Şimdi Ara

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.823
Cevap
118
Favori
228.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brutalfun

selam, bu tarz bir display'i nereden temin edebiliriz ?

Alıntıları Göster
    Mahsuru yoksa ben cevap vereyim https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/oturma-odalari/vitrin-ve-konsollar/10119206/detolf-vitrin.aspx

ikea da satılıyor. detolf.
    Bu arada en üstteki Fallout anthology içinden çıkan mini nuke ü zamanında almamak ile enayilik etmişim 80-90 Tl arasına bulunuyordu. şimdi 800 Tl olmuş :(

• teşekkürler, çok iyi oldu bu.
    sırada biraz figür almak var, sonrasında yavaş yavaş doldururuz inş
  • 2017'de 180 Tl'ye almıştım. Şimdi 380 tl olmuş. Feci artmış.
  • GöKHaN 35 kullanıcısına yanıt
    Her şey 2 katına çıktığı için artık şaşırmıyorum
  • 2-3 sene önce 180-200 e aldığım art-fx blackwidow figürü 800 tl olmuş bende soran kişiye 400 lira fiyat çektim ne yapayım şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamescom başlıyo sessizlik lütfen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

2017'de 180 Tl'ye almıştım. Şimdi 380 tl olmuş. Feci artmış.
    ben de 2018'de 250 civarına almıştım gerçekten fiyat artışlarını takip edemiyor insan artık. Ben ürünü konsolları koymak için almıştım ufak çapta bir server kabin tarzında ama ufak ufak çıkarıyorum şimdi onları 1-2 figür koymaya başladım. Doldurmaya cüzdan yetmez .
  • quote:

Orijinalden alıntı: brutalfun

slm arkadaşlar, ufak ufak figür toplamaya başlayacağım. Aliexpress'den birkaç sipariş verdim ama gümrük ile ilgili problem çıkar mı, tecrübe eden oldu mu ?
    Selam hayırlı olsun şimdiden, gümrüğe takılmak gibi bir sıkıntı olmaz ama haberiniz belki vardır her ürüne vergi kanunundan sonra bu aralar gümrükte çok bekliyor ürünler. Ben de aliexpresten birkaç figür almıştım başta, hiç bir sorun çıkmadı gümrükle ilgili. Sonra orjinal figürle farklarını görünce orj figürlere yöneldim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhtemelen

Selam hayırlı olsun şimdiden, gümrüğe takılmak gibi bir sıkıntı olmaz ama haberiniz belki vardır her ürüne vergi kanunundan sonra bu aralar gümrükte çok bekliyor ürünler. Ben de aliexpresten birkaç figür almıştım başta, hiç bir sorun çıkmadı gümrükle ilgili. Sonra orjinal figürle farklarını görünce orj figürlere yöneldim.

Alıntıları Göster
    Benim Amazon Japonya’dan aldığım ürün de Perşembe’den beri gümrükte. 2 günde Japonya’dan gelip 7 gün gümrükte sürünür artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kankkunen

Benim Amazon Japonya’dan aldığım ürün de Perşembe’den beri gümrükte. 2 günde Japonya’dan gelip 7 gün gümrükte sürünür artık.

Alıntıları Göster
    Amazon japonyayı duymamıştım ben amazon.com bir de bigbadtoysstore takip ediyorum fiyatlar nasıl amazon japonyada hocam amerikaya kıyaslarsak?

Bi de ikinci al-sat yapanların toplandığı bi face vs grubu var mı arkadaşlar? letgo'dan bakıyorum uygun fiyata satanlar oluyor.
  • quote:

Amazon japonyayı duymamıştım ben amazon.com bir de bigbadtoysstore takip ediyorum fiyatlar nasıl amazon japonyada hocam amerikaya kıyaslarsak?

Bi de ikinci al-sat yapanların toplandığı bi face vs grubu var mı arkadaşlar? letgo'dan bakıyorum uygun fiyata satanlar oluyor.

Alıntıları Göster
    Figür konusunda fiyatlar nasıl bilmiyorum ama diecast modelde hem satıcının Amazon oluşu avantajı var, hem de fiyatlar diğerlerinden uygun olabiliyor.

• quote:

Figür konusunda fiyatlar nasıl bilmiyorum ama diecast modelde hem satıcının Amazon oluşu avantajı var, hem de fiyatlar diğerlerinden uygun olabiliyor.

Alıntıları Göster
    Hocam o zaman sizden rica etsem hakimseniz ve kolayınıza gelirse şu diecast modelin fiyatına bakabilir misiniz? Ben hesap açma+kargo+vergi vs bi de para birimi açısından önceden yapan biri daha pratik olur. Ben bakındım, satıcı marka vs açısından anlayamadım tam.

1989 batmobile modelini çok seviyorum. Türkiyede 1:24 modeli 213TL civarı, daha ucuza getirebilir miyim acaba.
    https://www.hepsiburada.com/jada-figurlu-batmobile-1989-1-24-p-HBV00000E5HBC?magaza=Ak%C4%B1ll%C4%B1Gelecekler&wt_gl=cpc.tum.universal-genel.pla&gclid=CjwKCAjwtO7qBRBQEiwAl5WC23qNUbzb65PC6EbiuyfCkp1FDNSfnXrJEp45Czd1fHHlPIbwwkQnjxoC034QAvD_BwE

• Var bu model ama kargo ve vergi olduğundan pahalıya geliyor (yaklaşık 7600 yen)

• shensakrak kullanıcısına yanıt
    Nerden temin ediyorsunuz bu figürleri mağaza olarak?

• quote:

Var bu model ama kargo ve vergi olduğundan pahalıya geliyor (yaklaşık 7600 yen)
    Hadi ya tüh... Yine de teşekkür ettim kardeşim
  • Rica ederim ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kankkunen -- 20 Ağustos 2019; 21:41:9 >
  • 2 günde ABD geli 2 haftada gümrükten geçemedi ama bugün teslim aldı çok şükür 😁

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Alıntıları Göster
    teşekkürler, vergi işini acaba kargo adrese gönderdiğinde mi ödeyeceğiz ?
    Aslında aldığım uygun fiyatlı oyuncak gibi bir şey, figür dediğimiz zaman gerçekten fiyatlar çok yukarıda (amazon vs uçmuş)

• Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

koleksiyonum. hot toys- enterbay- blitzway topluyorum
  • DİMMUNECRO D kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlı olsun geldi kıymetlin
  • 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.