Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (396. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
62
Favori
242.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kayser

ilgilenen olursa aklımda bir fikir var. birbirimizin vodlarını değerlendirelim, birbirimize koçluk yapalım

kaybettiğimiz maçları inceleriz ya da kazandığımız halde kötü oynadığımız, takımın taşıdığı

karakter sr haritaya göre yapabileceğini düşünen değerlendirir

en azından her sr'dan 2 3 kişi olursa açmayı düşünüyorum
    @Kayser Ben varım. başka katılan olursa yapalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

Oyunun belkide en keyifli karakteri bence hammond olmuş. Ben çok zevk alarak oynadım PTR da, aynı zamanda zor bir karakter ama payloada hook atıp 360 derece sürekli dönmek falan çok keyifli
    Dün gece PTR server paketini indirip yeni karakterle oynama fırsatım oldu.

Tolgay a katılıyorum. açık ara oynaması en zevkli karakter olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ofsayt Bozan Stoper

20 gün önce 1 tane daha aldım. 2 gün oynadım blizzard bankanız parayı bekletiyo dedi oyunda gitti parada gitti. enparayı arıyorum ödeme yapıldı diyor bliz bankanızı bağlar bizi bağlamaz diyor para çöp oldu.

Alıntıları Göster
    Pink mercy çıktığı zaman almaya çalıştığımda hata vermişti. O karttan onun parası kesilmişti bankayla konuştum ödeme yapılmış diyor, blizzard supportla konuşuyorum para bekletiliyor diyordu neyse gitti deyip bıraktım o zaman. Sonra başka kartla aldım. İlk karttan giden para dün geldi (1.5 - 2 ay oldu).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qvara -- 3 Temmuz 2018; 9:7:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rampage

Son güncelleme ile server arama gibi grup arama ve oluşturma gelmiş. Oyunculara maç sonunda iyi takım arkadaşı, sportmen, lider gibi puanlar verebiliyoruz ve level göstergesinin yanında aldığımız puanlar sürekli görünüyor. Topluluğu daha iyi davranma konusunda teşvik edecek bir yenilik olmuş bence.
    Açıkcası ilk günler millet takımın ihtiyacı olanları oynuyordu, chatte herkes birbirine iltifat falan ediyordu. Yavaş yavaş yine özlerine dönüyorlar. Geçici bir çözüm gibi duruyor
  • İki gündür 2-3 oyun sonra ping 100 lerden 330-360 gibi sabit bir değere yükseliyor ve oynaması imkansız hal alıyor. Durduk yere ne oldu anlamıyorum.

• ngdau N kullanıcısına yanıt
    yok hocam, insanlar kendi hatalarına bakmaktansa başkalarını suçlamayı tercih ediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayser kullanıcısına yanıt
    Sana tamamen katılıyorum. Az önce bir maç attım. Takımda ilk round bitmeye yakın 2nd healer ı aldı birisi. Widow u çöp olan birisi ısrarla widow aldı 2nd round ın başında. Dayanamadım dedim artık değiş. En sonunda yenildik haliyle :)
    Ayrıca bu aralar ilk 1-2 oyundan sonra oyun donuyor ve düzelmiyor, hiç bir şekilde kapanmıyor. Buna benzer bir sorun yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ngdau -- 4 Temmuz 2018; 8:30:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • solo olarak sr yükseltmek cidden zor
  • 3200 civarından başlayıp sadece Brigitte oynayarak Master'a çıkabildim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenakeyifsizim

solo olarak sr yükseltmek cidden zor
    Tabiki rastgele, ne tür insan geleceği belli değil. Lfg deneyin bence bugüne kadar bu oyuna eklenmiş en iyi şey bu.
  • quote:

yeni başlayan biri oyunu 1 günde anlayabilir mi ? oyunları anlamama sorunum var, bu yüzden sadece düz fps oyunlarını oynuyorum. cs go'da sandık olayını bile ilk 3 ay anlamadım o kadar mal bir insanım.
    hislerime 2 yil once tercuman olmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdaragorn

hislerime 2 yil once tercuman olmus

Alıntıları Göster
    oha nereden buldun bu mesajımı. 2 yıl önce başladım oyunu anlamakla kalmadım şuan torbjorn sıralamasında ilk 10'dayım. bu sezon daha oynamadım fuey500'ü geçeceğim kafaya koydum.

• quote:

oha nereden buldun bu mesajımı. 2 yıl önce başladım oyunu anlamakla kalmadım şuan torbjorn sıralamasında ilk 10'dayım. bu sezon daha oynamadım fuey500'ü geçeceğim kafaya koydum.

Alıntıları Göster
    Torbjorn la özellikle atakta takıma katkın oluyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Torbjorn la özellikle atakta takıma katkın oluyormu?

Alıntıları Göster
    daha önce paylaşmıştım atak winratem defanstan fazladır anubis hariç. millet önyargılı bu heroya karşı yapacak birşey yok. voice chatte atak torb seçince yaşanan kavgayı atacağım buraya birgün.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/132949569

• quote:

Orijinalden alıntı: Xan'ela

3200 civarından başlayıp sadece Brigitte oynayarak Master'a çıkabildim
    Sonunda GM oldum sadece Brigitte oynayarak

Overwatch [ANA KONU]

Overwatch [ANA KONU]

https://www.overbuff.com/players/pc/Blackfyre-2605/heroes/brigitte

• arkadaş listemdeymişsin brigittele durdurulamaz yükselişini fark edince bir süredir stalkluyordum en son 3800lerdeydin helal olsun. ben de bir gün tiltlenip 3200den 2800e düştüm, birkaç gündür onu düzeltmeye çalışıyordum

merak ettiğim reinla bash shatter kombosu yapıyor musun

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayser

arkadaş listemdeymişsin brigittele durdurulamaz yükselişini fark edince bir süredir stalkluyordum en son 3800lerdeydin helal olsun. ben de bir gün tiltlenip 3200den 2800e düştüm, birkaç gündür onu düzeltmeye çalışıyordum

merak ettiğim reinla bash shatter kombosu yapıyor musun
    Teşekkürler. Bazi maclarda yapabiliyoruz, en zevklisi rein ult atarken stunlamak 2 maç arka arkaya yenilince kapatmak en iyisi yoksa sinirden daha fazla kaybetmeye başlıyorsun.

• Selamlar,

Oyunu şu an en uyguna nasıl alabiliriz? Zamanında Arjantin üzerinden vs. alıyorduk fakat üzerinden 1-2 sene geçti. Güncel durumda nasıl halledebiliriz? Teşekkürler.
  • Peyloride kullanıcısına yanıt
    Oyunfor, droyun gibi siteler geliyor aklıma.
  • Oyun oynanabilecek seviyeye gelmiş. Adam gibi hard kasan gruba giriyorum herkes sesli konuşuyor herkes kasıyor, iyi niyet yüksek seviyede. Kaybetsem de sinirlenmiyorum hiç olmazsa. En yüksek placementımı aldım bu sayede.

Bu arada sabit rolde çok iyi olmuş.

Oyun çıkması gereken seviyeye 2 sene sonra gelmiş oldu.
  • 
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.