Şimdi Ara

Oynadığınız En Kaliteli Bilgisayar Oyunu Hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
10
Favori
16.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim kesinlikle Far Cry 3 ve Fallout 4.

Far Cry 3'ü defalarca kez bitirdim ve her seferinde farklı şeyler keşfettim. Misal Citra bizi kardeşi Vaas'ı öldürmeye gönderiyor. Fakat Vaas bizi daha önce Citra'ya verdiğimiz bıçakla bıçaklıyor.

• cs 1.6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En kalitelisi değil ama en çok zevk aldığım oyun Assassin's Creed Brotherhood %100 bitiricem diye az uğraşmadım

• Fallout 4 iskence gibi bir oyun. Yurume simulatoru resmen. Ne Skyrim gibi RP yapabiliyorsun ne de diger oyunlardaki gibi sinematikler sayesinde oyunun icine giriyorsun. Karakterlerin cogu benim icin karaktersizdi, hic bir karaktere baglilik hissetmedim, ana hikayeyi bile bitirmeden sildim oyunu.

Benim icin en efsane oyun God of War 2'dir. Zamanina gore ve ben de biraktigi anilara gore soyluyorum tabi, dunyanin en iyi oyunu oldugu icin degil.

Yazlikta bizde toplanirdik 4-5 kisi GoW2'nin basina, Ingilizce'de yoktu tabi o zaman, karakterlere kendimizce hikayeler uydurur, aksam yemeklerinde falan birimizde toplanir yemek yerken GoW2 hakkinda teoriler uretirdik. GoW2 disinda ayni olaylar GTA San Andreas ve PS2 TMNT oyunu icinde oluyordu.
  • S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl
    S.T.A.L.K.E.R Call of Pripyat
    Mafia 1
  • Hondo Ohnaka kullanıcısına yanıt
    Ben de Assassin's Creed oynamak istiyorum ama oynadığım karakteri görebildiğim oyunlardan zevk alamıyorum. The Witcher 3: wild hunt'ı da çok övdüler ama o da aynı.

Bana cs gibi sadece eli kolu görünen oyunlar çekici geliyor.
  • Calal Arabi Bin Abdullah kullanıcısına yanıt
    Fallout 4'ü Türkçe yama ile bir oyna bakalım.

İlk oynadığımda çok ayrıntı var diye sildim. Sonra internetten birkaç videosunu izledim ve tekrar oynadım ve 3-4 kez bitirdim. Her seçimin farklı bir sonu oluyor.
  • Skyrim galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçma puzzlelarını saymazsak Hellblade: Senua's Sacrifice.

• Witcher 3 diyorum. Sadece DLC paketleri piyasada 40-50 dolara satılan oyunları ağlatır. 450 saatlik oyun süremin her saatinde kaliteyi hissettim. İkinci oyum Skyrim reise.
  • Assassin's Creed I-Revelations arası
    Far Cry 3/4
    Devil May Cry 5
    Dishonored
    Call of Duty Modern Warfare I/II
    Hitman Absolution/2016
    Medal of Honor 2010/Warfighter
    Tom Clancy's Splinter Cell Conviction

Bunlar benim için efsaneydi aklıma geldikçe yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mimar SaNAN

Fallout 4'ü Türkçe yama ile bir oyna bakalım.

İlk oynadığımda çok ayrıntı var diye sildim. Sonra internetten birkaç videosunu izledim ve tekrar oynadım ve 3-4 kez bitirdim. Her seçimin farklı bir sonu oluyor.

Benim yakindigim sey hikayesi degil, insanlarin ruhsuz olmasi, bana o duyguyu gecirememeleri. Ana karakterimizin asalak olmasida en buyuk etken tabi.

Skyrim'de de durum benzerdi aslinda ama karakterimizin dusuncelerini biz sekillendirdigimiz, yani karakterimizin direkt diyaloga girmemesinden oturu bir kaliba oturtabiliyorduk karakterimizi, kendimiz bir diyalog uretebiliyorduk kafamizdan karakterin yazili seyi okumasindansa ki bir secenegi secerken bile karakterin tam olarak ne diyecegini bilemiyorsun Fallout 4'de.

Eger Fallout hazirlanip bize sunulmus, kendi kisiligi olan bir ana karakter verseydi role daha rahat girebilirdik, ya da Skyrim'de oldugu gibi sessiz bir karakter verseydi kendi kisiligimizi yaratabilirdik.
    He eger Telltale'in yapabildigi gibi yapmayi becerebilseydi suanki gibi olmasinada bir sey demezdim ama belli bir mizaci yok ana karakterin Fallout'ta.

• Cs

• Fallout 4 oyunu fallout oyunlarina hakarettir

• FallOut 3 > FallOut 4.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skyrim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim için hala max payne 1 ve resident evil 2-3. asla yeri dolmayacak
  • Cossacks
    Godfather 1
    Left dead 2
    Mafia 2

bu dördünün içinden en iyisi hangisi dersen hâlâ godfather :)
  • Firewatch, keşke oyunu oynadığım zamanın hafızasını silip tekrar tekrar oynayabilsem ahh Delilah ahhh aşkitom

• dark souls 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-246FC0C8F -- 13 Kasım 2017; 0:54:0 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.