Şimdi Ara

own3d.tv takılma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2-3 gündür doğru dürüst bişi izleyemiyorum saniye saniye bi takılıyo bi devam ediyor. netimde herhangi bir sorun yok. başka tarayıcıları denedim yine aynı var mı bunun bi çaresi?

• Ben de aynı problemi yasıyorum, takipteyim konuyu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genelde internetten kaynaklanan bir sorun olabiliyor özellikle ttnet kullanıyorsanız ve adil kullanım şartlarını aştıysanız Tıkanmalar yaşamanız normaldir bendede aynı olay oluyor ayın başı geldiği zaman tıkanmlar yaşamıyorum.
  • Bkz : AKK
  • Takip.
  • bende bir sorun yok kota sınırını aşmadım daha :) adil kullanım sınırını aşınca hızınız 1mbps ye kadar düşüyor buda izlemenizi gerçekten zorlaştırır
  • Tekip.. Bendede son 2-3 gündür aynı sorun var.
  • AKK
  • +1 bende de var. oce yi izleyemez oldum sn sn takılıyor.

takipteyim
  • Kotanın çıtasını ne zaman arttıracaklar ben onu merak ediyorum.Keşke bir rakipleri olsada görsem şunları.Geçirip duruyorlar bizlere
  • +1 bendede var
  • Aylar sonra ilk defa hızım düşmüş artık dikkat etmek lazım
  • netin hızından olduğu sanırım kesin video kalitesini 360p ye düşürünce sorunsuz takılmadan izleniyor dicem yalan olucak çünkü ozmanda hiçbişey gözükmüyor :) :)
    neden bi 360 birde en iyi kalite koymuşlar ki arası yok. bunu ayarlamanın bi yolu var mı?
  • AKK yle alakası yok bence .indirme hızım 800 lerde yine de takılıyor 360p ye getirsemde takılıyor .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.