Şimdi Ara

Oy verilecek tek parti var: İYİ PARTİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
0
Favori
9.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
203 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İdam gelmeli diyen bir kadın Meral Akşener.Bunu söyleyen kimse kendini yeterince geliştirmemiştir.Bundan dolayı oy vermeyecem ona

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reisden başka kimseye oy vermem, veremem. Almanya’da yaşıyorum. Gelin görün Türkiye’nin yanından geçemez. Türkiye’de ekonomik rahatlık var, huzur var, adalet var, alım gücü en üst seviyede. Reisim oyunları bozdukça her şey çok daha iyi oluyor.

• Kesinlikle. Ali Babacan veya Akşener şu an için tercihim.

İmamoğlu için çok umitliydim. Adam hem sekuler hem de Karadenizli bir insan, milliyetcidir dedim ama adam oy için hdp'ye fena yanladı. Seçime kadar hatasından dönüp özü olan milliyetçi sekuler çizgiye dönmezse ona da oy atmam. Yavas'da aday olacak gibi durmuyor.

Babacan ve Akşener şu an için uygun gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr. solucan -- 24 Eylül 2020; 14:16:28 >
  • Bütün partilerin hepsi aynı ayağını geçelim bence artık. Soda şişesine oturup ölmeyi beklemekten farkı yok o zaman bu işin. Soruya gelecek olursak İyi parti ilk kurulduğu vakit tabanındaki Mhp'liler yüzünden kafam karışıyordu. Şu dönemlerde yavaş yavaş oturmuş olduğunu gördüm. Yüzü gençlere dönük bir parti. Parti mensupları da başarılı kişiler

BKZ (son dönemde gündeme gelen TAYLAN YILDIZ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6equj5 -- 24 Eylül 2020; 14:20:26 >
  • Ali Türkşen ve eski Ankara emniyet müdürünü Fatih Eryılmaz'ı partinin ilk kurulduğu zamanlarda tvlerde, bilboardlarda görüyorduk paso.Seçim bi geldi ikisinide seçilmesi imkansız sırada yazdılar, her nasılsa.

Istanbul il başkanı Buğra Kavuncu'nun aile ilişkileri, Akşener'in 90'larda yaptıkları malum.Ne iyi partiye ne de saadete gram güvenmiyorum, gram.

Güvenen varsa bundan 3-4 sene sonra aa biz nasıl görememişiz der.Türkiye'de herhangi bir siyasi partiye yakınlık duyabilmek için kör olmak lazım.Hepsinin birbirinin aynısı.

• iyi parti içinde kaynıyor gibi gözüküyor bana, kısa sürede kendilerini toplamaları dileğiyle.

• darknes1905 kullanıcısına yanıt

Heil Hitler, Heil Erdogan

• Mansur başkan neredeyse orada olacak ciddi bir kesim var.

• MHP nin oylarını bölmek için CHP nin kurdurtuğu kukla bir parti bence. Seçimlere katılabilsin diye milletvekili bağışlamışlığı var.

Her partinin amacı üyelerini mutlu etmek. Keşke monarşi gelsede hepsini kapatsalar...

• TheLordMan kullanıcısına yanıt

Nerede söyledi hocam?

• Faşist olmaları????

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dilerdim ki böyle Solcu herkesle barışçıl olan iddialı bir parti olsun. Gözüm kapalı verirdim

• Chp+hdp ikilisine arka çıktıktan sonra ne farkı kime verdiğinin.

• Gelecek partisi varken başkasına ihtiyaç duymuyorum.

Artık herkes için parti var herkes ölçsün tartsın kararını versin.

• doğru yol bulma çabası herkesi eleştirmekten geçmez.

• Oy verilmeyecek tek olusum var, adinda parti geciyor ama aslinda onlar bir suc cetesi. Bunun disinda kalanlar da "oy verilecek tek" olarak adlandirilmaya asla layik degil, herhangi bir yaraya da merhem olacaklari falan yok, boyle dusuenlerin kendi safligi olur. Ama sadece oy verilmeyecek tek olusuma oy vermektense bunlarin herhangi birine verip mevcut yikimin onune gecilebilir belki. Iyi Parti denilenlerin de ozu, zihni MHP, bir farklari yok, simdi konjonkturel olarak farkli yerde gorunuyor olabilirler, yarin suc ortakligina onlarin da yanlama olmalari hic sasirtmaz.

• Mansur Yavaş liderliğinde bir iyi partiye oy veririm.

• Sâwyer kullanıcısına yanıt

Gelecek partisine de vermezsin be kardeş.

• Ben şuan için Türkiye sınırları içerisinde oy verilebilecek bir parti göremiyorum. Daha 2,5 yıl var. Belki Deva Partisi olabilir ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlightClub -- 24 Eylül 2020; 22:28:22 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.