Şimdi Ara

Overwatch'un Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        Warcraft, StarCraft ve Diablo gibi oyunlarıyla tanıdığımız Blizzard'ın Pixar filminden fırlamış grafikleri olan takım tabanlı multiplayer shooter oyunu Overwatch'un çıkış tarihi netleşti. Oyunumuz 24 Mayıs'ta raflardaki yerini alacak.

Blizzard'ın önceki projelerinden oldukça farklı bir yapıda olan Overwatch; PC, Xbox One ve Playstation 4 için çıkacak. Oyun Team Fortress 2'yi anımsatsa da F2P bir yapıda olmayacak ve yeni eklenecek karakter ve haritalar ücretsiz sunulacak.

• Doğum günümde piyasaya sürüyorsunuz desem ücretsiz bir kopyasını verirler mi acaba :DD ?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Harika haber . Bakalım konsolda bu oyunu nasıl oynayacağız :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Blizzard yapıyorsa yapar. Beklemedeyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blizzard'da olsa bu oyuna 60dolar verilmez arkadaş. F2P yada taş çatlasın 20dolardan fazla etmez bu oyun.

• Kaç kere beta'ya başvurdum hiç birinde oynama hakkı kazanamadım. İzlediğim videolar bile oyunu deli gibi beklememe neden oldu. Eğer benim gibi Unreal, Quake gibi Multiplayer yapıya sahip oyunlardan hoşlanıyorsanız kesinlikle alınası bir oyun.
  • blizzardın bütün oyunlarına sahibim ama 1 kere bile hiçbir betasına alınmadım gidip antin kuntin alakasız heriflere veriyorlar keyleri adamın hesabında oyun yok hots alpha keyi gidiyor yazık random olmaması lazım böyle şeylerin.

• öhöm fiyat biraz daha ucuz olaydı iyiydi ama olsun yazın sıcağında akşama kadar oynarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Betasını deneyip görmek lazım beğenilerimize uygun mu diye.Umarım yakında daha çok kişi beta hakkına kavuşur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.