Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (262. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
62
Favori
242.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Genel olarak ülkenin interneti çöp

Csgoda adamın ping 5(lan ile bile bağlasanız min ping 5dir csgoda) di dün

Resmen servera klavye fare takıp oynuyor

Ben daha 65in altını göremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uuuuu beybii
     Overwatch [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat1407 -- 14 Nisan 2017; 9:4:33 >
  • Son gelen güncellemeyle(ya da son bir kaç) oyundaki gpu ve cpu kullanım oranı ciddi oranda düşmüş. Bütün oyunları Msi afterburner açık oynarım, yüksek fps almak için grafik ayarlarını biraz kısarım. Eskiden 100 civarı olan fps şimdi 75lerde, Gpu %99 sabit kalmasa da 96nın falan altına düşmüyordu şimdiyse %75-80 civarında. Cpu kullanım oranı da olması gerektiği gibi gpu k.o düştükçe artıyordu. Battle.nete konu açılmış ama çoğu kişi daha farkına varmamıştır.
  • Dün 800 ping alınca bağlantım koptu. Modemi resetledim ama sürekli 100-140 gitti geldi. İki kere comp girdim ikisi de rezil oldu.
  • Wifi kullanmayın, kablo ile wifi arasında dağlar kadar fark var. Tecrübeyle sabit

• quote:

Orijinalden alıntı: Prowind

aptal aptal duvar arkası ölmekten kanser oldum. oyun zevk vermiyor artık. adamlar hep bir adım önünde.

30 Tickrate li serverlarda zaten duvar arkasında ölmemek mümkün mü, güya esport olacak 30 tickrate ile hahahahha
  • arkadaşlar bir arkadaşım overwatch almak istiyor, ben zamanında %25 indirimdeyken almıştım, tekrar ne zaman indirime girer acaba? steam gibi dönemlik indirimleri var mı blizzard'ın?
  • Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Şuan indirimde diye biliyorum 10 dolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Şuan indirimde diye biliyorum 10 dolar.

İndirimde olan origins edition. Standart versiyon lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Yılbaşı gibi, blackfriday gibi özel günlerde oluyor. Mayısın sonuna doğru oyunun çıktığı güne geliyoruz, belki yıldönümü diye bir şey yapabilir. Onun dışında önümüzdeki günlerde özel bir şey yok.
  • tolgay007 kullanıcısına yanıt
    60a çıkardılar ama hala çöp. oyunu 40 dolara satıyolar ama tickrate hala csgodan az. insan 128 felan yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prowind -- 16 Nisan 2017; 4:3:53 >
  • sonunda kutudan leg çıktı dedim gold geldi ardından diğer kutudan torbjorn cıktı
  • Abi bu nedir demin bir oyun kazandim 11 sr verdi sonraki oyunu kaybettim 25sr sildi mumkun mu boyle bisey ya ee biz nasil rank atlayacagiz. Bir de support oynarken daha mi az sr veriyo oyun benim gozume mi oyle geldi oylyse vay halimize

Evet an itibariyle soldier ile silver elim bitirip kazandığım maça 25 sr verdi. Support oynamanın hiçbir anlamı kalmamış geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdasd4441 -- 16 Nisan 2017; 16:16:28 >
  • Beyler 2. el Ow almak ne kadar mantıklı ?
    Ticket atıp hesabı tekrar alırlar mı ?
    Böyle birşey varsa eğer, Ow hesabını satan birsürü insan var, geri aldıysalar satın alıp dolandırılan kişiler konu açardı sanırım. Böyle dolandırılma vakasıda yok ama ticket atıp geri alırlar diyolar hesabı.
    Bu konu hakkında yardım ederseniz sevinirim tşkler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sofy.Tqb

Beyler 2. el Ow almak ne kadar mantıklı ?
    Ticket atıp hesabı tekrar alırlar mı ?
    Böyle birşey varsa eğer, Ow hesabını satan birsürü insan var, geri aldıysalar satın alıp dolandırılan kişiler konu açardı sanırım. Böyle dolandırılma vakasıda yok ama ticket atıp geri alırlar diyolar hesabı.
    Bu konu hakkında yardım ederseniz sevinirim tşkler.

ben yeğenime 2. el aldım 4-5 aydır sorunsuz oynuyor.. kötü amaçlı bir insansa geri alabilir diye tahmin ediyorum ama sonuçta battlenetten tüm bilgileri değiştirebiliyorsun..gizli soru cebabı vb. bayaa uğraşması gerekir..
  • Sofy.Tqb kullanıcısına yanıt
    Bu konuda kişiye güvenmen gerek, yaptığı satışlara falan bakmalısın. Aynı şehirde bulabilirsin vs. 2.el için satıcı ile arandaki irtibat önemli hocam, size güven vermesi onun sorunu zaten ama ödeme şeklinde de sizin güven vermeniz gerek. İnternet yoluyla 2. el her zaman risk taşır bu her satışta böyledir, ister overwatch hesabı olsun ister eşya.
    Dediğim gibi referanslarına bakmanızda fayda var, sonuçta bir çok kişiye ürün satmış ya da almış birisi kolay kolay düzenbazlıkla uğraşmaz diye düşünüyorum.
  • İkinci el saçma, Report lu olur, hack kullanmıştır vs vs.. Bilemezsin. Arjantin hesabı aç, Arjantin pezosu ile 80-90 tl birşey ediyor, para değil bu oyun için.

• Report sisteminin çalıştığını zannetmiyorum, belki chat ban yemiştir ama oyuna etki eden bir şey değil. Ayrıca hack kullanmış olsa ban yemiştir zaten. Oyunun değeri bence 90 bile fazla. İkinci el fazla kasılmamış 60-70 liraya bulursanız kaçırmayın derim.

Sonuçta bu mmr dediğimiz şey win/lose oranı, çok kastıkça kilitleniyor. 100 şevel altı bir hesap ikinci el satın alınabilir bence.

• Hesabı upgrade edicem Originse

Biliyorum deymez 8 tane skin ve diger blizzard şeyleri için

Ama olmuşken tam olsun istiyorum oyunu pre order aldığım için origins edition yoktu ozamanlar

2. Hesap origins ondaki özellikle soldier baya hoşuma gidiyor

Arjantinden 90 tlye full oyun alınabiliyorsa

Upgrade de yapılabiliniyor mu yoksa hesap bi kez alındığı için fiyat sabit mi

Site içinden €20

Blizzard App üzerinde $20 fiyat isteniyor

En geç hazirana doğru almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LittleHawk -- 18 Nisan 2017; 14:30:0 >
  • Bu oyunda lucio`ya yapılanların sebebi nedir? Range`i o kadar düşürüldü ki aynı anda 2 kişiye can veremiyorsunuz resmen yanına gitme konusunda hızlandı diyeceksiniz ama o tür support oynayışı zaten mercyde vardı? Keza Bastion`da bence harcandı sentry modda mermi saçılımı o kadar yüksekki sadece tanklarda adam gibi iş yapabiliyor. Ben anlamıyorum cidden bu oyundan nefret ettim her şeyinden artık zaten rezalet bir matchmaking sistemi var bide böyle şeylerle iyice çekilmez oldu soğuttular
  • 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.