Şimdi Ara

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.822
Cevap
118
Favori
228.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kankkunen

CYG Hobby'nin facebook sayfasında arada görüyorum, dükkan Kadıköy'de imkanın varsa gidip bakabilirsin.

Alıntıları Göster
    İstanbula gidersen bir ara bakarım ama önce elimdekileri satmam lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • World of Warcraft fanı olarak koleksiyonuma Sylvanas ıda ekledim 🥰

Bu cinematic lerde oyuna uzak olanlara gelsin
    https://www.youtube.com/watch?v=n_in2isTbmg
    https://www.youtube.com/watch?v=0UcuQiEhIRA

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edrarc -- 3 Ekim 2019; 11:56:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• yeni gelen ürünler (3 hot toys 2 blitzway)

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: edrarc

World of Warcraft fanı olarak koleksiyonuma Sylvanas ıda ekledim 🥰

Bu cinematic lerde oyuna uzak olanlara gelsin
    https://www.youtube.com/watch?v=n_in2isTbmg
    https://www.youtube.com/watch?v=0UcuQiEhIRA

Hayırlı olsun süüüüüüper bi figür. Geçen gün Blizz Shop da 245 dolardı alıp almama konusunda epey düşündüm ama almadım. Figür nasıl detaylar vs. Sideshow mu yapmış bunu onun ile alakalı bir bilgi çıktımı içinden.

• shensakrak kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam, sideshow değil ama blizzard ın kendi bünyesinde kurduğu ve tasarlattığı bi figür firması yapıyor, hatta sideshow dan ayrılan bazı mühendis ve grafikerlerinde çalıştığı bi figür firmasıymış, ama direk ismi yok, sadece blizzard.gear ürünleri diye geçiyo, e haliyle kendi reklamını yapacak adamlar tabi. Ama sideshow un premium formatlarından hiçbir farkı yok, kalite birebir aynı. Diğer konu ise detaylar muazzzaam, direk karakterin ta kendisi sanki karşında duruyor, renkler ve el işçiliği muhteşem, yayında ki ve zırhında ki ayrıntılar, suratında ki detaylar oyundakiyle birebir. Bu arada bende illidan ve grommash hellscream de var onlarda 1/4 statue gerçekten harikalar. Son olarak 245 dolar indirimini biliyordum ama ben direk tanıdıkla getirttiğim için çok daha uyguna geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edrarc -- 4 Ekim 2019; 21:11:37 >
  • selamlar,

kendi çapımda sevdiğim dizi filmlerin oyunların karakterlerinin funko pop figürlerini toplayıp ufak da olsa bir koleksiyon yapmak istiyorum. fiyatları yüksek olmayan bir heves alıp sıkıldığınız funko pop figürleriniz varsa bunlara talibim. lütfen pm ile iletişime geçin.

iyi günler.
  • Court of the Dead figürü toplayan var Mı Arkadaşlar 😊🤟🏻

• Bir diğer kıymetlimsssss de gelmiş bulunmakta. Bilmeyenler için : World of Warcraft Classic 15th Anniversary Collectors Edition ! Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

• edrarc kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun ne güzelmiş. Tam olarak nerden yemin ettin

• adigzel kullanıcısına yanıt
    5 ay önce verdiğim ön sipariş şuanda geldi hocam, artık stok yok hiçbi yerde, bi yakınıma getirttim.

• edrarc kullanıcısına yanıt

• Merhabalar elimde
    BANE Play Art Kai 23cm figürü bulunmaktadır. Kutusunda temiz sağlam duruyor.
    Assasins Creed figürlerle takas düşünüyorum. Üzerine para verebileceğim veya birebir takas yapabileceğim figür aramaktayım. Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adigzel -- 27 Ekim 2019; 12:18:9 >

• Ekip büyüyor Sideshow PF Lobo+Köpeği ve X Force Edition Deadpool
    Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

• Bu ikisi varya bu ikisi çocukluğumun kahramanı ya, bu ikisi varya bu ikisi şuanda benim kıymetlimsss 🥰🥰😍😍 daha açmaya kıyamadım Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

• yeni gelen figürler

• Arkadaşlar daha önce toywiz'den sipariş veren var mı acaba? Güvenilir midir? Hiç bir kaynak bulamadım.
  • console-master kullanıcısına yanıt
  • inş yakın zamanda ben de bir foto bırakacağım buraya :)

bu arada black friday'den beklentileriniz neler ? Şimdiden bir haber duyan var mı, şu site yüzden 90 indirim yapacak diye :))
  • Source kullanıcısına yanıt
    Boyle bir kutu acilimina arka plandaki muzik olmamis pek. :)

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.