S

Yüzbaşı
29 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 53 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Öncelikle merhabalar..

Elimde Xbox360 slim var. HDMI ile monitöre bağlıyorum ama ses için RCA kablo ile bağladığım zaman görüntü gelmiyor. Bozulan HDMI kablom ile böyle bir sorun yoktu. yardımcı olursanız sevinirim...

Ayrıca elimde Sony High speed HDMI kablo var, TV'de görüntü almama rağmen aynı kablo ile monitöre bağladığımda görüntü alamıyorum nedeni nedir?
Arkadaşlar elimde kutulu L.A. Noire var. oyunu kurdum ama çalıştırdığımda rockstar yazısından sonra "Has stopped working" (çalışmayı durdurdu) yazıp kapanıyor. nette bir sürü çözüm yolu buldum ama hiçbiri bu oyunda işe yaramadı. yıllardır oyun oynuyorum hiç başıma böyle birşey gelmedi. geldiysede eninde sonunda çözümünü buluyordum. ayrıca oyunun activation code'u var ama ne kurulurken ne de oyun launch ettikten sonra code'u istemedi. ayrıca yama falanda indirmiyor ve internette steam dışında yamalarını kendi resmi sitesinde bile bulamadım. oyunda steam olmadı için indiremiyorum. bir çözüm yolu bulamadım eğer bilgisi olan arkadaşım varsa yardım ederse sevinirim...

admistrator olarak çalıştırmayı, DEP olarak çalıştırmayı denedim bunların haricinde yardımcı olabilecek arkadaşların yorumlarını bekliyorum...

Sistemim : Win 7 Ultimate x64bit, Intel i5 2500k, 8GB ram, Zotac GTX 680
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 725
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 2.012 (Bu ay: 13)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 469 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.