Şimdi Ara

Oy verilecek tek parti var: İYİ PARTİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
0
Favori
9.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
203 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oy verilecek tek adam var. Mansur Yavaş.

• Tüm partiler aynı.ayni yere hizmet ediyorlar.bu kadar kotu bir hükümet varken , muhalefetin baş a gecememesi ancak tez konusu olabilir. İyisi , akı, hepsi aynı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt

DEVA mı?Hani şu Abdullah Gül'ün partisi.Gelecek Partisi?Neyin geleceği?Yeni bir Arap Baharının mı?Başımıza Suriye belasını açan adamın partisi.Saadet Partisi.Kör ölür badem gözlü olur.Şeriatçı,yobaz Necmettin Erbakan'ın partisi ülkeye yalnız karanlığı getirir.İyi Parti.Ülkücülerin yandan çarklı partisi.CHP.İçinden sosyal demokratı alınmış sol liberallerin doluştuğu parti.AKP-MHP-VP koalisyonunu saymıyorum bile.

Şu doğru karşımızda dibine kadar totoliter bir hükümet var.Demokrasi için ne yazık ki bu partilerden birine oy vermeliyiz.Ama işte o kadar.Ben bu partilerin büyük dönüşümler gerçekleştireceğini snmıyorum.

• Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt

En azından başlarlar.

Yapamayan, kendini düzeltmeyen defolup gider.

Bunu anlamaları lazım

Artık üzümün sapı armudun çöpü zamanında değiliz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 24 Eylül 2020; 9:21:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim Ülkeyi Ali Babacan mı Yönetecek,
    Kim Ülkeyi Ahmet Davutoğlu mu Yönetecek,
    Kim Ülkeyi Meral Akşener mi Yönetecek,
    Kim Ülkeyi Kemal Kılıçdaroğlu mu Yönetecek,

Burada Ülke Yönetmekten Bahsediyoruz, Belediye Yönetmekten Değil.

Bugün istese, istemese de Recep Tayyip Erdoğan a menfaati için bel bağlamış CHP,İYİ PARTİ,DEVA,GELECEK hangi parti olursa olsun iş adamları var. Onlar da biliyor ki Hükümet değiştimi herşey baştan başlanacak , yeni sözleşmeler, yeni kanunlar , yeni politikalar.

O yüzden mazlum ne derse dediğiyle kalır. Zengin ne kadar zenginse yaptırımı o kadar kuvvetli olur.

Halk ın bir çoğu başka bir lider göremediği için seçiyor Recep Tayyip Erdoğan’ı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Omrum boyunca oy vermem diyordum ama akp devrilicekse veririm

• k1mbu kullanıcısına yanıt

Erdoğan neydi la belediye başkanı.

İyi parti kadroları devletin rahatlıkla yönetir. Meral Akşener'de basbayağı bir lider.

• Bir karar verin her seçimde bir partiyi övüyorsunuz her seçimde RTE nin karşısında kim varsa onu kral ilan ediyorsunuz.

• İyi koyun güdüyor diye çobanı köyün muhtarı yapmazlar arkadaşlar. Sapla samanı karıştırıyor bazıları.

Peki sen böyle düşünmeye devam et.

• Bence iyi değil

• quote:

Orijinalden alıntı: k1mbu

Kim Ülkeyi Ali Babacan mı Yönetecek,
    Kim Ülkeyi Ahmet Davutoğlu mu Yönetecek,
    Kim Ülkeyi Meral Akşener mi Yönetecek,
    Kim Ülkeyi Kemal Kılıçdaroğlu mu Yönetecek,

Burada Ülke Yönetmekten Bahsediyoruz, Belediye Yönetmekten Değil.

Bugün istese, istemese de Recep Tayyip Erdoğan a menfaati için bel bağlamış CHP,İYİ PARTİ,DEVA,GELECEK hangi parti olursa olsun iş adamları var. Onlar da biliyor ki Hükümet değiştimi herşey baştan başlanacak , yeni sözleşmeler, yeni kanunlar , yeni politikalar.

O yüzden mazlum ne derse dediğiyle kalır. Zengin ne kadar zenginse yaptırımı o kadar kuvvetli olur.

Halk ın bir çoğu başka bir lider göremediği için seçiyor Recep Tayyip Erdoğan’ı.

Bi dönem (ki bu dönemden daha iyi dönemdi) ülkeyi Davutoğlu yönetti. Ekonomiyi de Babacan yönetti.

Ekonomide Babacan'ın , Albayrak'tan daha iyi olduğu bir gerçek.

Ülke yönetiminde ise, Davutoğlu da , Erdoğan da çok başarılı olmadığı bir gerçek. Görece hangisi daha iyi daha kötü? Tartışılır?

Şu anda herhangi birisi, muhtemelen daha iyi yönetir ülkeyi, Zira burada sorun sistemde...

Uzun bir süre, güç elinizde olursa, kibir oluşuyor, iktidar zehirlenmesi oluşuyor.

Kim olduğu önemsiz ama bence 7-8 seneden fazla ülkeyi aynı kişi yönetmemesi lazım. (Mesela Erdoğan, Putin, Merkel v.s.)

Erdoğan ülkeyi 20 senedir direkt olarak yönetiyor. İstanbulu' da sayarsak 30 senedir ülke yönetiminde ciddi söz sahibi.

Bence doğru değil. İsim önemli değil. Değişim ve yenilenme şart. Zamanında Süleyman Demirel de böyle koltuk sevdalısı idi. Doğru gelmiyor bana.

• İyi Parti'ye oy verdim son seçimde. Tek nedeni vardı. Wikipedia'nın açılmasını vaat etmişlerdi.

Bir ülke, neden ansiklopedi yasaklar bilemedim. Bunu düşünen tek parti , İYİ PARTİ idi.

Günde 2-3 saat vakit geçirdiğim site idi, wikipedia

• Deva ve iyi aynı yere bağlı gibi. Gelecek muamma ama geleceği görünmüyor sadece çeşit olsun diye şimdilik destekleniyor. Diğer ikisinin arkası var.

• Ahmet Yılmaz (MTP)

Mansur Yavaş (CHP)

Muharrem İnce

Cem Toker (LP)

Selim Kotil (BTP)

Siyasetçilerden bu 5 kişiye güvenim tam

Meral Akşener 'e nedense 15 Temmuz darbe girişiminden sonra ortaya çıktı diye güvenemiyorum. Parti adı bile İYİ direkt Diriliş Ertuğrul un Bayrağından kopya çekmişler. Gazınızı almaya geldik der gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moneyTalks_ -- 23 Eylül 2020; 23:5:7 >
  • altai35 A kullanıcısına yanıt
    Senin gibi düşünen özgür genç insanların bu tür güzel yorumlar yaparak düşünce ve kin birleşimi yapmada. paylaşması o kadar hoşuma gidiyordu ki. Söylediğin her söze bende imzamı altına atarım. Bu ister Ak partili olan birisi olayım, İster Cumhuriyet Halk Partili , ister Milliyetçi Halk Partisi olsun.

Netice de her söylediğin söz ve yaptığın bu yorumla aldığın eğitimin kalitesini gösterdin.

Sadece Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan konusunda hem fikir olamam. Onların politakası ve yönetim şekli daha çok genç henüz onlar daha ülke yönetiminde çırak olamadılar. Karşılarında senelerin Usta politikacısı var.

Geçen gün Mansur Yavaş Dr. Fahrettin Koca için twitter da ayrı parti düşüncelerinde olsada Sayın Bakanım dedi. Sayın Bakan demedi.

Mansur yavaş benim gözümde bu hareketle bir numara oldu. Ama tek eksikliği gözümde CHP gibi partide olması. Mansur Yavaş CHP için fazla bir politikacı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k1mbu -- 24 Eylül 2020; 0:18:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: k1mbu

Senin gibi düşünen özgür genç insanların bu tür güzel yorumlar yaparak düşünce ve kin birleşimi yapmada. paylaşması o kadar hoşuma gidiyordu ki. Söylediğin her söze bende imzamı altına atarım. Bu ister Ak partili olan birisi olayım, İster Cumhuriyet Halk Partili , ister Milliyetçi Halk Partisi olsun.

Netice de her söylediğin söz ve yaptığın bu yorumla aldığın eğitimin kalitesini gösterdin.

Sadece Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan konusunda hem fikir olamam. Onların politakası ve yönetim şekli daha çok genç henüz onlar daha ülke yönetiminde çırak olamadılar. Karşılarında senelerin Usta politikacısı var.

Geçen gün Mansur Yavaş Dr. Fahrettin Koca için twitter da ayrı parti düşüncelerinde olsada Sayın Bakanım dedi. Sayın Bakan demedi.

Mansur yavaş benim gözümde bu hareketle bir numara oldu. Ama tek eksikliği gözümde CHP gibi partide olması. Mansur Yavaş CHP için fazla bir politikacı.

Güzel söyleminiz için teşekkür ederim.

Maksat ülkemizin ve toplumumuzun refahı...

Kimden gelirse gelsin, ailem ve ülkem için iyi olacaksa sorun yok.

Yarına güvenle ve umutla bakmayı özledik.

Her sene , bir öncekinden daha kötü geçiyor.

İktidar yoruldu ve yıprandı... Biraz dinlenmeleri şart... İktidarı kaybedince, tekrar kazanabilirler... Bu bir yarışma değil, hizmet bir bayrak devridir. Bugün A, yarın B hizmet eder ülkeye... Sonsuza dek, tek bir zümre iktidar olamaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLordMan

Ne sahte Atatürkçü ne sahte dindar 👍

Türkçe ezan hakkında ne demiş, Abdullah Gül hakkında ne demiş bir araştır bakalım Meral Akşener.

• Dyp zihniyeti bu ülkenin kurtuluşu olamaz Meral Akşener'in Ömer Ay gibi bir katili nasıl istanbul il başkanı yaptığını geçmişte mafya babası abdullah çatlıyla nasıl bir ahbaplık ilişkisi olduğunu bilen biliyor

Böyle insanlara umut bağlayıpta yağmurdan kaçarken doluya yakalanmayın sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marco Luigi -- 24 Eylül 2020; 0:39:23 >

Gelecek hiç te iyi değil bence. O adam bizi mahvetti

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.