Şimdi Ara

Outdoor Markaları Hakkında Genel Bilgiler (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.943
Cevap
185
Favori
244.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Vergisiz fiyatı hocam, 500 liranın %18'i kadar vergi vereceksin kargoyu getiren ptt işçisine. Tek veya toplu alman bir şey ifade etmez, ürünün tutarının %18 i kadar vergi veriyorsun.

hocam ciddi fiyat farkı var gerçekten, Columbia cascade ridge 2 softshell TR de nerden baksan 600 liradan başlıyor fiyatları, burada 220 tl + vergi ile çok daha ucuza geliyor , neredeyse yarı fiyatına, bence değerlendirilmesi gereken cok iyi bir site trekkinn.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • loungemood kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle hocam.
    Edit: Yanlışlıkla aynı mesajı iki kere gitmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 1 Mart 2018; 16:48:13 >
  • Arkadaşlar 3 adet softshell mont beğendim sizce hangisini almalıyım görüşlerinizi soylermisiniz ,karar veremiyorum

Columbia cascade ridge softshell

https://www.korayspor.com/columbia-outdoor-giyim-mont-kaban-wm3241-cascade-ridge-ii-softshell-1516251011/

Salomon ranger softshell

http://www.sportcity.com.tr/XL,PR-1584835.html?gclid=EAIaIQobChMIz5uO6qjL2QIVRbobCh3ioQUdEAQYASABEgIw9PD_BwE

Mountain Hardware softshell

https://www.mountainhardwear.com/mens-fairing-softshell-jacket-1585681.html

Özelliklerini bilmiyorum ama hem görüntü olarak, hem de marka olarak mountain hardware diyorum. Columbia zaten outdoor markası bıle sayılmıyor, o markaya para verilmez. Ohzman bey ılk sayfada bahsetmıstı.
  • quote:

Özelliklerini bilmiyorum ama hem görüntü olarak, hem de marka olarak mountain hardware diyorum. Columbia zaten outdoor markası bıle sayılmıyor, o markaya para verilmez. Ohzman bey ılk sayfada bahsetmıstı.

evet hocam , teknik ürün olarak Columbia outdoor markası sayılmıyor genelde şehir içi kullanım için ürünler üretiyorlar , fakat google 'a best softshell jackets 2016-2017 yada 2017-2018 yazdigimizda dünyanın en iyi 10 softshell markaları ve ürünleri arasında Columbia'da kendine yer bulmuş, ki bu karşılaştırmayı ve incelemeyi yapanlar en seçkin outdoor siteleri.

Teknik olarak özellıklerını bılmıyorum ama o üç'ü arasında en güzel görunen bence mountain hardware.
  • mrb arkadaslar asagidaki site hakkinda bilgisi olan varmi hic alisveris yapan oldumu guvenilirmi urunler orjinalmi urunler yaklasik 100 lira daha uygun north face magazasina gittim fiyatlar bu siteden 100 lira yukarida ve turkiyede north face resmi satis sitesinin olmadigini soylediler sitenin musteri hizmetlerini aradim donus yapilacaktir dedi telesekreter donus olmadi varmi bilgisi olan ?

http://www.tr-northface.com/index.php?route=common/home

• quote:

Orijinalden alıntı: yabancı34

mrb arkadaslar asagidaki site hakkinda bilgisi olan varmi hic alisveris yapan oldumu guvenilirmi urunler orjinalmi urunler yaklasik 100 lira daha uygun north face magazasina gittim fiyatlar bu siteden 100 lira yukarida ve turkiyede north face resmi satis sitesinin olmadigini soylediler sitenin musteri hizmetlerini aradim donus yapilacaktir dedi telesekreter donus olmadi varmi bilgisi olan ?

http://www.tr-northface.com/index.php?route=common/home

kendi mesajimi cevapliyorum :)

google aramalarinda bu siteyle ilgili bilgi buldum dolandiricilar buyuk ihtimalle dikkatli olalim !

https://eksisozluk.com/tr-northface-com--5548195

• trekkinn'de The North Face ürünlerini görmek istediğimde NO RESULTS FOUND hatası alıyorum. Sizde'de bu şekilde mi acaba?
  • blue mc B kullanıcısına yanıt
    Aynen bende de öyle yazıyor, nedenini bilmiyorum.
  • Sanırım north face türkiye trekkinn sitesinin türkiye ye ürün yollamasını istemiyor. Öyle bir anlaşma yapmış olabilirler. Sitede shipping'i türkiye haricinde bir ülke yaptığımız zaman ürünler gözüküyor...

@blue mc @12 Angry Men
  • jakabo1982 kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam. Trekkinn amerika sitesinde arcteryx markası satılmıyor.

• Sanırım herhangi bir marka siteye ürünleri satması için verirken şu ülkelere gönderim yapmayacaksın diye bir şart koyuyor...

@12 Angry Men
  • Valla korkuyorum bu siteye yasaklama filan getirecekler diye fazla dillendirmeyin amam dikkat 😁

• Arkadaşlar Almanya'da dağ kasabası gibi bir yerde üniversiteye başladım.Hava sıcaklığı -25 lere kadar düşüyor. Türkiye deyken Decathlon dan kayak montu almıştım.Mont çok sıcak tutuyor -5 derecede tshirtün üstüne giyip markete falan gittiğim oldu lakin okula 15 dk falan yürümem gerekiyor. 15-20 dk yürüyünce mont beni çok terletiyor sudan çıkmış balığa dönüyorum.Tam %100 kışlık değil ama yine de soğuklarda koruyacak güzel mont önerileriniz var mı? outdoor giyimi hakkında fazla bilgi sahibi değilim.Bütçem 400 500 civarı.Bu arada 0 ile 10-15 derece arası giyebileceğim ürünler olursa memnun olurum.Almanya da direk alma imkanım da var 100-150 euro arası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhdr1997 -- 4 Mart 2018; 21:28:58 >
  • quote:

Merhaba, Arc'teryx Atom LT su geçirmiyor değil mi? Trekkin de Atom AR ile aralarında yaklaşık 100 lira kadar fark var. Çok büyük farkları var mı? Atom LT kış şartları için de uygun mu? Her mevsim giyilecek bir mont diyebilir misiniz? 5 yıl kadar ömür verebilir misiniz? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Narsist Kurt

quote:

Merhaba, Arc'teryx Atom LT su geçirmiyor değil mi? Trekkin de Atom AR ile aralarında yaklaşık 100 lira kadar fark var. Çok büyük farkları var mı? Atom LT kış şartları için de uygun mu? Her mevsim giyilecek bir mont diyebilir misiniz? 5 yıl kadar ömür verebilir misiniz? Teşekkürler.

Merhaba, su geçirmezler değiller, su kaydırıcı özelliği var. Yağmurda kalırsan su geçirmez ama 30dk dan sonra yavaş yavaş ıslanmaya başlar, kuvvetlı yağmurdan bahsedıyorum. Islanınca da cabuk kuruyor.

Sıcaklık konusu kişiden kişiye degısır hocam. Atom lt tam kış montu değil, cunku yan kısımları polar hava alıyor ve kışın üşütür. Atom ar da yan taraflarıda sentetık ızolasyonla kaplı ve daha fazla ızolasyon var yanı kış için alacaksan ar modelını onerırım.

Ömru hakkında bır sey soyleyemem hocam, şehırde kullanırsan uzun yıllar gıder dıye tahmın edıyorum.

Proton modeli var daha sıcak ve daha dayanıklı olanı bir ona göz at istersen ? Atom lt aslında ara katman olarak giymek ıcın uretılmış bır model. Proton modelı'nın yuzeyı daha sağlam dıye bılıyorum.

Cerıum sv ve lt modelıne de bak bence.

Bende çok bıldıgı degılım, tum bıldıklerım bunlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Narsist Kurt

quote:

Merhaba, su geçirmezler değiller, su kaydırıcı özelliği var. Yağmurda kalırsan su geçirmez ama 30dk dan sonra yavaş yavaş ıslanmaya başlar, kuvvetlı yağmurdan bahsedıyorum. Islanınca da cabuk kuruyor.

Sıcaklık konusu kişiden kişiye degısır hocam. Atom lt tam kış montu değil, cunku yan kısımları polar hava alıyor ve kışın üşütür. Atom ar da yan taraflarıda sentetık ızolasyonla kaplı ve daha fazla ızolasyon var yanı kış için alacaksan ar modelını onerırım.

Ömru hakkında bır sey soyleyemem hocam, şehırde kullanırsan uzun yıllar gıder dıye tahmın edıyorum.

Proton modeli var daha sıcak ve daha dayanıklı olanı bir ona göz at istersen ? Atom lt aslında ara katman olarak giymek ıcın uretılmış bır model. Proton modelı'nın yuzeyı daha sağlam dıye bılıyorum.

Cerıum sv ve lt modelıne de bak bence.

Bende çok bıldıgı degılım, tum bıldıklerım bunlar.

Cevabınız için teşekkür ederim. Evet sanırım su geçirmez bir mont bakmalıyım. Şimdi çok daha iyi anladım.

• Narsist Kurt kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Şehir için alacaksan su gore-tex li montlar gereksız olur hocam. Ben aldım giymıyorum dolapta duruyor.

Dedıgım gıbı bunlar bellı bır sure yagmurda kalırsan su gecırmıyor, su kaydırıcı ozellıgı var. Şehır ıcın haylı haylı yeter. Saatlerce yagmurda kalıyorsan o başka tabii.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.