Şimdi Ara

Outlander (2014) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
5
Favori
10.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Fragman gelir yakında. Normal de Kasım gibi başlaması gerekiyordu. 4.sezon 4 Kasım 2018 de başlamış mesela. Biraz uzak tarihe atmışlar. Benim çok sevdiğim dizilerden bayadir bekliyordum.
    Keşke kasımda başlasaydı O havalarda izlemek ayrı bi keyif veriyor bana
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle dizinin havasına uyan aydi ne güzel. Ayrıca müziklerini çok özledim.

Şu iki parçaya hastayım. Her dinlediğim zaman tüyler diken diken oluyor. Bear McCreary üstat sağlam ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Kesinlikle dizinin havasına uyan aydi ne güzel. Ayrıca müziklerini çok özledim.

Şu iki parçaya hastayım. Her dinlediğim zaman tüyler diken diken oluyor. Bear McCreary üstat sağlam ya.

kesinlikle. müthişler. Bu müzikleri dinlediğimde kış aylarında bu diziyi izlemem aklıma geliyor. Dışarda yağmur, ben üşüyorum üstüme polar almışım elimde çay, kahve.

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Şubat'ta soğuk geçer ama insan ister istemez Sonbahar bekliyordu. Twitter'da yorumları okuyorum çok geç geldiğinden söylenenler var. Kışın dizi, film izlemek ayrı bir keyif zaten soğuk oluyor oda battaniyeyi geciriyorsun yanına çay veya kahve aliyorsun mis valla. Kışın zaten kaloriferleri de yakmiyorum hele bu yaz dan sonra kışı öyle özledim ki. Bana nedense yaz 3 ay değil de 9 ay gibi geliyor bitmek bilmeyen yaz

Çorba içmeyi özledim ya. Şöyle bol acılı mercimek of TV karşısında mis gibi oluyor.

• quote:

Şubat'ta soğuk geçer ama insan ister istemez Sonbahar bekliyordu. Twitter'da yorumları okuyorum çok geç geldiğinden söylenenler var. Kışın dizi, film izlemek ayrı bir keyif zaten soğuk oluyor oda battaniyeyi geciriyorsun yanına çay veya kahve aliyorsun mis valla. Kışın zaten kaloriferleri de yakmiyorum hele bu yaz dan sonra kışı öyle özledim ki. Bana nedense yaz 3 ay değil de 9 ay gibi geliyor bitmek bilmeyen yaz

Çorba içmeyi özledim ya. Şöyle bol acılı mercimek of TV karşısında mis gibi oluyor.
    Aynen Canım mercimek çorbası çekti bak şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

3 günde 4x2’ye geldim. Başlamayı düşünen direkt başlasın muazzam dizi.
    3 günde 4. sezon 2. bölüm, 44 bölüm yapıyor. Yormuyor mu

23 Ekim'de başlamışım. Günde bir bölüm, az önce 5. bölüm bitti. Güzel diziymiş.

Claire'in içlerinde bulunduğu MacKenzie Klanı'nın başına gelecekleri bilmek üzdü be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 27 Ekim 2019; 23:13:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

3 günde 4. sezon 2. bölüm, 44 bölüm yapıyor. Yormuyor mu

23 Ekim'de başlamışım. Günde bir bölüm, az önce 5. bölüm bitti. Güzel diziymiş.

Claire'in içlerinde bulunduğu MacKenzie Klanı'nın başına gelecekleri bilmek üzdü be.

Alıntıları Göster
    O dönem işsizdim hocam. Öğlen uyanıyordum zaten gece yatana kadar gidiyordu. 10 günde 120 küsur bölüm lost bitirmişliğim var.

• Yeni sezona 100 gün kalmış geçmiyor vakit özledim çok.

• Gerçekten güzel bir dizi.

Breaking Bad ve GOT dizisinden sonra ki boşlukta ilaç gibi geldi.

Diziden sonra dayanamayıp kitaplarını okudum.

Dizi aksilik olmazsa en az 8-9 sezon olacak gibi duruyor.

Bu yıl 9. kitap çıkacak Diana Gabaldon tarafından.
  • 4.sezon Netflix'e eklenmiş. Tekrardan başlamak veya yeni başlamak isteyenler için kaçırmasın.

• Diziye ikinci kez tekrardan başladım yok abi etkisinde kalıyorum her bölüm , müzikleri , o atmosferi, o aşk serüveni o dramı tam bir başyapıt. Yeni sezon gelene kadar günde 1-2 bölüm iyi gidiyor.

• Diziyi izlerken acayip eski zamana dönesim geliyor koca koca binalar yok, egzos kokuları yok, elektronik aletler yok, doğa ile iç içesin misler gibi, dereler taşlar tertemiz. İmrenmemek elde değil.

Dönemin zorluklarını anlatan, bir yandan güldürüp eğlendiren, bir yandan draması kuvvetli olan harika bir yapım izledikçe izleyesim geliyor müzikleri enfes Bear McCreary döktürmüş ikinci izleyişim de bile aynı keyfi alıyorum. Dicek söz bulamıyorum gerçekten muazzam bir dizi ayakta alkışlıyorum her seferinde.
  • Dizi çok sürükleyici yanlız artık final vermeli.Tadında bırakılmalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tobias Menzies'in oyunculuğuna her seferinde hayran kalıyorum her ne kadar oynadığı karakter
    çok kötü olsa da
    . The Crown'da da çok iyi performans sergilemişti.
    Şu adama verecen kötü karakteri döktürsün ya.
  • 4x12 sahaser ötesi bir bölüm ya arkada calan adagio for strings tüyler diken diken etti yine. Netflix sağolsun ikinci kez izledik diziyi. Yeni sezona az zaman kala iyi oldu.

• İzlenir mi beyler? Tavsiye ediyor musunuz?

• 5.sezon Netflix'te haftalık olarak yayinlanacakmiş.

• Yeni sezon başladı İzleyen var mı?

Ben henüz başlamadım
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.