Şimdi Ara

Outdoor Markaları Hakkında Genel Bilgiler (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.943
Cevap
185
Favori
244.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mountain hardwear'ın ghost whisperer montunu önerir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toytonum -- 6 Mart 2018; 0:5:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Rica ederim. Şehir için alacaksan su gore-tex li montlar gereksız olur hocam. Ben aldım giymıyorum dolapta duruyor.

Dedıgım gıbı bunlar bellı bır sure yagmurda kalırsan su gecırmıyor, su kaydırıcı ozellıgı var. Şehır ıcın haylı haylı yeter. Saatlerce yagmurda kalıyorsan o başka tabii.

hocam bu trekkinn sitesinde kargo ücreti ne kadar tam olarak ? internette biraz araştırdım 50- 55 tl kargo ücreti ödeyenler varmış?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • loungemood kullanıcısına yanıt
    Alacağın ürünü sepete atıp dene orada yazıyor hocam. Ben 2 kere alışveriş 26 ve 25 tl tuttu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1000 TL'ye kadar 4-5 kişilik tavsiye edeceğiniz çadır var mı? Farklı ülkelerdeki yurtdışı markaları için de tavsiye alabilirim. Bütçe o civarda +- 100 TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Salomon ayakkabı tarzlarını sevmiyordum..Ama geçen Sonic Aero gibi bir model gördüm.Çok beğendim ya.Kışlık değil bahar/yaz ayakkabısı sanırım.Ama harika.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Sen kışlık ayakkabı bot olayını ne yapmıştın ? Hangi modeli aldıydın ? Memnun musun ?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Lowa aerox gtx almıştım. Bot sevmiyorum ve giymiyorum hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Lowa aerox gtx almıştım. Bot sevmiyorum ve giymiyorum hocam.

Yok zaten kışlık olarak hangsini almıştın diye sormak istemişitim bot / ayakkabı.Memnun musun soğukta ?
    Çok memnun kaldım hocam. İlk kez bu yıl ayağım ıslanmadı.

• @eyoruk

Sen daha kışlık alışverişini yapmadın, ben yazlık alışverişini yaptım. Pantolon, şort ve şapka filan aldım.

Forumda bazı uyeler var, amerıkadan para karşılı urun getırıyorlar. Yurt dısında bu aralar kışlıklarda ındırım yapılıyor, ındırımlerı takıp et ve amerıkadan gelen bırını bulup ona getızdır. Eger almak nıyetın varsa tabii.

Trekkinn.com da uygun ama her urun orada bulunmuyor, ya renk yok ya beden yok bazen urunun kendısı bıle olmayabılıyor. Oyle olunca ben amerıkadan gelenlere getızdırıyorum.

Bu arada anneme de mont aldım. Sevındırdım onu.

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Sıcak tuttu mu onu da yaz

Ben daha almadım ya.Zaten benim mont yağmurluk vardı mont eski ama bu sene daha giyeyim dedim.Yazın alırım kışlık olarak.Hem o trekkin sitesinden hem de buradan bir şeyler alırım.Modeller belli olduktan sonra kolay gerisi.

Bot için ise alıyordum geçen hafta.Merrell bir modeli gözüme kestirdim denedim 43 olmadı bana.Bıraktım.Artık bot değil ama şöyle klasik kışlık ayakkabı almam lazım havalar ısınmadı daha .Baharlık serin havada giyecek bir ayakkabı alırım bu hafta.Ayakkabı da çok sorun ya .Model beğeniyorsun yok sıcak tutmuyor sıcak tutsa , yağmur geçiriyor falan filan.Tam bir model bulamıyorum bir türlü.
    Fazla sıcak tutmuyor hocam, cunku ince oldugu ıcın. Ama ben hiç üşümedim, normalde üşümeyen biriyim o yüzden ben üşümedim ama sen belki üşürsün o yuzden giyip denemen lazım. Daha çok su geçirmeyen spor ayakkabı gibi hocam.

• Salomon evasion 2 gtx ayakkabı almayı düşünüyorum. Önerir misiniz? 330 lira bi fitaya alacağım. Fiyat performansı karşılar mı? Yoksa bu fiyatlarda daha kullanışlı daha nitelikli ürün bulabilir miyim? Kullanış amacım hafif soğuk ve yağmurlu günlerde evden rahatça çıkıp nöbete gittiğimde de ayakkabının hava alması ayaklarımı rahat ettirmesi. 24 saat ayaktan çıkmayacağı için havalanma sorunu yaşanmaması. Teşekkürler yardımlar için şimdiden.

• Yoksa 400 liraya salomon xa pro 3d gtx mi almalıyım görüşlerinizi bekliyorum

• alyosha A kullanıcısına yanıt
    XA pro gtx bir sınıf üstü zaten.Bağacıksız olması bence çok güzel.Şehiriçi için çok yeterli ikiside gayet rahat kullanılır. Kışın kalın çorap giyersin o yüzden 1 numara büyük al. Hem koşarken , tepeden inerken filan daha rahat edersin.
  • Evet bağcıkları ve tabanı bir tık önde ama dediğim gibi sadece nöbetlere giderken soğuk havaya suya dirençli olsun nöbette de ayağımı rahat ettirsin, gün aşırı nöbetlerde giymek zorunda olduğumda koku problemi olmasın. O sebepten ötürü evasions 2 gtx i yeterli gördüm onu aldım umarım pişman olmam. Doğa yürüyüşleri için salomonun daha çok koşu ayakkabılarına yönelmeyi planlıyorum. Teşekkürler görüşlerin için. Sonra ürünü kullanıp değerlendirmemi yaparım.

• https://www.adrenalinoutdoor.com/Aku-ITALYAN-Slope-Micro-Gore-tex-Ayakkabi_32610.html#0
    https://www.adrenalinoutdoor.com/Aku-Trekker-Lite-II-Gore-tex-Ayakkabi_32561.html#0
    https://www.adrenalinoutdoor.com/Aku-Sendera-Gore-tex-Trekking-Ayakkabisi_32558.html#0 (gore-tex hiking bot)
    https://www.adrenalinoutdoor.com/Aku-Bellamont-Gore-Tex-Ayakkabi_32568.html#0 (gore-tex hiking ayakkabı)

AKU hafif trekking botları ve hiking bot/ayakkabıları 350-380 liralara düşmüş, tipi tiksindirici bence ama 5 sene üstü güvenle giyersiniz. Çok iyi fiyat. En az Asolo gibi bir marka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ohzman -- 27 Mart 2018; 11:48:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alyosha

Evet bağcıkları ve tabanı bir tık önde ama dediğim gibi sadece nöbetlere giderken soğuk havaya suya dirençli olsun nöbette de ayağımı rahat ettirsin, gün aşırı nöbetlerde giymek zorunda olduğumda koku problemi olmasın. O sebepten ötürü evasions 2 gtx i yeterli gördüm onu aldım umarım pişman olmam. Doğa yürüyüşleri için salomonun daha çok koşu ayakkabılarına yönelmeyi planlıyorum. Teşekkürler görüşlerin için. Sonra ürünü kullanıp değerlendirmemi yaparım.

Nerden ne kadara almıştın ?
  • indirimde olan salomon hiking ayakkabısı veya softshell montlar var mi bilgisi olan paylaşırsa sevinirim .

• Mr_aKReP kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadadan güvenilir bi mağazadan almıştım ama iade ettim. Tabanı dual lite değil diye böyle bi karar aldım yoksa çok uygun. Şuan samuray sport ta 335 lira ister şubeden deneyip alabilirsiniz ister internetten. Ama ben yine o mağazadaki x ultra 2 gtx 371 liraya geliyor onu tercih ederdim. Xa pronun tabanı daha esnek ve yumuşak diyebiliriz ben o yüzden xa pro 3d gtx i kovalıyorum. Yoksa x ultra 2 gtx de güzel dual lite hoş ayakkabı.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.