Şimdi Ara

Oyun Dünyasında Bu Ay (Mayıs 2011) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
16.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Brink,Fable III ,Dirt 3 bide mount blade ama o yoktu :D
  • Bende hepsi var.Hangisine çıkarsa onda oynarız.Sanırım dirt 3'ü pc'de oynayacam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

PC oyuncuları için yine hayal kırıklığı bir ay. L.A Noire gibi bir klasiği oynayamamak ne kadar kötü bir durum allah sabır versin.

Merakla ve şiddetle bekliyoruz
  • Dirt 3 The Witcher 2 süper oyunlar
  • brink balon olmasın onu istiyorum sağlam yeni bir online fps lazım ve brink'in evreni silahları grafikleri hepsi bomba duruyor. La Noire yılın başyapıtlarından zaten kaçırmamak lazım.
  • L.A Noire bomba gibi geliyor.
  • Bu ay ilgimi ceken bir tek Brink ve wicher var ... Ama bu ay yinede pc icin fakir bir ay gerrci 1 senedir oyle ama neyse !!! Sanirim zorla pc'ye elveda dedirtecekler ... Gidisat o yonde !!
  • Lego karayip korsanları pc ye çıkmıcakmı ? Ya hiçbir oyun çıkmıyo pc ye :S
  • Brink & L.A Noire.
  • Güzel bir ay...
  • Beyler L.O.T.R. göremedim.Yoksa bu ay çımıyormu.Oyun çıkış tarihlerinde 22 mayıs gördüm gibime geldi?yada benmi yanlış hatırlıyorum.
  • L.A. Noire
  • LA Noire - BRINK - DiRT 3 tatmin edici...
  • Ohh bee sonunda kavuşuyoruz L.A. Noire.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Aynen kardeşim pc oyunculuğu öldü resmen bu ne

hic bir zaman olmeyecek.
  • LA Noire ve Wicther 2 ayın en sağlamları hele LA Noire neslin en sağlamlarından biri..Brink soru işareti ama Splash Damage'e güvenirim iyi bir FPS koyarlar ortaya..Dirt 3'te türü seven için en iyi oyun olacaktır yine..Oldukça güzel bir ay..PC'ciler o kadar kötü değil bu ay Wicther ve Fable geliyor Witcher'ın Time Exc. olması kötü oldu en iyi RPG falan denmiş yalnız yavaş Skyrim varken..
  • Playstation 3 te güzel oynanır bizimkilere söyleyim
  • Ps3ümde var pc imde ama ne kimseye çamur atarım ne kimseyi ezik duruma düşürürüm bu pc oyuncularını aşağılamak terbiyesizliktir ve fanboyluktur yapmayın böyle şeyler
  • erdinç iyikul bu sitenin bir numarası kim ne derse desin.
  • Dirt 3 çok başarılı olacak gibime geliyor, bir de g27 alabilirsem tüm yazı rallilerde geçirebilirim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.