Şimdi Ara

Outlander (2014) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
5
Favori
10.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

4x12 sahaser ötesi bir bölüm ya arkada calan adagio for strings tüyler diken diken etti yine. Netflix sağolsun ikinci kez izledik diziyi. Yeni sezona az zaman kala iyi oldu.
    4. sezonu yeni bitirdim. Bu 12. bölümün sonu çok üzdü. Ah rahip be.
    Ne olurdu sanki bebeği vaftiz edevereydin ya. Kendini de yaktın aşkını da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni sezonun ilk bölümünü izledim özlemişim tema müziği değişmiş değişik olmuş.

Son sahne duygulandırdı Murtagh reise bir şey olmaz umarım.
  • 5x2

güzel bir bölümdü, yavaş yavaş doz artıyor.

son sahnede stephen bonnet göründü buram buram black jack randall reisin hareketleri

5x3

duygusal bir bölümdü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NOR0C -- 2 Mart 2020; 0:40:48 >
  • 5.sezona yeni başladım, biraz bekleyim diyordum tüm bölümler çıkınca sararım diye dayanamadım 4 bölümü de birden izledim. Ana tema müziğini çok beğendim, değişik hava katılmış tabi ilk sezon da ki tema vazgeçilmez. Jamie değişmiş bu sezon daha olgun durmuş. Claire yine güzellik kraliçesi baktıkça bakasım geliyor. Şimdilik iyi gidiyor dozu arttıra arttıra gidiyor.

• Netflixe ne zaman gelecek acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

5.sezona yeni başladım, biraz bekleyim diyordum tüm bölümler çıkınca sararım diye dayanamadım 4 bölümü de birden izledim. Ana tema müziğini çok beğendim, değişik hava katılmış tabi ilk sezon da ki tema vazgeçilmez. Jamie değişmiş bu sezon daha olgun durmuş. Claire yine güzellik kraliçesi baktıkça bakasım geliyor. Şimdilik iyi gidiyor dozu arttıra arttıra gidiyor.

Ben dayanıyorum hala hocam Biraz daha biriksin öyle başlıcam

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Beklemek zor ya elde dizi kalmayınca mecbur izlemek zorunda kalıyorsun. Haftalık beklemek de zor Netflix öyle alistirdi ki bizleri bir oturuşta izliyorsun.

• 5. sezon Netflix te ne zaman yayınlanacak acaba? Yabancı bir kaynak 5. Sezonunun Netflix e gelmeyeceğini Amazon prime da yayınlanacağını söylüyor. Türkiye'de Netflix te yayınlanır mı

• mehmet 1905 M kullanıcısına yanıt
    6.sezonu yayınlanmadan 5.sezon Netflix'e gelemiyor. Malum ortamdan indirip altyazıyı da sitelerden bulabilirsiniz.
  • 5.sezon da bitti bugün. 6.sezon artık 2021 sonlarına doğru gelir her halde.
  • Claire karakterine aşırı uyuz oldum. Çekilmez bir kadın, haksız olduğu halde üste çıkmaya çalışıyor. Yazar kendini Claire karakteriyle yansıtmış, hayalindeki erkeği de Jamie karakterine koymuş. Her kadının hayalini kurduğu beyaz atlı prens modeli, hiçbir kusuru yok, yakışıklı, kadına boyun eğen, kadını için yaşayan erkek modeli. Bu açıdan rahatsız etse de daha 8 bölüm izledim. Devamını merak ettiğim için izlemeye devam edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsaewq -- 20 Temmuz 2020; 12:24:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3. Sezonun ortalarına kadar geldim. İlgi çekici bir hikayesi var ama aşırı gereksiz sahne koymuşlar. O gereksiz sahneleri atlayınca güzel bir dizi oluyor. Puanım 10/6.5

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diziye yeni başladım. Pek ilgi çeken bir dizi değil. Yani izleyiciyi pek sarmıyor.
    Dizinin 1. sezon 8. bölümünde ilginç bir sahneye denk geldim. Bir kişinin Türkler tarafından esir edilip, müslüman yapılmak için dilinin kesildiği, bacaklarına kızgın yağ döküldüğü söyleniyor.
  • 1. sezonu bitirdim, hikaye baya sardı. İlk 5-6 bölüm biraz sıkıcıydı hikaye sonradan koptu gitti. Ama çok basit mantık hataları da yok değil. Bu arada dizide bazı yerlerde İskoçça konuşuluyor, bu kısımların altyazısı yok. Bu bir eksiklik.
  • Netflixe ne zaman gelecek acaba ?

• 2. sezonu bitirmek üzereyim, bu sezon boş geçti. Aklımda tek "Mark Me" kaldı

Outlander (2014)
  • Dizideki basit mantık hataları bazen can sıkıyor. Aradan 20 yıl geçmiş, hiç yaşlanmamış gibi devam ediyorlar. Hangi çağdayız biraz makyaj yapın, efek yapın. Bir insanı yaşlandırmak çok mu zor.
  • 4. sezon 9. bölümdeyim. Bu sezon güzel, heyecanlı gidiyor. 8. bölüm finalinde çok kötü bir şey oldu, moralimi bozdu.

• 4. sezonu bitirdim. Bu sezon biraz daha iyi geçti. Bu sezon bu bacımız baya ön plana çıktı.

Outlander (2014)
  • Şu kadın çok iyi oyuncu. Karakteri çok iyi canlandırıyor. Üstelik kadın eskiden Victoria Secret mankeniymiş. Nereden nereye.

Outlander (2014)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.