Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (399. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
62
Favori
242.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ofsayt Bozan Stoper

63 winrate one trick master torb. atak torblara troll pick diyen vs gelsin.

torb rework gelmiş. bu hesabım torb otp olmaktan üst üste ban yedi. en son sezon ban yiyince bir daha da oynamadım. bu rework sayesinde torb seçmek report sebebi olmaz umarım.

• ngdau N kullanıcısına yanıt
    Healer ol o zaman
  • atmosferikmotor kullanıcısına yanıt
    https://m.youtube.com/watch?v=S9uTScSgzrM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

https://m.youtube.com/watch?v=S9uTScSgzrM
    https://www.youtube.com/watch?v=ANdwi-X7lL4

"This game isnt just about you,

Go to quick play if you gonna be fool" :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ngdau -- 3 Ekim 2018; 10:7:59 >

• Cadılar etkinliği skinleri güzel olmuş. Şahsi fikrim bu etkinlikteki en güzel skin Moria'nın

Overwatch [ANA KONU]
  • Serden Geçti kullanıcısına yanıt
    McCree ve Wrecking Ball çok daha iyi hocam bence.
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    Tercih meselesi hocam beğendiyseniz ne güzel
  • Serden Geçti kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hocam. Mesela bu senenin McCree skini bir epice göre baya iyi ama illa ki beğenmeyenler çıkacaktır. Summer Games 2018'den daha iyi skinler çıktı diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Full dps takımla oynamaktan ciğerim soldu. Be kardeşim bıktım artık yani takımdaki herkes dps alıyor. Ben diyorum ki hadi healer alayım ama lanet olsun ağzımıza ediyorlar yani.
    10 maç atıyorsam 4-5 i bu şekilde yaptıkları bir şey de yok zaten widow hanzo mcree zaten banko hep aynı.
    2900 sr de kaldım valla sinir hastası etti bu oyun beni.
  • Shiftlenbik kullanıcısına yanıt
    valla grup sisteminden giriyorum bir süredir, kafam rahat o yüzden. size de öneririm.
  • Grup sistemi nedir?
    Herhalde 10 aydır hiç oynamadım da yeni bir game finding modeli mi geldi?
  • Grup sisteminden giripte maç kazandığım yok heralde sanırım benim, karşıya sürekli çok iyi organize olmuş gruplar geliyor.
  • Sol üst köşede battle tag ının yazdığı yerin solunda find a group diye bir buton var.

Bu yeni sistemde oyun modlarına göre gruplar oluşturabiliyorsun ya da oluşturulmuş bir grup ta sana uygun bir rol varsa katılabiliyorsun.

Grup oluşturma esnasında takım içerisinde dps, tank ve helaer sayılarını belirleyebiliyorsun. Örnek vermek gerekirse 3 tank 3 healer da yapabiliyorsun 2 dps-2 tank-2 healer da. Bu senin tercihine yada (eğer oluşturmuşsan) kafandaki atak-savunma taktiklerine bağlı.

Açıklama kısmına da eng/mic vs.. yazıp iletişim yollarını belirten kişileri de gördüm.

Böylese sistemin atacağı muhtemel botlardan kurtulup 6 user olarak oynayabiliyorsun.

• Selam olsun, celpten döndüm. Askerde bile çavuş yaptılar nasıl takım kurmuşsam Şaka bir yana oyunu unutmuşumdur herhalde update yapıyorum, takım kurmak istiyorum. Plat-diamond civarlarında bir takım mı kursak ? Main zen idi en son.
  • oyunu battlenet üzerinden mi alıyosunuz? otunfor bynogame gibi sitelerden alan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prowind

oyunu battlenet üzerinden mi alıyosunuz? otunfor bynogame gibi sitelerden alan var mı?
    Ben D&R dan karne kampanyası indiriminde (%50) almıştım. Sonra da yiğenlerime Durmaplay den aldık.

Durmaplay de uygun kampanyalar olabiliyor. Diğer satış sitelerini bilmiyorum açıkçası. Battle.net üzerinden € kurundan dolayı pahalıya gelebilir. Sağlam bir site üzerinden kampanyalı olarak almak daha mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Selam olsun, celpten döndüm. Askerde bile çavuş yaptılar nasıl takım kurmuşsam Şaka bir yana oyunu unutmuşumdur herhalde update yapıyorum, takım kurmak istiyorum. Plat-diamond civarlarında bir takım mı kursak ? Main zen idi en son.
    @ WaapS senin main zen di ama genji ile de iyiydin. (sanırım gold silah da almıştın) :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ngdau -- 24 Ekim 2018; 17:43:2 >
  • ngdau N kullanıcısına yanıt
    Aynen çok genji oynamışım, nasıl sıkılmışsam. Zen ile başladım sadece diamond oldum şimdi ama alışamadım, master zorluyor artık ya.

Bu arada find a group modu çok güzel olmuş. Solo olarak girdiğimde random adamlar geliyordu, maçı sallayan mı dersin oyunu terk eden mi dersin ne ararsan var. Grup kuruyorum direkt hiç sallayan adam gelmiyor, son dakikasına kadar mücadele. Tam benlik olmuş.
  • Oyunda low ayarlarda da high ayarlarda da 40-60 fps arası alıyorum bunun sebebi ne olabilir arkadaşlar.
    Son zamanlarda oldu bu durum ve bir türlü çözüm bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

Oyunda low ayarlarda da high ayarlarda da 40-60 fps arası alıyorum bunun sebebi ne olabilir arkadaşlar.
    Son zamanlarda oldu bu durum ve bir türlü çözüm bulamadım.
    FPS değeri direkt olarak ekran kartı dolaylı olarak ise anakart, ram gibi bileşenlerle alakalı. Bu sebepten dolayı ekran kartı yazılımının güncel olup olmadığına bakabilirsin. Eğer Nvidia ekran kartı kullanıyorsan ekran kartı yazılımının içinde oyun için yüksek performans aylarının seçili olup olmadığını da kontrol edebilirsin. Ayrıca sürücü güncelleştirmelerini kontrol edebilirsin.

Ayrıca "Monitörün yenileme hızına bağlı olarak fps belli değeri aşmakta zorlanabilir.Bu sorunu aşmak için ekran kartı veya oyunlardaki Vsync seçeneğini kapatmak gerekir." şeklinde bir not okumuştum. Bunu da deneyebilirsin.

Bir de oyun grafik ayarlarını düşürmen de fps değerini arttırmada etkili olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ngdau -- 2 Kasım 2018; 15:51:35 >

• 
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.