Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.591
Cevap
150
Favori
466.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung modellerinden S24C350H ile S24B350H arasındaki farklar neler bilginiz var mı?

Kağıt üstünde birisi 2ms birisi 5ms, haricinde pek fark yok gibi, 2ms olan tercih sebebim ama kırmızılı rengi ve çoğu mağazada stokta olmayışı yüzünden diğer model olan S24C350H'ı almak zorundayım gibi.

23" veya 24", Asus - LG veya Samsung marka, önerebileceğiniz oyun monitörü var mı acaba bu modellere denk? 3D olmayan, standart modellerden arıyorum.
    Ana konuya baktım ama listedeki ürünlerin çoğu stokta yok.
  • Diablo kullanıcısına yanıt
    S24C hakkında bilgim yok. Mobilim. Ilk sayfadaki Öneri listesinde olmayan bir monitörü araştırmak başlığı altındaki yönergeleri izleyin. Ben de baksam, öyle bakacağım.

Ilk sayfadaki modeller dışında önerim yok şu an. Çıkıpta incelemesi yeni yapılmış model varsa bilmiyorum. ViewSonic'in VX serisi stoklarda olması gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeAdShOcK

Arkadaşlar, bu 3 monitör arasinda kaldim. Tepkime süreleri 2 ms, 1 ms arasinda değişirken bir de kaç Hz olduğu sorunsalı kafami kariştirdi. Linkteki Aoc 148 hz olurken, Asus we Samsung öyle değildir.

http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/samsung-s24b350h-24-s24b350h-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=60222

http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/aoc-e2461fwh-236-e2461fwh-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=66217

http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/asus-vn247h-236-vn247h-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=64785

Güncel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• AOC i2757FM ile oyunlarda bir sorun yasarmiyim ? 5ms bir sıkıntı çıkartır mi ? Grafiklede uğraşıyorum o yüzden ips gerekli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    7950 Den dvı vga dönüştürücü çıkmadı.Ama anakarta takında hd 4000 yapıyordu vga ile bu tearing işini en yakın zamanda dönüştürücü alıp deniyeceğim.
  • @HeAdShOcK
    Asus dışındakiler iyi. Herhangi birini alabilirsin.

@poyrazz_ern
    Sorun yaşamazsınız. İlk sayfada 3 tane inceleme linkini verdim. Konuyu okumadınız sanırım.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Okudum ama hepsi genel kullanimla ilgiliydi,oyunla ilgili inceleme yapan birini goremedim o yüzden bu yorumu yazdım.yoksa emeğin hakkını verip tüm konuyu okuduğumu hatta monitor alacak arkadaslara bu konunun linkini attığımı belirtmek isterim.iyi akşamlar

• merhabalar.
    http://www.vatanbilgisayar.com/acer-s240hlbd-24-s240hlbd-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=63702

Bu monitörden 3 tane alıp eyefinity yapmak istiyorum. Amacım similasyon araba yarısı oynamak. Herhangi bir kusuru varmıdır. Zira fiyatı 24'' olmasına rağmen uygun geldi. Vatanda %25 indirim olduğunda 360 tl ye geliyor.

Konuyu okudum fakat açıklama bulamadım.
    HLBID den bahsedilmiş bu monitor HLBD acaba fark varmıdır. Fark yoksa zaten önermişsiniz.
  • DVI portu olmadığı için ucuz. 3 monitör bağlarsınız ama dönüştürücü gerekir. Onun da verimi ne olur, bilmiyorum. Bilen bi arkadaş yazsın bunu.

Düzeltme: DVI ve VGA portları var, HDMI portu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 8 Kasım 2013; 2:06:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

DVI portu olmadığı için ucuz. 3 monitör bağlarsınız ama dönüştürücü gerekir. Onun da verimi ne olur, bilmiyorum. Bilen bi arkadaş yazsın bunu.

DVI-D var monitörde. Bendede 7950 var 2 dvı çıkışı kullanıp 1 adet dönüştürücü ile dport kullanırım dedim. Yalnız göremedim ama galiba duvara montaj olmuyor bu ekran. Benım konsola sabıtleyemezsem işime yaramaz başka ekran bakıcam mecbur.
    Tüh 24'' 3 ekran şahane olacaktı.
  • LETHALDOZE L kullanıcısına yanıt
    Yanlış yazdım. HDMI portu yoktu. Duvara monte olmaz.
  • s.a böcek kardes önerdigin monitörlerden piyasada yok yardımcı ol lütfen
  • defiance34 D kullanıcısına yanıt
    benq un en son cıkardıgını alıcaktım ama yok hiç bi yerde
    SAMSUN S24B350H BULDUM ONU ALMAYI DUSUNUYORUM
  • defiance34 D kullanıcısına yanıt
    Alabilirsin. Performansı en iyilerden biri o.

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Yanlış yazdım. HDMI portu yoktu. Duvara monte olmaz.

Tüh kötü oldu. 23'' bakınım ilk sayfaya bakarak. Sağolun.
  • sonunda asus vn247h yerine forumdan arkadaşların ve mumak 'ın yardımlarıyla aoc d2357ph aldım.

iyi ki almışım süper bir monitör bence... oyunlarda hiçbir sıkıntı yok, AC3, Tomb Raider, Far Cry3, 2K14 vs... gayet akıcı ghosting yok, ışık sızması yok... + ekstradan 3D var...

tavsiye edilir...
  • Hayırlı olsun.

Bu model, 3 inceleme linkiyle birlikte uzun süredir önerilerim arasında var. Hatta AOC başlığında ilk sırada duruyor ;-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 8 Kasım 2013; 13:10:45 >
  • accaip kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun dostum. güle güle kullan
  • Kesenin ağzını biraz açtık diyelim ve BF4'de sabahlar olmasın demek için AOC G2460Pqu almak istedik nerede var bu ürün TR de var mı?
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.