Şimdi Ara

Oynadığınız En Kaliteli Bilgisayar Oyunu Hangisi? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
430
Cevap
10
Favori
16.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim için yeri ayrı call of duty black ops ilk oyunu cok iyidi o zamanlar bilgisayarım kastığı halde 2 kere bitirmiştim :D
  • Witcher 3 kesinlikle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LEft 4 Death 2
    600 saat üzeri oynadım. oynun bir olayı yok ama cok kral insanlarla oynadım zevkten 4 köşe oldum yaş 30.
  • GTA 4’ün hikayesi çok hoşuma gidiyor oynamaktan sıkılmayacağım bir oyundur
  • Terrible Certainty kullanıcısına yanıt
    Fallout New Vegas > Fallout 3 > Fallout 4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbagci

Red Albert 2

Albert Einstein
  • Detective W. kullanıcısına yanıt
    Özel bir nedeni yok çoluk çocuk hayat mücadelesi önemli etken fakat oyun PC min ekran kartı bozuldu yenisini almaya pek hevesli değilim 4650 var yetiyor şimdilik . Çoktandır 2. el bakınıyorum piyasa çok kötü fiyatlar tavan yapmış o yüzden almayi ağırdan alıyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: muaz1984

Özel bir nedeni yok çoluk çocuk hayat mücadelesi önemli etken fakat oyun PC min ekran kartı bozuldu yenisini almaya pek hevesli değilim 4650 var yetiyor şimdilik . Çoktandır 2. el bakınıyorum piyasa çok kötü fiyatlar tavan yapmış o yüzden almayi ağırdan alıyorum .

Anladım hocam, bende büyüdükçe oyun zevkinin kaçmasından korkuyorum da o yüzden sordum İnsan tam kendi parasını kazanıyor maddi durumu rahatlıyor ama lise yıllarındaki oyun zevkini alamıyor heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

Fallout New Vegas > Fallout 3 > Fallout 4

hay çok yaşa

• cm 01-02
    skyrim
    gta sa
    Yaş arttıkça oyunlardan aldığın keyif azalıyor. En azından bende öyle oldu. Lise ve öncesinde oynadığım her oyun bana başyapıt gibi gelirdi. Şimdi çoğu oyundan keyif almıyorum. Çok iyi bir senaryosu olacak, oynanışı hoşuma gidecek ancak öyle oynuyorum.
    O durum oluyor maalesef herturlu imkanım var iyi bir sistem kurmaya Çok şükür fakat o lise zamanındaki heyecan yok maalesef . Harici HDD de indiripte oynamadigim hatta kurmadigim baya bir oyun vardı zamanında .

Aklıma gelmişken PS 1 de resident evil 2 ve 3 birde metal gear solid 1 unutmuşum bunlarda efsane .

• Assassins creed 1 2 ve son çıkan origins

Rpg sever olarak skyrim ve Witcher 3 tamamen şişirilmiş bir balondur çok zevksiz ve uyku getirici bir oyun geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 12 Kasım 2017; 16:36:24 >
  • Diger platformlari da dahil edebiliyorsak tabiki de read dead redemption ve heavy rain. Sadece pc ise Battlefield 4 ve football manager serileri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkpasscenter -- 12 Kasım 2017; 16:37:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koks34

Assassins creed 1 2 ve son çıkan origins

Rpg sever olarak skyrim ve Witcher 3 tamamen şişirilmiş bir balondur çok zevksiz ve uyku getirici bir oyun geldi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

quote:

Orijinalden alıntı: Koks34

Assassins creed 1 2 ve son çıkan origins

Niye güldünüz hocam

• cod mw 1-2
    nfs most wanted - carbon

(sadece çok kaliteli yada iyi oyunlar oldukları için değil muhtemelen o zaman küçüktüm benim için efsaneydi ondan dolayı )
  • Mafia 1

Özellikle hikayesiyle hala onun gibisi gelmedi..halen oynarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nintendo 64 oyunlarını oynamış olanlar var mı aranızda ?

• Portal 2

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.