Şimdi Ara

Outdoor Markaları Hakkında Genel Bilgiler (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.942
Cevap
185
Favori
244.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet altımda sadece tshirt vardı.Sağanak yağmura yakalanmadım ama olsaydı cep yağmurluğum vardı o yüzden yağmur riskine girmedim.Pahalı bir ürün yağmura maruz kalmasını istemedim.Ama ufak tefek yağmurda yürüdüm bir sıkıntı olmadı.Otobüsde fermuarı komple açacaksın o kesin.Yoksa terletir.Altında tek tshirt yeterli.Bence kaz tüyleri tshirtle daha verimli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Onu bilmiyorum ama her türlü amazondan uyguna geliyor, cunku adamlar daha ucuza satıyorlar. Amazon.de sanırım turkıye ye gondermıyor ama emın degılım, amazon.com dan alsan zaten kargosu çok pahalı. Bunun kargosu 25 tl tutuyor.

Hesap ekstresine baktığın da yazarsın o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marksman84

Evet altımda sadece tshirt vardı.Sağanak yağmura yakalanmadım ama olsaydı cep yağmurluğum vardı o yüzden yağmur riskine girmedim.Pahalı bir ürün yağmura maruz kalmasını istemedim.Ama ufak tefek yağmurda yürüdüm bir sıkıntı olmadı.Otobüsde fermuarı komple açacaksın o kesin.Yoksa terletir.Altında tek tshirt yeterli.Bence kaz tüyleri tshirtle daha verimli oluyor.

Teşekkürler.
  • Ohzman kullanıcısına yanıt
    Şimdi ağırlık sınıfına göre ben demiştim.Türkiyede bu ağırlık 190gr fill olan bir ürün ben görmedim.Electron sadece 500gr.Shadow 1100gr çok ağır bir mont maalesef.
    ama su geçirmez olması en büyük avantajı.Bende size katılıyorum eğer backpacking montu istemiyorsan şehiriçin su geçirmez kaz tüyü çok kullanışlı oluyor.Yada şehirde metro çok kullanıyorsan , yağmur yoksa Marmot quasar tavsiye ederim çünkü çok çok hafif.Shadow biraz daha Erzurum , Kars gibi soğuk yerlerde daha uygun gibi.
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Gamma mx yorumlarını bekliyoruz.
  • blue mc B kullanıcısına yanıt
    Eve gidince atarım hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marksman84 M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben teknık detaylardan anlamıyorum ama çok şık ve çok rahat. Ben bunu her yere giyerim hocam o kadar her yönlü.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Onu bilmiyorum ama her türlü amazondan uyguna geliyor, cunku adamlar daha ucuza satıyorlar. Amazon.de sanırım turkıye ye gondermıyor ama emın degılım, amazon.com dan alsan zaten kargosu çok pahalı. Bunun kargosu 25 tl tutuyor.

Hesap ekstresine baktığın da yazarsın o zaman.

Outdoor Markaları Hakkında Genel Bilgiler

Buyrun hocam.

• 500 liralık için çeviri kur farkı banka farkı falan +35 lira yansımış.Tamamdır sağol.
    Acaba hangi banka daha mantıklı gelir ? YK bende de var ama diğer kartlar daha mı ucuza patlar onu tecrübeli biri varsa sormak lazım
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Onu tek tek bankaların sitesine girip kurlarına bakıp öğrenebılırsınız sanırım. Akrabamda yk vardı bende o oyuzden onu kullandım yoksa özellıkle o kartı seçmedim hocam.

• Patagonia %50 indirim var

http://www.patagonia.com/shop/web-specials-mens

Arkadaşlar model olarak karşılaştırma yapabilir miyiz ?

Örnek ; Arcterxy Cerium SV - Patagonia xxx gibi ..

• quote:

Orijinalden alıntı: blue mc

Fotoğraflarını atabilirmisiniz?

Gamma mx softshell ceket

Adahy hoody

Buyrun hocam. Daha detaylı resımler ıcın arcteryx sıtesıne bakabılırsınız veya google da arama yapabılırsınız.

• Ya olmazsa kolu uzun / kısa etek boyu uzun/kısa gelır diye endişelenmedin mi

Endişelendim ama çok şükür bir sorun yok.

Almadan once arcteryx sıtesınden ölculerıne bakıp oyle aldım. Zaten aşağı yukarı hepsi beden olarak benzer Large giyorum ben, bunlarıda large aldım.
  • Ya ölçüleri yazar falan da vücudunu santim santim ölçtün mü

En sonunda bana da aldıracaksın bundan TNF Resolve L beden giyiyorum.Onun ölçüleri ile Arcteryx sitesinden karşılaştırdım bana da L olacak gibi.
    Yazın bu sitede indirim oluyor mu bilenler vardır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 27 Şubat 2018; 22:3:40 >
    Large beden giydiğim 3 aşağı 5 yukarı hepsi uyuyor hocam. Kesımlerı aynı bır bırıne benzıyor, trim fit yazıyor. Hem almadan once ınternetten vıdeolarına ve resımlerıne de bakıp oyle alıyorum.

Urunu tanıtan eleman her modelde aynı bedenı medium bedenı gıyor, demek ki modelden modele bedenler pek değişmiyor.

Edit: Ayrıca almadan once yorumları okuyorum ve firmaya ölculerımı gonderıyorum onlarda beden tavsıyesınde bulunuyorlar. Milim milim olcmene gerek yok.

Şuraya bakabılırsın ölculer ıcın:https://arcteryx.com/Sizing-Charts.aspx?country=am&language=en

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 27 Şubat 2018; 22:24:56 >
  • Patagonianın Tr ye kargosu 50 $ tutuyor. trekkinn herşeyiyle daha avantajlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue mc -- 28 Şubat 2018; 9:3:54 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blue mc

Fotoğraflarını atabilirmisiniz?

Gamma mx softshell ceket

Adahy hoody

Buyrun hocam. Daha detaylı resımler ıcın arcteryx sıtesıne bakabılırsınız veya google da arama yapabılırsınız.

hocam ben de trekkinn sitesinden alışveriş yapacağım, sitede bir softshell mont beğendim fiyatı 500 TL gosteriyor. Bu gosterilen fiyat vergisiz fiyat mi?Bu mont icin 25 lira kargo ücreti dışında ekstra vergi ödüyor muyuz? ayrıca toplu ürün alışverişi yaptığımızda her ürün için ayrı ayrı vergi ödüyor muyuz ?

• arkadaşlar merhaba,
    günlük giymek için mont bakıyorum malum kış sonu fiyatlar ucuzladı.

https://www.amazon.de/gp/product/B00FBF8SBM/ref=ox_sc_act_image_2?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

şu ilanda belirtilen mont nasıldır uzman arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.
    çok dar olmaması tercihim, giydikten sonra colombia tarzı duran üstte modeller genelde tercih ediyorum.
  • loungemood kullanıcısına yanıt
    Vergisiz fiyatı hocam, 500 liranın %18'i kadar vergi vereceksin kargoyu getiren ptt işçisine. Tek veya toplu alman bir şey ifade etmez, ürünün tutarının %18 i kadar vergi veriyorsun.

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.