Şimdi Ara

Oy kulanma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler. Daha önceki oy kullanımlarımda pusula ile oy kullanmıştım. Bu sefer pusula almadım normal de oy kullanmıcaktım zaten fikrimi değiştirp oy kullanmaya karar verdim. Kısacası elimde oy pusulam yok fakat nerde oyumu kullanıcağımı biliyorum. Kullanabilirmiyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: WalkmaN

İyi günler. Daha önceki oy kullanımlarımda pusula ile oy kullanmıştım. Bu sefer pusula almadım normal de oy kullanmıcaktım zaten fikrimi değiştirp oy kullanmaya karar verdim. Kısacası elimde oy pusulam yok fakat nerde oyumu kullanıcağımı biliyorum. Kullanabilirmiyim.

Kullanırsın dostum. TC kimliğinle git. Karşı komşun falan varsa onun seçmen kağıdından bak hangi sandık olduğuna. Muhtemelen tüm apartman aynı sandıktadır. Seçim günü o sandığa git seçmen kağıdını kaybettiğini söyle. Kapıda liste asılıdır ordan adını bul ve yanındaki sıra numarasını söyle. Oyunu kullan bu kadar basit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

quote:

Orijinalden alıntı: WalkmaN

İyi günler. Daha önceki oy kullanımlarımda pusula ile oy kullanmıştım. Bu sefer pusula almadım normal de oy kullanmıcaktım zaten fikrimi değiştirp oy kullanmaya karar verdim. Kısacası elimde oy pusulam yok fakat nerde oyumu kullanıcağımı biliyorum. Kullanabilirmiyim.

Kullanırsın dostum. TC kimliğinle git. Karşı komşun falan varsa onun seçmen kağıdından bak hangi sandık olduğuna. Muhtemelen tüm apartman aynı sandıktadır. Seçim günü o sandığa git seçmen kağıdını kaybettiğini söyle. Kapıda liste asılıdır ordan adını bul ve yanındaki sıra numarasını söyle. Oyunu kullan bu kadar basit.

Çok teşekkürler dostum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.