Şimdi Ara

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.822
Cevap
118
Favori
228.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: edrarc

Darth Maul bu versiyon dehşet, yanına gui gon al, çöl deki kapışma sahnesini figürlersin yan yana
    aynen süper. ne varsa alıyorum valla. son 5 ayda 100 tane hot toys almışımdır
  • console-master kullanıcısına yanıt
  • Odamın son hali

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]
  • Arkadaşlar merhaba ;
    Pokemon , Tom and Jerry , Bugs Bunny , Şirinler , Dufy Duck , Scoby Do , Ninja Kaplumbağalar , Looney Tunes karakterlerinin figürlerini aramaya başladım.Bu da ilk arama mesajım.Ama nerede bulabilirim hangi satıcılar güvenli bilmiyorum.Eğer konuda satan varsa bu figürleri özel mesajla bana ulaşabilir.
  • Merhaba kardeş. Benim tavsiyem Amazon.com'a bakın derim. Hoşunuza giden bir ürün olursa, bütçenize de uygun olursa, üye olun adres girmiş olacaksınız. Vergi+kargo tutarı yazar yani ne kadar ödeyeceğiniz. Ama aradığınız daha basit şeylerse türkiyedeki mağazalara da bakabilirsiniz.
  • muhtemelen M kullanıcısına yanıt
    Amazon bana uzak hocam uğraşamam onunla :)
    Ben aslında forum ortamında satan var mı diye sormuştum. Mağazalar el yakıyor birkaç dükkana girdim sanki kocaman ayıcık alıyorum.3 cm figür 35 tl diyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Alim

Amazon bana uzak hocam uğraşamam onunla :)
    Ben aslında forum ortamında satan var mı diye sormuştum. Mağazalar el yakıyor birkaç dükkana girdim sanki kocaman ayıcık alıyorum.3 cm figür 35 tl diyor :)
    türkiyeden almayı düşünüyorsan boşuna başlama bu işe
    2.el falan bayağı araştırdım ama hepsi çok yıpranmış ve fiyatları uçuk. Aliexpress te buldum birkaç ilan onları araştırıyorum.Birazdan güncellerim

Şöyle bir ilan var. Bu olabilir.
    TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Alim -- 14 Eylül 2019; 9:41:7 >
  • Mcfarlane Clown Collector Club Exlusive Figür

**Satılık**

Kondisyon sıfırdan farksız. Kutusu mevcuttur.

Takas yapmıyorum.

Fiyat: 350 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

Bunlarda Yeni Janavarlarım Court of the dead 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Bu cümlenin altına imzamı atarım, hem de her tür koleksiyon için geçerli bu 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar hepsi satılıktır güncel fiyatlar için özelden fiyat sorunuz kargo alıcıya aittir sadece toptan alışlarda indirim yaparım

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

• hot toys dolerean ve marty mcfly koleksiyona katıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi console-master -- 22 Eylül 2019; 15:36:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: console-master

hot toys dolerean ve marty mcfly koleksiyona katıldı

nereden aldın onları dostum amazonda falan baya pahalıydı yahu dolarda fırlamadan yıllar evvel marty 900 deloreynde 1000 tl falandı çok derdim o zaman parasızdım tabi şimdi o fiyata bulsam havada kaparım

• Baya pahalı zaten 10 000 bine geldi ikisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: console-master

Baya pahalı zaten 10 000 bine geldi ikisi
    ööhh maşallah benim figürleri satarsam oradan gelen parayla hot toysdan sevdiğim figürlerden 3-4 tane alıp köşeye çekilicem ama TR den nerden bulunur bilemem
    Hocam tüm paayaı figürlere harcama sergilemek için bi yer yaptır önce bu güzel figürlere tahta raf üzerinde durması yakışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maul*

Hocam tüm paayaı figürlere harcama sergilemek için bi yer yaptır önce bu güzel figürlere tahta raf üzerinde durması yakışmıyor
    aynen 10.000 tl harcadığım figürü gelipte tahta rafta sergilemem gider ikeadan koçtaştan camlı ledli ışıklı cam kitaplıklardan alırım böyle kilitli kapaklı kapılı her akşam önünde koltuğa kurulup şömine önünde viskimi açar onları izlerim üzerimde de sadece bornoz olur dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

ööhh maşallah benim figürleri satarsam oradan gelen parayla hot toysdan sevdiğim figürlerden 3-4 tane alıp köşeye çekilicem ama TR den nerden bulunur bilemem

Alıntıları Göster
    CYG Hobby'nin facebook sayfasında arada görüyorum, dükkan Kadıköy'de imkanın varsa gidip bakabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.