Şimdi Ara

Oyun İçi Mikrofon Olsa Fena Olmaz Mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Türkiyeye gelmesin konuşurken yakın yerlerde olduğunu anlatan insanlar oyunun ileri döneminde kavga küfürleşirse birbirini tehdit etmeye kadar gider..hadi yazıyla aldığın tehdidin küfürün bir toleransı oluyor ama sesli bişekilde seni çağıran adama susamazsın karşılık vermek istersin..tr de olmaz çok ekstra olaylara gebe milletimizin terbiyesi pskolojisi bozuk malesef..

Onun dışında weste gelse sevinirim çoğunlukla farklı ülkelerden bağlanıosun zaten ortak dil ingilizce daha kaliteli oyunlar çıkablir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BEN ÇOK FAZLA KÜFÜR EDERİM
  • Legendâry kullanıcısına yanıt
    /sustur all yaptığımda mikrofonda muteleniyorsa gelsin aksi taktirde gelmesin. Ki gelse bile konuda bir arkadaşın dediği gibi Soloq mantığına ters bir kere ne anlamı kalır?

• bence Türkiyede yemez bas konuş daha pratik olabilir yazmaktan ama biz küfür için kullanıcağımız için etki etmez birde çocuk sesi duyarsam dellenirim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamdibey1

/sustur all yaptığımda mikrofonda muteleniyorsa gelsin aksi taktirde gelmesin. Ki gelse bile konuda bir arkadaşın dediği gibi Soloq mantığına ters bir kere ne anlamı kalır?

Sen oyunu yalnız mı oynayıp kazanıyorsun? Solo Q olsa da sonuçta ortaya bir takım oyunu çıkmadan oyun kazanılmıyor değil mi? Bunun için sesli konuşma gelsin diyoruz bizde. Tıpkı sinyaller ve chat kısmı mutelendiği gibi voice kısmı da mutelenecektir. O yüzden anlamadan dinlemeden yorum yapma dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antika1211

Türkiyeye gelmesin konuşurken yakın yerlerde olduğunu anlatan insanlar oyunun ileri döneminde kavga küfürleşirse birbirini tehdit etmeye kadar gider..hadi yazıyla aldığın tehdidin küfürün bir toleransı oluyor ama sesli bişekilde seni çağıran adama susamazsın karşılık vermek istersin..tr de olmaz çok ekstra olaylara gebe milletimizin terbiyesi pskolojisi bozuk malesef..

Onun dışında weste gelse sevinirim çoğunlukla farklı ülkelerden bağlanıosun zaten ortak dil ingilizce daha kaliteli oyunlar çıkablir..

Oyuna bu özellik gelirse sunucu farketmeksizin gelir. Ayrıca oyundan birbirine sesli bir şekilde küfredip birde üstüne buluşup kavga boyutuna taşıyacak kadar aptalsa birisi bırakta kavga etsin.

• Ben veletlerin kişiden bağımsız küfürler savurmasından çok dişi bireylere yapılabilecek sesli tacizlerden kaygılanıyorum (çünkü sesten çok daha kolay anlaşılıyor). Yine de gelmesi gelmemesinden daha yararlı olur.
  • kesinlikle iyi olur sonuçta bu takım oyunu olmaması çok saçma zaten... küfürbaz veletleri yada insan bozmalarını sessize alır geçersin. zırt pırt skin getireceklerine şu özelliği getirsinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exiledFromBadmen

Ben veletlerin kişiden bağımsız küfürler savurmasından çok dişi bireylere yapılabilecek sesli tacizlerden kaygılanıyorum (çünkü sesten çok daha kolay anlaşılıyor). Yine de gelmesi gelmemesinden daha yararlı olur.

Dotada takımdakinin kız olduğunu anlayınca 24243243 kat daha motive oynuyordu millet
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

quote:

Ben veletlerin kişiden bağımsız küfürler savurmasından çok dişi bireylere yapılabilecek sesli tacizlerden kaygılanıyorum (çünkü sesten çok daha kolay anlaşılıyor). Yine de gelmesi gelmemesinden daha yararlı olur.

Dotada takımdakinin kız olduğunu anlayınca 24243243 kat daha motive oynuyordu millet

Free win?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

quote:

Free win?

Bi yandan kıza asilip bi yandan oynuyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Requizm kullanıcısına yanıt
    Her oyun başında insanları susturmakla uğraşacağız çünkü Türkiye sunucusunun %90'ı kanser veya çocuk. Bu da önceki gibi aklı olmayıp fikri olan insanların sesini duymak zorunda olmadığımız şekilde oynayabilmek için her oyun başında efor sarf etmemiz demek olacak. Fındık kadar beyni olmayan insanların sesini duyabilme özelliğinin hiçbir faydası olacağını sanmıyorum.

iyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Sovereign

Her oyun başında insanları susturmakla uğraşacağız çünkü Türkiye sunucusunun %90'ı kanser veya çocuk. Bu da önceki gibi aklı olmayıp fikri olan insanların sesini duymak zorunda olmadığımız şekilde oynayabilmek için her oyun başında efor sarf etmemiz demek olacak. Fındık kadar beyni olmayan insanların sesini duyabilme özelliğinin hiçbir faydası olacağını sanmıyorum.

iyi forumlar.

Merhaba

Ben %90 ını susturup %10 ile sesli iletişim kurarak kazanma şansımı arttıracağıma inanıyorum

Her oyun başı susturmakla uğraşmam açıkçası. Tab --> mikrofonusustur şeklinde bir klavye, biraz mouse hareketi, bir de sol tık ile halledebiliyoruz o işi. Zamana bakarsak ortalama 2 saniye sürer. 1.5 saniyesi oyuncu aramak desek, tab açılışı 0.1 desek, mouse hareketi 0.3 desek, mouse tıklaması 0.1 dersek 2 ye tamamlayabiliriz.

Hatta sana kimseden duymayacağın bir ipucu söyleyeyim. Oyun ayarlarından ses kısmından mikrofon seslerini(gelen ve giden) sıfıra indirirsen her oyun yapmak zorunda kalmazsın.

İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requizm -- 17 Kasım 2017; 15:4:30 >

• Requizm kullanıcısına yanıt
    Ben de oyunlarin %75 inde normalde olacagindan cok daha fazla takim ici kavga olacagindan oturu, kazanma sansini arttirdigin %10 dan daha fazla kaybetme sansini arttiracagina inaniyorum.

Iletisim kurmak icin sese ihtiyac yok. Iletisim kurmak bir ise yarasa, pingler ile iletisim fazlasiyla kurulabilir. Ancak iletisim kavramini kavrayamayacak bir profilde oyuncularin %90 i.

Iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Sovereign

Ben de oyunlarin %75 inde normalde olacagindan cok daha fazla takim ici kavga olacagindan oturu, kazanma sansini arttirdigin %10 dan daha fazla kaybetme sansini arttiracagina inaniyorum.

Iletisim kurmak icin sese ihtiyac yok. Iletisim kurmak bir ise yarasa, pingler ile iletisim fazlasiyla kurulabilir. Ancak iletisim kavramini kavrayamayacak bir profilde oyuncularin %90 i.

Iyi forumlar.

Anlıyorum, ikimizde farklı şeylere inanıyoruz. Eğer bu özellik gelecekse tüm server'lara geleceği için west, na sunucuları da alternatif olabilir.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.