Şimdi Ara

Oxford Üniversitesi araştırdı: Türkiye yalan haberde birinci sırada (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
1.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
184 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu şey değil mi ya dış mihrakların oyunu :D

• quote:

Orijinalden alıntı: sarge61

İktidar karşıtı medya mı kaldı memlekette arkadaşım? Medyanın %90'ı zaten iktidar yandaşı, buna herkesin vergi verdiği TRT de dahil. Şimdi tahmin et bakalım yalan dolanla milleti uyutma gücü kimde
    memleketteki kanal gazete ve şahısları geçtim bunun birde yurt dışı ayağı var ki daha beter. ben medyaya bakınca 1 akp görüyorsam 5 karşıt görüş çıkıyor maşallah baskı büyük neyseki türk halkının çoğunluğu hala uyutulmuş değil yola devam.

+ amanda cerny ve j.sins in tamam demesi sence bunlar kendi hür iradeleriyle mi türk siyasetine karıştı ne işleri var bizle ikiside türk gençleri tarafından tanınan kişiler tamamen fikir değiştirme aracı olarak kullanılmışlar ve dahası da var amerikadan almanyaya israilden mısıra dolu ortalık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speederly -- 18 Haziran 2018; 5:29:19 >

• sonofmana S kullanıcısına yanıt
    Link verirseniz biz de ayrım olmaz korkmayın. Link verin hepsinin yüzüne vuracağımıza şüpheniz olmasın. Ben genelde internette gördüğüm paint çıktılarına itibar etmiyorum.

Farkındayım insanların çoğu sırf duymak istediklerini söylüyor diye Odatv, Sözcü, Fox, Cumhuriyet, Ahaber, Kanal 7, Ntv, Cnn, Yeni Akit vs toz kondurmayıp, duymak istemediklerini söyleyenlere yıkma peşinde her şeyi. Ama işin doğrusu şu ki Ahaber=Cumhuriyet=Akit=Odatv=Fox=Ensonhaber=AA=DHA=İHA diye uzar gider. Hepsi yalancı, hepsi birilerinin yancısı, hepsi birilerinin kuklası, hepsi birilerine yandaş.

Şimdi gelir birazdan biriler Aktroll, Oktroll diye sallar. Çünkü onlardan değilsen trollsündür. Çünkü ülkenin % 95'ine göre bitaraf olan bertaraf olur. Bizden değilsen fedöcüsün, pkklısın, cihatçısın.
  • %51 bile olamamislar! ...

Hic sasirmadim...

• Bay muharrem yapmıştır bunu da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Link verirseniz biz de ayrım olmaz korkmayın. Link verin hepsinin yüzüne vuracağımıza şüpheniz olmasın. Ben genelde internette gördüğüm paint çıktılarına itibar etmiyorum.

Farkındayım insanların çoğu sırf duymak istediklerini söylüyor diye Odatv, Sözcü, Fox, Cumhuriyet, Ahaber, Kanal 7, Ntv, Cnn, Yeni Akit vs toz kondurmayıp, duymak istemediklerini söyleyenlere yıkma peşinde her şeyi. Ama işin doğrusu şu ki Ahaber=Cumhuriyet=Akit=Odatv=Fox=Ensonhaber=AA=DHA=İHA diye uzar gider. Hepsi yalancı, hepsi birilerinin yancısı, hepsi birilerinin kuklası, hepsi birilerine yandaş.

Şimdi gelir birazdan biriler Aktroll, Oktroll diye sallar. Çünkü onlardan değilsen trollsündür. Çünkü ülkenin % 95'ine göre bitaraf olan bertaraf olur. Bizden değilsen fedöcüsün, pkklısın, cihatçısın.
    A haber ile foxu bir tutuyorsan hiçbir şeyi anlayamamışsın demektir, akşam haberleri aç her ikisindende izle bakalım hangisi her partiye eşit yaklaşıyor en basitinden fox sırasıyla tüm parti liderlerine eşit süreler tanıyor hepsini göstermeye çalışıyor. A haberi aç Cumhurbaşkanına gelince dünya lideri şunu yaptı bunu yaptı sevmedikleri birine gelince fetöcü damgasını yapıştırıyorlar. Ha a haber=halk tv dersin anlarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bize sorsaydılar yahu!
  • Çok normal.. o kadar çirkef bie muhalefet var ki yalanı bin para... Bu haber onlara kapak olsun. Çirkeflikleri tescillendi resmen.. hükümet düşsünde her türlü pisliği yapmaya, yalanı söylemeye, iftirayı atmaya uydurma haberler yapmaya hazırım kafasında bir muhalefet var. İşte DH forumda yalan yanlış açılan konu sayısı bakımından da birinci sıradadır.. şimdi çirkeflikleri yüzlerine vurulunca da illaki kendi tarzlarında yine bahaneler bulmaya devam edeceklerdir.. yapcak birşey yok adamların karakteri böyle...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • haberin kaynağı ister doğru ister yanlış olsun şu bir gerçek ki
    Türk Milleti artık gerçekten YALANCI Utanç verici.

• aga kaynak a haber değilse kesin yalandır ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarissManc0

Araştırdım fakat Oxford a ait bir kaynak göremedim, varsa link alabilir miyim?
    https://agency.reuters.com/en/insights/industryreports/digital-news-report-2018-pre-reg-l.html

• Anketi kimlerle yaptıklarına bakar mısınız :) hepsi malum medyayı güvenli olarak görmüş :D sözcü akit in diğer versiyonudur. Fox tv de zaten patronu belli, kılıcını sallayanlar belli.

Rapora göre Türkiye’de en çok güven duyulan beş haber organizasyon sırasıyla Fox TV, NTV, CNN Türk, Cumhuriyet ve Sözcü.
  • Bir ulkenin Cumhurbaskani halkina durmadan yalan soyluyor, siz kalkmis medya tu kaka yapiyorsunuz yaziklar olsun.

• Ampul Haber Ajansı değilse kesin yalandır.
  • Yerel yandaşlar yerine global yandaşları tercih etmenizin sebebi nedir?
  • karamitat kullanıcısına yanıt
    Yalan benimse doğrudur, seninse yalandır. O yüzden her yerde diyorum ya siz hala özgür medya diye bir şey olduğuna inanan çekoslovakyalılaştıramadıklarımızdan mısınız? diye....
  • Şu trt kapatılsa ya da satılsa da kurtulsak, çalışanlarına da 200 er bin para cezası kesilip işten atılmalı. Haber diye bişey zaten kalmadı yurtdışı kaynaklıların çoğu asılsız, yurtiçilerse muhalefete hakaret ettikçe pirim yapan veya istismar tecavüz haberi yapanlar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cemsinan kullanıcısına yanıt
    Hangi yandaş? A'nın yandaşı mı B'nin yandaşı mı C'nin yandaşı mı onun yandaşı mı senin yandaşın mı? Hayatımda objektif insan görmedim. Sadece azıcık empati kurabilen insan gördüm o da milyonda bir!!!
  • serafon kullanıcısına yanıt
    Yandaş medya tanımı gayet açık ve neyi gösterdiği belli bir tanım.

Bir de gazetecilik ilkeleri diye bir şey vardı ama neyse valla yoruluyor insan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Herattaa

Bu kaynağın yalan olduğu ortaya çıktı.

KAYNAK:Yeni akit.

Alıntıları Göster

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.