Şimdi Ara

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU] (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.822
Cevap
118
Favori
228.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler. Amazon'dan aldım. Telefonla görüntülü görüşürken de çok işe yarıyorlar. Ayrıca içlerin 3 metrelik iphone ve android şarj cihazı çıkıyor. Daha çok çeşitleri var. Aşağı kısımda görürsünüz

https://www.amazon.com/gp/product/B07CKFKS1N/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

https://www.amazon.com/gp/product/B075RMSRRL/ref=oh_aui_detailpage_o02_s00?ie=UTF8&psc=1

• Taaa Danimarka'dan gelen, insanları zorlayan bir ağırlığı ve boyutu olan "Pantheon Edition" elime ulaşmış vaziyette. Atatürk havalimanında kaybolması ve bana yaşattığı stresi göz ardı edersek şu an için mutluyum. Tek olarak almış olduğum Kassandra figürü ile birleştiğini sonradan öğrendim, öğrenmişken fotosunu da çekmemek olmazdı. Göründüğünden çok daha büyük bu arada. Buyrunuz fotoğraflar:

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

• mattblack kullanıcısına yanıt
    Gayet başarılı iyi seyirler :)
  • Bu sabah yeni gelen Play Arts Kai Cyclops figürüm

Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]
    Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]Oyun Figürleri Koleksiyonlarınızı Görelim [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: mattblack

Taaa Danimarka'dan gelen, insanları zorlayan bir ağırlığı ve boyutu olan "Pantheon Edition" elime ulaşmış vaziyette. Atatürk havalimanında kaybolması ve bana yaşattığı stresi göz ardı edersek şu an için mutluyum. Tek olarak almış olduğum Kassandra figürü ile birleştiğini sonradan öğrendim, öğrenmişken fotosunu da çekmemek olmazdı. Göründüğünden çok daha büyük bu arada. Buyrunuz fotoğraflar:

Çok iyi duruyor ya süper kıskandık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adigzel -- 16 Kasım 2018; 12:27:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Blizzard Days kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz mantıkla kendi tasarımlarımı yapmaya çalışıyorum. Nasıl birşey yağacağınız hayal gücünüzle sınırlı. Ben ince ahşap parçalar, yapışkanlı ofset çıktıları ve aliexpress'ten aldığım minyatür figürlerle tasarımlar yapıyorum. Şu an Süper Mario yapabildim sadece vakitsizlikten, sırada Star Wars, King of Fighters ve Marvel serileri var. Fakat çok uzun zaman alıyor bilginiz olsun.

https://www.instagram.com/90lardakaldikafa/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: westberlin

Dediğiniz mantıkla kendi tasarımlarımı yapmaya çalışıyorum. Nasıl birşey yağacağınız hayal gücünüzle sınırlı. Ben ince ahşap parçalar, yapışkanlı ofset çıktıları ve aliexpress'ten aldığım minyatür figürlerle tasarımlar yapıyorum. Şu an Süper Mario yapabildim sadece vakitsizlikten, sırada Star Wars, King of Fighters ve Marvel serileri var. Fakat çok uzun zaman alıyor bilginiz olsun.

https://www.instagram.com/90lardakaldikafa/
    cok iyiymiş hocam. yalnız ben biraz daha yeşillikli birşey yapmak istiyorum ormanın içinde gibi. kağıt karton gibi. hatta boş bir akvaryumum var içine taşlar vs çok güzel olabilir

• Evet şimdilik Aral sağolsun, zaten mmorpg genel tarzım olduğu için PC versiyonu aldım. Her zaman ki gibi kutuyu açmadım, şimdi oynamayacağım zaten. Şu efsane armor ın efsane kaskını aldım ya rahatladım, bide halo 3 legendary edition kaskını da bulsam biyerden tam rahatlicam

• edrarc kullanıcısına yanıt
    Overgame’den aldım bende. Aral’ın sattığını bilsem oradan PC sürümünü alırdım. Benimki kargo şubesinde bekliyor, yağmur yağdı gidip alamadık. Ben açarım senin yerine fotoğraflarla süslerim burayı. 😅

• mattblack kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, sana zahmet çek bol fotoğraf koy, og de yani bol keseden fiyat koyuyo kafasına göre de neyse genede ederi eder yani. Aral ında aşağı kalır pek yanıda yok gene.

• edrarc kullanıcısına yanıt
    Bende PS4 sürümünü aldım sanırım yarın gelecek
    Aliexpress'te bu satıcıdan alabilirsiniz

https://s.click.aliexpress.com/e/cSQFgZ1O

ben sürekli bu kişiden alışveriş yapıyorum. Ya da şehrinizde terrarium yapan çiçekçilerde de benzer şeyler bulabilirsiniz. Dediğim gibi yaratıcılığınıza bağlı, ben çim tohumlarımdan da zemin yapmıştım bir ara paylaşırım.

Geçenki muhabbetimize istinaden yeni başladığım çalışmaları da sizinle paylaşayım, konudaki diğer arkadaşlara da ilham olur belki. Tabi bunlar daha başlangıç hali, tamamlanınca bitmiş hallerini de paylaşırım.

• Koleksiyon kutusu masallah mobilya gibi cok istedigim bir surumdu

• Talat2106 kullanıcısına yanıt
    yalnız oyunun notları ortalama üstü ve iyi olmasına rağmen, herkes oyunu çok yerden yere vurdu ve gerdiler resmen, ve sanırım haklılarda ama bence fena değil gibi ama gene de ortalama bi oyun şuanda. Ama esas konu şu ki; kask eğer tek bile satılsaydı gene alırdım, bu oyunla vermeleri de iyi oldu, ve aldım da zaten, içimde en ufak bi pişmanlık yok en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edrarc -- 20 Kasım 2018; 19:56:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edrarc

yalnız oyunun notları ortalama üstü ve iyi olmasına rağmen, herkes oyunu çok yerden yere vurdu ve gerdiler resmen, ve sanırım haklılarda ama bence fena değil gibi ama gene de ortalama bi oyun şuanda. Ama esas konu şu ki; kask eğer tek bile satılsaydı gene alırdım, bu oyunla vermeleri de iyi oldu, ve aldım da zaten, içimde en ufak bi pişmanlık yok en azından.
    katiliyorum sana bence bu oyuna gereksiz bir asagilama var ayni hatalarin cogu fallout 4 de vardi zaten evet bugli cikmasi rahatsiz edebilir belki ama ben keyif alicagimi dusunuyorum ki fallout evrenini, o yanliz kalmislik,bilinmezlik oraya git etrafi yokla biseyler bul benim sevdigim seyler oldugu icin bu oyunuda severek oynayacagim.Zaten o radio muzikleri bile basli basina oynama sebebi Valla bir onceki oyunun koleksiyon surumunden pip boy bundan brotherhood helmet birde vault uniformasi bulduk mu tamamdir

• Arkadaslar merhaba,

Bazi fotolari gordum gercekten cok guzel koleksiyonlar var. Ben de bu kervana katilmak istiyorum. Bana İstanbulda onerebileceginiz yer var mi veya internetten guvenli siparis verebilecegim?

Figürlerin sabit olanlarini seviyorum. Kolu bacagi kafasi bükülenler hosuma gitmiyor. Yol gosterirseniz sevinirim.

• Bu da geldi, çanta çok orjinal ve ördek çok şirin ve komik. Oyunda baya güzel olmuş. Sürümü tavsiye ederim

• Takip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kubadibamka -- 27 Kasım 2018; 13:7:5 >
  • https://m.facebook.com/profile.php?id=778245441&_rdr

Sürekli alışveriş yaptığım bir yerdir, ilgilenenler için figür de getirmiş ama figürlerle ilgilenmediğim için kalite konusunu bilemeyeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.