Şimdi Ara

ÖTVsiz (RAPORLU) fiyat aldım. önerileniz. 01 Kasım öncesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
9.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mrb herkese. Kısmet oldu araba almanın arafesine geldim. Nissan qashqai 1.6 skypck 116.000 manuel, nissan qashqai 1.6 skypck otomatik 120.000 fiyat aldım. Skoda karoq için 100.000 1.6 tdi full bir altı açılır cam tavan yok. Bilgi olsun diye söyleyim honda civic 1.5 executive 100.000 TL. Ağırlık qashqai yana. Burada kullanıcı deneyimi önemli alıp pişman olanlar veya şu paket daha iyi onu almaya çalış önerisi olanlar yazarsa sevinirim. Yarın mazda ve volvo ya bakacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasarpasa -- 2 Kasım 2018; 13:57:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Qashqai için iç döşeme de erken soyulma var deniliyor.

• X tronic Qq alma pişman olma.

Manuel dizel qq yuda 1.6 dci alma çok yakar.

1.5 skypack almanı tavsiye ederim.

Otomatik şartsa 1.5 dci edc kadjarda bakabilirsin.

• Takribi 0 km fiyatları 185.000 falan bu aldigin araclarin.

Bence Hyundai Tucson Dizel e de bak

• dostum kesinlikle honda civic lpg li öneririm maglum dizel ve bezinin fiyatı ortada lpg ye tam uyumlu civic daha iyi bir tercih olur
  • Civic falan alıpta paranizla rezil olmayin derim. Sonra Honda Mağdurları sayfalarinin daimi üyesi olursunuz

• Passat alsana. Golf tiguain kodiaq da olabilir

• pro-black kullanıcısına yanıt
    - Xtronic problemli mi. Nasıl bir pişmanlık yaratır.

- 1.6 ile 1. 5 arasında çok yakıt farkı olur mu. Küçük şehirde yaşıyorum. İstanbul trafiği baz almayın.

- otomatik olursa iyi olur ama şart değil.

- renault sevmiyorum ondan bakmadım.

• okirgil O kullanıcısına yanıt
    Yarın vw gidiceğim ama passat ve golf düşünmüyorum tiguan dizel bakacağım.

• Passat comfort line pahalıya geliyor ben en fazla 110 verebilirim

• Fiyat ötv indirimli hali ile bile komik ne günler kaldık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasarpasa

- Xtronic problemli mi. Nasıl bir pişmanlık yaratır.

- 1.6 ile 1. 5 arasında çok yakıt farkı olur mu. Küçük şehirde yaşıyorum. İstanbul trafiği baz almayın.

- otomatik olursa iyi olur ama şart değil.

- renault sevmiyorum ondan bakmadım.
    Hocam Şikayetvar a forumlara her yere bak Xtronic sanziman sorunlu bir şanzıman servis yardımcı oluyor olmasına garantiden ama Nissan Dizellerde bakım 10.000den 10.000 e ve sağlam kitliyorlar. Benim 1.5 skypack im var 2017 1.600₺ 20.000 bakım ücreti yani sen dusun. Araban 3 sene garantiden faydalansin diye servise gidersen küçük bi servet ödersin.

1.6 dci karma 6.5-7.0 falan yakıyormuşlar fakat ben 1.5 dizelle karma 5.5 yakiyorum. Hele uzun yolda 4.0 in altina inmek iş değil. 8 ayda 23.000 km yaptım yani araba gayet güzel motor tam yeterli geliyor performans tüketim vs tam ideal.

Eğer otomatik şart değilse bütçe de yeterliyse gidip 1.5 manuel Kaşkayiyi istediğin paket al dua edersin 2. El de hele hele ötv muafiyetlide aldığın için sağlam kârla satarsın.

• 1.5 insignia bak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ötv indirimi gibi bir fırsatınız varken ne işiniz var bu araçlarla? Yerinizde olsam hiç düşünmeden gider toyota Rav4 hibrit fwd alırım.

Yeterli donanım, güçlü motor, geniş iç hacim, ekonomik motor, uygun fiyat, sorunsuz otomatik.

0-100 8.2saniye, tüketim 4.9. Hepsinden daha başarılı.

Siz ötv siz alıyorsunuz. Bahsi geçen araçlarda %50, Rav4 te %100 ötv var. Ötv indirimi olunca 96bin gibi bir fiyata geliyor. O fiyata Rav4 dururken diğer arabaları almak abes olur. İlla bunlar diyorsanız karoq test ettim donanımsız ama fena araba değil. Qashqai nin fazla edecek bir şeyi yok.

• Yarın rav4 gidip bakarım. İnsignia sitesinde 200.000 üstünde yazıyor ondan cesaret edip soramadım. 200.000 altında ise onda yarın bakarım. Hepsi yol üstünde. Önerileniz için çok teşekkür ediyorum. Herkesin önerisini dikkate alacağından emin olabilirsiniz

• yasarpasa Y kullanıcısına yanıt
    Cesaret edemeyecek bir şey yok hocam, liste fiyatlarına hiç aldanmayın. Satışlar çakıldı, çok iyi indirimler yapıyorlar. Opel de grandland falan da bakabilirsiniz, 3008 in kardeşi. Fırsat araçları falan vardır bayilerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Ötv indirimi gibi bir fırsatınız varken ne işiniz var bu araçlarla? Yerinizde olsam hiç düşünmeden gider toyota Rav4 hibrit fwd alırım.

Yeterli donanım, güçlü motor, geniş iç hacim, ekonomik motor, uygun fiyat, sorunsuz otomatik.

0-100 8.2saniye, tüketim 4.9. Hepsinden daha başarılı.

Siz ötv siz alıyorsunuz. Bahsi geçen araçlarda %50, Rav4 te %100 ötv var. Ötv indirimi olunca 96bin gibi bir fiyata geliyor. O fiyata Rav4 dururken diğer arabaları almak abes olur. İlla bunlar diyorsanız karoq test ettim donanımsız ama fena araba değil. Qashqai nin fazla edecek bir şeyi yok.
    Hocam o arac 2.5L. Engelli indiriminde motor kisitlamasi var diye biliyorum.
    Yoksa tabiiki OTV orani en yuksek olani almak mantikli olurdu ama alinamiyor.

• Hemican kullanıcısına yanıt
    Hacim kısıtlaması kalktı. Ama 200 000 üst sınır gelmişti, artmadıysa...

• quote:

Orijinalden alıntı: bende345

Hacim kısıtlaması kalktı. Ama 200 000 üst sınır gelmişti, artmadıysa...
    Oyleymis dogru. O zaman RAV4 mantikli hakkaten.
  • Hemican kullanıcısına yanıt
    Tabi o paraya varsa..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.