Teğmen
21 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar bu sene lise den mezun oldum. Sözde tm öğrencisiyim fakat matematiğim 0 hiç yok,ama şimdi anlıyorum ki ben bunu yapmadan bir yere gelemeyeceğim...Bu sene YGS/LYS düşük geldi düzgün bir yer tutmuyor. Sözel bölümleri kafama uymuyor gönül ister doktor mühendis olmak ama fen imin halini tahmin edebiliyorsunuz onların yoluda matematik ten geçiyor. İşte tm ye kalıyorum bende bana en uygunu. Asıl konuya gelmek gerekirse ben bana adam gibi matematiği en temelinde anlatacak basit olacak bir kitap arıyorum, kısa bir araştırma yaptım ve antremanlarla matematik serisiyle karşılaştım daha sadece bir kaç yorum okudum ... sizden istediğim benim durumumda olan yada bu kitaplarla hasır neşir olanlardan kitabın bana yarayip yaramayacaği hakkında bilgi almak yada başka tavsiyede bulunmanız. Şu kardeşinize yardım edin !!!
Arkadaşlar kablolu modem kulanıyordum ta ki bozulana kadar kablulu ile 1.2 mb ta kadar hızlı indirebiliyordum ama modemim bozuldu ve kablosuz bir modem aldım modem masaüstü pc min hemen yanında olmasına rağmen indirme yaparken 110kb tı geçmiyor ayrıca internet sayfalarıda zor açılıyor modem markası air ties 5341 sorun nedir sizce Arkadaşlar sanırım sorunum kota mesajı silemedim ...
Merhaba arkadaşlar hitman in çıkacak oyununun normal sürümünü playstore üzerinden ön sipariş verdim sitedeki açıklamalarda Hitman: Sniper Challenge ın verilceği yazılıyordu ama satın aldıktan sonra bununla ilgili bir bilgi gelmedi ttnet ede bununla ilgli mail gönderdim ancak sizin de bu konuyla ilgili bir bilginiz varsa söylerseniz memnun olurum
Arkadaşlar kısaca çözümün ' ™ ' yazılarını silerek çözüldüğünü duydum bende bf3 ile ilgili nerde ™ varsa sildim yanlız bir yerde kaldı ve silinmiyor

http://b1202.hizliresim.com/u/5/2g5uq.png resime buradan ulaşabilirsiniz buradaki ™ yi nasıl silebilirim ?
Arkadaşlar punk. sorunu çözüldü tam oynayacağım dedim şimdide oyundan atıyor bf3 çalışmayı durdurdu diyor punk güncelledim oyuna repaid yaptım ekran kartım güncel sorun nedir ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 166
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 9.496 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 86 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.