Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (394. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
62
Favori
242.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunun resmi forumlarındaki lgbt konusuna "do we really need it?" yazdığım için 1 ay ban yedim. ne kadar itiraz etsem de trollediğime karar verdiler. hayatımda blizzard kadar rezil bir şirket görmedim. imkanım olsa 1 dk düşünmeyip batırırdım bu şirketi. bu kadar da şerefsizlik pes yani.
  • Prowind kullanıcısına yanıt
    vay serefsizler
  • quote:

Orijinalden alıntı: doomfist95

Oyunda latency sorunu yaşayan var mı ? 2 gündür laglı laglı oynuyorum ve kaybediyorum çıldırmak üzereyim. İnternete de sadece ben bağlıyım kabloyla. 73 latency ile başlıyorum, karambolde 80 igörüyor ama bu rakamdan bağımsız bi lag var özellikle genjiyle oynarken çok fark ediliyo sağa sola kayıyorum genjiyle.
    uzun bir aradan sonra bende lag sorunu yaşadım. latency değeri 180-220 aralığında gidip geldi bir ara. öldükten 1-2 sn. sonra öldüğümü görüyordum. ranked maç değil de arcade oynarken denk gelmesi iyi oldu açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doomfist95

Oyunda latency sorunu yaşayan var mı ? 2 gündür laglı laglı oynuyorum ve kaybediyorum çıldırmak üzereyim. İnternete de sadece ben bağlıyım kabloyla. 73 latency ile başlıyorum, karambolde 80 igörüyor ama bu rakamdan bağımsız bi lag var özellikle genjiyle oynarken çok fark ediliyo sağa sola kayıyorum genjiyle.
    uzun bir aradan sonra bende lag sorunu yaşadım. latency değeri 180-220 aralığında gidip geldi bir ara. öldükten 1-2 sn. sonra öldüğümü görüyordum. ranked maç değil de arcade oynarken denk gelmesi iyi oldu açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim latency sabit 120lerde hep var o sorun..
  • büyük değişiklikler var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayser

büyük değişiklikler var
    İstediğin türde grup kurma ve oyuncuyu puanlama-oy verme olayı eklenecek, istemediğin kişileri engellemede var zaten. İnsanların ağlamasını azaltması gerekiyor artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qvara -- 6 Haziran 2018; 3:44:12 >
  • Yeni symetra harika olmuş bence, biraz op gibi ama nerf gelir zaten muhtemelen. Oynaması çok daha zevkli olmuş güzel bir rework
  • quote:

Orijinalden alıntı: qvara

İstediğin türde grup kurma ve oyuncuyu puanlama-oy verme olayı eklenecek, istemediğin kişileri engellemede var zaten. İnsanların ağlamasını azaltması gerekiyor artık.

Alıntıları Göster
    puanlama oy verme nedir ? one trick olarak her maç 10 kişiden 1 puan alacağım kesin zararı var mıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ofsayt Bozan Stoper

puanlama oy verme nedir ? one trick olarak her maç 10 kişiden 1 puan alacağım kesin zararı var mıdır

Alıntıları Göster
    Aslında şöyle 3 tane seçenek var; Good Teammate, Shot Caller ve Sportmanship. Maç bitiminde 3 kişi için bunlardan birini veriyorsun. Bunları aldıkça seviyen artıyor ve seviyelere göre de ödülleri olacakmış bakalım. Negatif olarak bir seçenek yok. Sanırım zararı yok one tricklere, cazip ödülleri yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qvara -- 11 Haziran 2018; 12:33:37 >

• smurf hesabım bugün one trick torb olmaktan ban yedi. gold platta aşırı report yediğimden oldu bu kadar salak toxic bir rank görmedim.

blizz'e de kızgınım. report sayısına göre ban atıyorlar. ban yediğim maçı izleyin diyorum tartışmaya gerek yok mailinize bilgi gönderildi deyip chati kapatıyorlar.
  • quote:

smurf hesabım bugün one trick torb olmaktan ban yedi. gold platta aşırı report yediğimden oldu bu kadar salak toxic bir rank görmedim.

blizz'e de kızgınım. report sayısına göre ban atıyorlar. ban yediğim maçı izleyin diyorum tartışmaya gerek yok mailinize bilgi gönderildi deyip chati kapatıyorlar.
    eğer gerçekten report sayısından ban yediysen supporta bir kaç kere yaz. ama adamlar geçiştiriyorsa sadece torb oynadığından ban yememişsindir. küfür falan ediyor muydun çok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

eğer gerçekten report sayısından ban yediysen supporta bir kaç kere yaz. ama adamlar geçiştiriyorsa sadece torb oynadığından ban yememişsindir. küfür falan ediyor muydun çok?

Alıntıları Göster
    toxicler baş gösterdikten sonra hemen voice chatten çıkarım mesaj kutusunu gizler oynarım küfürmüş laf dalaşıymış uğraşmam. supporta yazdım mailinizde yazıyor neden ban yediğiniz good bye deyip chatten kaçıyorlar. emailde sabotaj yazıyor buda one trick den ban yiyenlere giden genel bir mailmiş nette okuduğuma göre.

basbaya report sayısından yedim. ilk gün sarı bir ekranda uyarı geldi çok fazla report yediniz diye 1 gün sonrada ban geldi. masterda report yemiyorum çünkü adam winrateme bakıyor fuey500 dafran desrow nasıl iş yapıyorsa buda iş yapar deyip eğlencesine bakıyor. salak plat 27 level 87 winrateyi görmemezlikten gelip report diye mikden bağırıyor.

• quote:

enparayla oyunu alan var mı ? 2017de aldığım 2 overwatch parası geçen hafta iade olmuş ama oyunlar duruyor.

2 gün önce indirim var diye yine aldım 15 level oldum. bu sefer oyun silindi desteğe sordum bankanız parayı bekletiyor dediler. daha iade almadım ama oda iade olacak galiba. ah ulan enpara
    3 kere aldım ve bir sıkıntı yaşamadım hocam. Bankaya sorun isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9CDDF4778

3 kere aldım ve bir sıkıntı yaşamadım hocam. Bankaya sorun isterseniz.

Alıntıları Göster
    20 gün önce 1 tane daha aldım. 2 gün oynadım blizzard bankanız parayı bekletiyo dedi oyunda gitti parada gitti. enparayı arıyorum ödeme yapıldı diyor bliz bankanızı bağlar bizi bağlamaz diyor para çöp oldu.
  • quote:

20 gün önce 1 tane daha aldım. 2 gün oynadım blizzard bankanız parayı bekletiyo dedi oyunda gitti parada gitti. enparayı arıyorum ödeme yapıldı diyor bliz bankanızı bağlar bizi bağlamaz diyor para çöp oldu.

Alıntıları Göster
    O ne saçma bir iş ya. Geçmiş olsun.
  • ilgilenen olursa aklımda bir fikir var. birbirimizin vodlarını değerlendirelim, birbirimize koçluk yapalım

kaybettiğimiz maçları inceleriz ya da kazandığımız halde kötü oynadığımız, takımın taşıdığı

karakter sr haritaya göre yapabileceğini düşünen değerlendirir

en azından her sr'dan 2 3 kişi olursa açmayı düşünüyorum

• Oyunu bırakıyorum çok fazla salak insan var 20 dk oynadığı heroyu gold rankda pickliyor adamlar. Oynayacak arkadaşınız varsa 2-3 kişilik bir tayfanız çok keyif veriyor lakin bende o yok.
    Solo birşey yapamıyorsunuz anca haftalıkları yapar çıkarsınız.
    Yaş ortalaması da metin 2'den beter.
    Uygun fiyata vericem hesabı sinir hastası etmeye başladı oyun. Steam Cüzdan koduyla da takas olur. Daha detaylı bilgi isteyenler ö.m atabilir. Ciddi alıcılar yazsın kalp kırmayayım. İyi forumlar...
  • ilk 3 stagede shangai'ı ıkınarak yenen dallas stage 4'ün namağlup takımı valient'i yenip 4. sıraya çıktı. eğer philadelphia london'ı 4-0 yenemezse playoffa kalıyorlar

• bugün sürekli disconnect oluyorum aynı sorunu yaşayan var mı
  • 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.