun kadar olmasada hızı nasıldır? Birde galiba bu monitörde tek Hdmi çıkışı var Pcde de kullanıcam ona göre bir şey önebilir misiniz? Edit: Hdmi switch ile kullanabilirim sanırım. TftCentral incelemesi gayet iyi duruyor Ama çok yansıma yapıyor diyorlar Başka ne önerebilirsiniz buna yedek olarak en azından?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SharpThunder -- 7 Kasım 2014; 16:43:18 >

• Asus VX239H.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle merhaba

Bugün yeni bir masaüstü bilgisayar almaya karar verdim. Bu bilgisayar Dota 2, Counter-Strike Global Offensive, Payday 2 gibi oyunlarda kullanılacak. Vatan Bilgisayarda bir liste hazırladılar ve bu listede monitör olarak PHILIPS 21.5" 227E4LHAB/00 önerdiler. Konu altında siz de bu monitörü önermişsiniz kimi zaman. Ürünü verdiğiniz sitelerde araştırmaya çalıştım ama pek bir sonuç alamadım. Input lag testi sonucu bulamadım aynı şekilde gölgelenme testi sonucu da bulamadım. Anlattığınız kadarıyla tepki süresi önemli ki Philipste 2ms olması gönlümü bir nebze de olsa rahatlattı fakat benzer fiyat aralığında daha iyi bir ürün bulma şansım var mı ve beni söz konusu oyunlarda yarı yolda bırakma ihtimali var mı diye sizlere de danışmak istedim.

Alacağım bilgisayarda kullanılacak olan ekran kartı GTX760 gibi duruyor. Eğer Philips haricinde bana seçenek sunarsanız çok sevinirim. Kafam allak bullak olmuş durumda.

Emeğinize sağlık çok teşekkür ederim.

• Sorduğun monitöre ait lag testi ben de bulamadım ama şöyle bir şey var: Philips'in sonu /00 diye biten modellerinin lagı düşük oluyor sanırım. Tabi bu kesin bilgi değil. Burdan kıyasla alabilirsin ama risk yine de. Alternatifler, şunlar olabilir:

- Dell S2340L,
    - Dell P2314H,
    - Acer S236HLTMJJ,
    - ViewSonic VX2370SMH,
    - HP 23xi,
    - Samsung S22D390H
  • ben ps4 aldım tv de 720p oldugundan pek guzel goruntu olmuyor PHILIPS 27" 273E3LSB/00 bu modelın gıbı bır monitor bulabılrmıyız 23 24 te olabılır
    Çok teşekkür ederim. Toplayacağım bilgisayar hakkındaki konum şu linktedir: http://forum.donanimhaber.com/m_99253174/f_//tm.htm#99253174

Eğer vakit ayırıp bakabilirseniz çok memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckn. -- 8 Kasım 2014; 3:08:27 >
  • Chris Brown veya LEON-X bakarsa iyi olur. Ben girmiyorum oraya pek.
    Çok teşekkürler hocam. Kolay gelsin.
  • Of manyak bisey takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar forumdan özellikle bocekgrafik arkadaşımızdan aldığım fikirler ve yardımlar sayesinde dell u2414h aldım ve kullanıyorum. İnceleme gibi bir şey yapmaya vaktim ve bilgim yok ama merak ettiğiniz bir şey olursa yardıma hazırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carannir

arkadaşlar forumdan özellikle bocekgrafik arkadaşımızdan aldığım fikirler ve yardımlar sayesinde dell u2414h aldım ve kullanıyorum. İnceleme gibi bir şey yapmaya vaktim ve bilgim yok ama merak ettiğiniz bir şey olursa yardıma hazırım.

Bende 2k dan vazgecince o ürüne bakmaya basladimda. U2414H, P2414H ile arasındaki fiyat farkına deger mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    bu soruya net bir cevap verebilmek için p2414h modelini de kullanmam gerekirdi. o yüzden emin değilim. arasındaki en önemli fark u2414h ın kalibrasyonlu olarak gelmesi. diğerinin kalibrasyonunu senin yapman gerekiyor. işçilik tasarım u2414h da daha iyi. usb 3.0 çıkışları var ama onların yerinden ben çok memnun olmadım. o bölgeye ulaşmak pratik değil. ancak bir kablo vasıtasıyla uzatırsan kullanabilirsin.
  • arkadaslar ps4 oynayabılecegım bır 23 24 ekran monıtor onerısı olan varmı
  • S24D390HL Samsung modeli var listede ancak iç piyasada S24D390H yani sonunda L olmadan geçen bu monitör müdür? Zaten Samsung sitesinde L olan 23.6 olmayan 21.5 sanırım iç piyasa karışıklığı?

İç piyasada H geçen ama aslında HL olduğunu düşündüğüm:http://www.hepsiburada....210&categoryId=60002242

Bir de Dell U2414H için de bütçem yetiyor ancak 8ms olayı oyunlarda ve filmlerde gözümü korkutuyor. Yüksek bir değer çünkü. İş olarak kullanmayacak değilim ancak renk önemli olsa da hayati önem taşımıyor benim için. (Açıklama: Tasarım oldukça önemli işim bu ancak eve pek iş taşımıyorum. Ama gerekli olmuyor da değil. :) ) Oyunda sıkıntı yaparsa daha çok üzer gibime geliyor. Bilemedim. Yerinde incelemek de bana fikir verecektir.

• Merhaba, BENQ RL2455HM monitör hakkında bilginiz var mı acaba? FPS ağırlıklı kullanılacak veya tavsiye edebileceğiniz 23-24" 600tl ye kadar başka bir alternatif, yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunhez -- 9 Kasım 2014; 2:06:07 >
  • 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.