Şimdi Ara

Outlast'ın İlk İnceleme Puanları Ortaya Çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Red Barrels'in uzun süredir beklenen korku oyunu Outlast'in ilk inceleme puanları ortaya çıktı. Oyun otoriteleri genel olarak hayal kırıklığına uğramamışlar. Bazıları ise oyunu gerçekten de çok beğenmişler gibi görünüyor.

19.99 dolardan satılan oyunun son derece korkutucu olduğunu belirten otoriteler, hikayenin ilgi çekici olduğunu ve kurgunun da oldukça başarılı şekilde hazırlandığını söylüyorlar. Oyunun tekrarlaması ve karakter tasarımlarının beklenileni veremediği de incelemelerde vurgulanmış. Oyunun Metacritic ortalaması şu an 83 görünüyor.

Edge – 9/10
    Gamespot – 7/10
    IGN – 7.8/10
    Polygon – 7.5/10
    Destructoid – 9/10
    GameTrailers – 7.8/10

• Gece oynamak zor çok iyi olmuş oyun kaçırmayın oynayın!

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • biraz ürkütücü duruyor yakın zamanda incelemesini bekliyoruz

• Korku filmlerinin IMDB puanları da düşük olur zaten. Ama hep keyif vermiştir. Korku oyunları içni de aynısı geçerli sanırım.
  • oyunu oynuyorum kesinlikle mükemmel olmuş arkadaşlar amnesia nın işi bu sefer gerçekten zor..
  • dehşet-ü vahşet
  • parasını verip aldım 32 bit desteklemiyormuş :( şuan 64 bit windows çekiyorum torrent den umarım 3 gb ram'a ağır gelmez

• 10 dk. oynadım kapattım çok ürkütücü geriyo insanı :D deneyin derim.
  • Oyun gayet kaliteli,başarılı ancak hikayesi amnesia kadar vurucu değil.Etrafla Etkileşim amnesiadaki kadar iyi değil.Yapımcılarını tanımıyorum ne kadar deneyimliler bütçeleri ne kadar bilmiyorum ama bu oyundan güzel dersler çıkarıp daha da başarılı bir korku oyunu yapabilirler.

• PS4'te akar.

• youtube kanalı ve kullanıcısı pewdiepie bi anket yapmış outlast mı amnesia mı daha korkunç diye şu an %77 ile outlast önde :http://www.imagoo.com/thisorthis/2835/Which-one-will-be-scarier

• OGZ Sinan abi let's play yapıyor bu oyuna. oyun hakkında bilgi almak isteyen izlesin. Gayet gerici bir atmosferi var oyunun.

• Oyunu oynadım grafikler oynanış mekanikleri süper gerim gerim geriliyorsun müziklerden bahsetmiyorum bile... İlk 10 dk oynadım nemesis gibi babayla karşılaşınca hemen kapattım Allah'tan save ediyormuş otomatikmen :) BSC editörlerinden bu oyunu hiç oynamamış birisinin oyundayız çekmesini rica ediyorum... DUY SESİMİ BSC !!!

• Pig machine çıkana kadar oynatır.

• bazı firmalar gibi parayı döşeseler çok daha yüksekde olur.Zaten düşük puanları verenlere bakınca durum anlaşılıyor.
  • IGN: ''He doesn't give me money'' LOL
  • amnesiadaki gibi yaratıklar yok korkunç seslerde iyi değil

deliler sizi kovalıyo görürse oo burdamıydın yha xd diyip yumrukluyo kaçıyon saklanıyon
    çöp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keras -- 5 Eylül 2013; 18:12:24 >
  • konsola çıkmıyomu bu oyun

• Aslında başlarda iyi gidiyordu odalara girip kapıları kapatıp loot yapıyordum taa ki o diğer odaya girene kadar.. alt f4'ü nasıl çektim hatırlamıyorum...
  • talha reis senın yerınde olsam oyunu oynarken kendımı vıdeo ya ceker onuda yayınlardım

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.