Şimdi Ara

Oxford Üniversitesi araştırdı: Türkiye yalan haberde birinci sırada (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
1.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
184 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müslümanlık değerleri nerede anlamıyorum, biz mi müslümanız onlar mı müslüman belli değil. Müslüman bir akademisyen tabii ki yurt dışında bir araştırma yapıyor ve Kuran’da geçen ahlaki yaşam için bildirilenleri çıkarıyor ve bu kriterlere göre ülke bazında bir istatistik yapılıyor. Rüşvet, hırsızlık, liyakat vb. konular. Ve tahmin edin Kuran da geçen bu değerleri hangi ülkeler yaşıyor ve hangi ülkeler yaşamıyor. Ağızda ve şekilde değil gönülden yaşamak lazım Allah’ın Ahlakını.

• Yandaş medya eşittir yalan dolan lağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanda biraz utanma duygusu biraz onur bulunmalı. Bulunmazsa fox tv en güvenlir tv kanalı diyebilir.

Oxford Üniversitesi araştırdı: Türkiye yalan haberde birinci sırada

• ver mehteri ver mehteri... Yandaş medyaya selam olsun..

• dostum paylaştığın haber yalan çıkmış... :)

ATV mi bu oyun şifresini feto şifresi diye yayımlasın.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xense

dostum paylaştığın haber yalan çıkmış... :)

ATV mi bu oyun şifresini feto şifresi diye yayımlasın.. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

Tamamen karalama için yapılmış bir sıralama en çok güven duyulan fox tv imiş burdan yalan olduğu belli islam ve türk düşmanı kanallar arasında birinci sıraya koysaydınız daha iyiydi bu olay rusyanın araştırma yapıp sputnik news i birinci sıraya koyması gibi bişey bence.
    Akpartiye haklı eleştiriler getiriyor, ülkenin gidişatından endişe duyuyorlar diye mi bu kanallar İslam ve Türk düşmanı oluyor. Akparti İslamı tekeline mi almış? İslam düşmanı görmek istiyorsan gücü elinde bulunduranların beslediği kanallara bak. Bak ki partiler arasında ki eşit yayın hakkının çiğnendiğini görürsün. O kanalların aylık yayın istatistiğine bak bakalım en çok kimin reklamı yapılıyor? Bir kanalları çevir bakalım en çok hangi adaya denk gelme olasılığın fazla? Adalet yok, eşitlik yok, ahlak yok, vicdan yok sonra gel burada herkese İslam satın, Türklük satın.

• xense X kullanıcısına yanıt
    Sizin sorununuz ilk mesajda yazdığım olay. Yani Müslüman hıristiyan yada ateist farketmez insanda biraz onur bulunacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

Tamamen karalama için yapılmış bir sıralama en çok güven duyulan fox tv imiş burdan yalan olduğu belli islam ve türk düşmanı kanallar arasında birinci sıraya koysaydınız daha iyiydi bu olay rusyanın araştırma yapıp sputnik news i birinci sıraya koyması gibi bişey bence.
    Sen ve senin zihniyetindekiler İslam ve Türk dostu yani?
  • Haber bence yanlış değildir. Muhalefetiyle, iktidarıyla hep beraber yalan tarlasına çevirdik ülkeyi.

Akit,Ahaber yalancı da Sözcü,Fox hiç mi değil....

Anasını ağlattık canım memleketin.

Bir musibet gelecek elbet ama hepimizin başına çöreklenecek merak etmeyin sütten çıkma ak kaşıkcıklarım.....

Yiyin birbirinizi, elinde purosuyla Erol Taş kahkahası basan düşmanlara inat yiyin...

• Şaşırmadım. Konuyu uplayın arkadaşlar, yandaş insanlar görsünler. Gerçi onlar a-haber dışında başka haberlere inanmazlar
  • Mümkün olan bütün haber kanallarımı takip etmeye çalışıyorum “yandaş olan-olmayan”
    Şunu farkettim
    Yandaş olanlara göre Türkiye, şu anda Dünya’nın refah düzeyi en yüksek, geliri muazzam, havası en temiz, en güvenilir ülkesi.
    Farklı bir partinin yandaşı olanlara göre Türkiye, şu anda bilimum Afrika ülkeleri ile aynı refah seviyesinde. Dünya her yıl 10 kat hızla büyürken Türkiye 100 kat hızla küçülüyor deniliyor. Ve bunun için hükümet suçlanıyor.
    Fakat ben suçu halkımızda buluyorum.
    Türk olmaktan gurur duyuyorum fakat şunu söylemek zorundayım. Bizim halkımız kadar “armut piş, ağzıma düş” felsefesi ile hareket eden başka bir millet yok. Milletçe dedikodu, hızlı yoldan zengin olma arzusu, özentilik, fakat buna rağmen önüne gelene üstünlük sağlamaya çalışma gibi şeyler maksimum düzeyde.
    Peki size bir soru. Bu kötü huylardan arınmadıkça, hangi siyasi parti, hangi ideoloji, hangi mantık, hangi lider bu toplumu Almanya, İsveç gibi “refah düzeyi yüksek olarak adlandırılan” toplumlarla yarışır hale getirebilir?
    Bu huylarımızın şimdiki hükümetle alakası yok. Bu hükümetten önce de kaç kişi “kısa vadede trilyoner olma” vaadleriyle kandırdı halkımızı? Kendinize sorun bakalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Tarafsız habercilik dünyanın neresinde var ki Türkiye'de olsun :)

• Savunma amaçlı söylemiyorum zerre sevmem AKP'yi ama Oxford Üniversitesinin işi yok bizim burada ki haberlerin gerçekliğini mi araştırdı ?

• speederly kullanıcısına yanıt
    İktidar karşıtı medya mı kaldı memlekette arkadaşım? Medyanın %90'ı zaten iktidar yandaşı, buna herkesin vergi verdiği TRT de dahil. Şimdi tahmin et bakalım yalan dolanla milleti uyutma gücü kimde
  • javaprof kullanıcısına yanıt
    yav yine mi islamcılar burdan kendine mağduriyet çıkardı bi bitmediniz siyasal islamcı mağdurlar
  • A haberin yaptığı araştırmaya göre, Oxford üniversitesi zaten fetöcüymüş. O yüzden onları ciddiye almaya gerek yok.
  • Editör yanlı yazmayıp kaynağı okusaydı bu kadar solcunun soğuk espirilerine mağruz kalmazdı ahaber trt vsvs...
    Oxford Üniversitesi araştırdı: Türkiye yalan haberde birinci sırada Oxford Üniversitesi araştırdı: Türkiye yalan haberde birinci sırada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonofmana -- 17 Haziran 2018; 23:10:55 >

• Bu haber Amariga oyunudur

Kaynak: A Haber.
  • Sırf siyasette değil bknz:

Oxford Üniversitesi araştırdı: Türkiye yalan haberde birinci sırada
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.