Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (444. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
11.591
Cevap
150
Favori
466.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LordErenAtakan2

Hocam aynen bide ciddi bende kavisli istiyorum bide onların nvdia 3d desteklediğini düşünsenize rüya gibi

Kesinlikle sana katiliyorum.

@uygar2580
    4000 e kadar bana uyar :)
    saydigim ozelliklerin hic biri ucuz degil farkindayim ve bu ozelliklere sahip bir monitor istiyorsak ederinide odemek gerektigini biliyorum.
  • denklen2a kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi araştırdım saydığımız özelliklerin hepsini barındıran bir monitör yok ama eğer hassas bir gözünüz yoksa asus rogun biliyor musunuz bilmiyorum ben üyesiyim.Bildiğim kadarıyla 2k ekranlı 3d ve vsync destekleyen ROG SWIFT PG278Q adında bir modeli var
  • Ustadim bu modelden haberdarim ama asus ve acer in computex te tanittiklari monitorler vardi; Asus un 34 Acer in 35 inclik monitorleri.
    onlari bekliyorum umarim bunlar cok gec kalmazlar.
  • denklen2a kullanıcısına yanıt
    Hocam modeller çıkınca banada bilgi verir misiniz
  • Tabiki haberdar aderim.
  • Rehberi bastan okudum ve su iki model arasinda kaldim: ASUS VX238T ve ASUS VX229H.

Siz hangisini onerirsiniz?
  • Hocam merhaba değerli bilgiler için teşekkürler. Dell E2214H 21.5" monitörü tavsiye edermisin. Triple screen olarak kullanmayı
    düşünüyorum.
  • isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    Memnunsan, değiştirme boşuna.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MarvelX kullanıcısına yanıt
    FreeSync'li MG serisi var bir de. O daha ucuz olacak.

• boreas75 kullanıcısına yanıt
    Bütçene en uygun o zaten. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

• syphonfilter kullanıcısına yanıt
    Evet, aradaki farka değeceğinden emin olabilirsin.

• Daha önce aynısından satanlar olmuştur tahminimce. Onların kaça satıldığını bulup, ordan kıyasla bir fiyat biçmek mümkün. 400 civarı eder tahminimce.

Google'a şu şekilde arama yapınca kolay bulunur: site:forum.donanimhaber.com satılık Asus vs238

nr'yi eklemedim bilerek ama öyle de aratabilirsin.

• Hayırlı olsun, güle güle kullan.

• Hüzün Dram Keder kullanıcısına yanıt
    Vardır illaki ama TV konusunda bilgim yok.
    Şu konu var ilgili olarak:https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=77863003

• uygar2580 kullanıcısına yanıt
    Ben yokken kurmuşsun düzeneği. Harika olmuş. Hele de videoyu seyredince, yağlarım eridi vallahi.

• 2160P ve 120 hz özellikte monitör çıkmadı henüz.
    IPS, 1440P ve 144 G-Sync veya FreeSync'li modeller çıktı ama. Onlara bakın bence. Acer ve Asus'un var şu anda sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 16 Temmuz 2015; 12:53:07 >
  • kassatura kullanıcısına yanıt
    Arada boyut farkı var. 229, IPS idi galiba birde ama 238'in görüntüsü de iyi olduğu için, boyut ve fiyata göre tercih yap istersen.

• pesimistadana01 kullanıcısına yanıt
    Üçlü düzenek için etmem. Onun yerine 21/9 IPS, E-LED veya AMVA panel model bakman daha mantıklı olur bence.

• bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Computex te tanitilan kavisli monitorlerden bahsediyorsunuz sanirim. Onlar henuz satisa sunulmus degiller, karar vermek icin onlari bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Arada boyut farkı var. 229, IPS idi galiba birde ama 238'in görüntüsü de iyi olduğu için, boyut ve fiyata göre tercih yap istersen.

Tasarimindan dolayi VX239H alacagim galiba. 650 liraya kadar alinabilecek seceneklerin icinde nasildir bu monitor? Oyun amacli dersek eger.

EDIT: Ince cerceveli olmasi lazim bu arada. Ilerde iki ekran yapabilirim cunku. Bir de mat olmali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kassatura -- 16 Temmuz 2015; 16:39:38 >
  • 
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.