Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (404. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
62
Favori
242.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugurr999

Yeni haritayı beğendiniz mi? Bana tam sniper haritası gibi geldi. Bazı kahramanlarla oynamak zor. Payload oldukça zor itiliyor.
    hep aynı oyun dönüyor sanki ya her oyun aynı :D defansda widow yukarda pusmus asagıda orisa hanzo anna ,gir girebilirsen :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proudmoore117 -- 11 Mayıs 2019; 19:7:32 >
  • Güzel anlardan biri. Toto korkusundan spray basamadım.

• 1 senedir oynamıyordum dönmeye değer mi boşa indirmek istemiyorum
  • Oyun bu aralar beleş ve baya beğendim haliyle satın alasım var ama değer mi? Şu anki kurla 140TL civarı fiyatı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JordaNN

Oyun bu aralar beleş ve baya beğendim haliyle satın alasım var ama değer mi? Şu anki kurla 140TL civarı fiyatı var.
    elimde gm peak hesap var 80 tlye satıyorum ilgilenirseniz pm atın hocam.

edit: top500 hesabımı da satıyorum onunda fiyatı 320 tl. 4200sr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 25 Mayıs 2019; 23:40:57 >
  • ücretsiz smurf haftamız başlamış. daha ikinci maçta hexakill.

• Durmaplay de 80 lira ordan alın sağlam site

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • matchmaking e bak

• Nasıl oluyor bu iş? Eşleşmek için 1000sr aralığında olmak gerekiyor max. Onu da geçtim maç 2823-2924 aralığında. Aradaki 100 sr farkı da geçtim hadi, bu adam 2800 civarında olup da nasıl top500 sembole sahip hala, oradakiler de aynı şekilde gm sembol görünüyor aşağıda. Photoshop'un kralını mı yapmışlar, ne yapmışlar
  • paris o kadar kötü ki millet anlaşıp draw bırakmaya başladı. hawaii de onun kadar kötü. oyunu nasıl bitiririz diye uğraşıyorlar
  • Acemi bir ekip varsa dahil olmak isterim. Yeni başladım akşamları 2 maç atarım.
  • Ya oyuncu sayısı arttı ya da matchmakingi geliştirdiler. 2 gündür 3 saniyeden fazla beklemiyorum maç için. Tıkladığım gibi giriyorum. Ama 2 gündür map seçimleri de saçma.

Dün:

Volskaya
    Dorado
    Volskaya

Bugün:

Horizon
    Havana
    Horizon

oynadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vrataski -- 5 Temmuz 2019; 19:14:46 >
  • role queue

jeff seagulla konuşuyorhttps://www.twitch.tv/a_seagull

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayser -- 18 Temmuz 2019; 21:33:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayser

role queue

jeff seagulla konuşuyorhttps://www.twitch.tv/a_seagull
    iyi mi olur kötü mü olur bilemedim. Daha bugün karşılıklı takımlar 2-2-2 oynarken karşı taraf bizi eziyordu. Bizimkiler tek tek salmaya başlayınca 6 dps'e döndük ve biz ezmeye başladık Tabii ki her zaman işe yarayacak bir şey değil ama, değişik kompozisyonların önüne geçer bu sistem. Görücez artık.

Edit: Şu map seçmeyi de getirsinler artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vrataski -- 19 Temmuz 2019; 0:3:12 >

• Vrataski V kullanıcısına yanıt
    map seçme yerine her sezon belli maplerle oynama gelebilirmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

O daha kötü olur işte. 2CP'ler tabii ki en başta olmak üzere çoğu mapi sevmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vrataski -- 19 Temmuz 2019; 1:45:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

iyi mi olur kötü mü olur bilemedim. Daha bugün karşılıklı takımlar 2-2-2 oynarken karşı taraf bizi eziyordu. Bizimkiler tek tek salmaya başlayınca 6 dps'e döndük ve biz ezmeye başladık Tabii ki her zaman işe yarayacak bir şey değil ama, değişik kompozisyonların önüne geçer bu sistem. Görücez artık.

Edit: Şu map seçmeyi de getirsinler artık

Alıntıları Göster
    4 dps 1 ball 1 mercy bence 2-2-2 den üstün. hog suz 1 orisa 3dps de 2-2-2 yle yarışır.

• quote:

onun yerine paladins gibi oynayacağımız modu seçtirseler ne kaybederler. çoğu koth sever çoğu payload ben payload harici oynamam. 2cp yi seçen olur mu bilmiyorum
  • Your rendering device has been lost! Application closing!
    Hatasıyla nasıl başa çıkarım ilk pc yi aldığım ve oyunu oynarken yoktu son zamanlarda boku çıktı 3 oyunda bir oluyor ranklı maçların içine ediyor resmen.
    Steam grubu oyunlarında da ekran donuyor ses sürekli tekrarlıyor. Dota 2 , L4D 2 , Pubg'de aynı bileşen farklı oyunlarda mı sorun çıkarıyor sistemimde iyi neden böyle oluyor.
    Youtube'da yazanları uyguladım nafile. Herkes farklı bi çözüm üretmiş Blizzard'ın foruma baktım update yapın diyor başka birşey yazmıyor. BIOS, ekran kartı , Windows , Nvidia Exp. hepsini güncelledim gene aynı sorun var. Windows'u yeniden kurdum başka bi oyunda da benzer sıkıntı vardı geçti ama öteki saydığım oyunlarda devam ediyor. Eskiden yoktu böyle saçma sapan problemler son güncellemelerde çakışan bi dll dosyası mı var ne var artık delirtti beni. Windows sürüm 1903 bu arada, kafa patlatıp sebebini çözümleyen ve problemi kökten çözen varsa bi zahmet anlatsın çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar...

• Overwatch be

• 
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.