Şimdi Ara

ÖTV indirimli alınası motorlar..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kawasak, KLX250 daha iyi aşın hele üniversite çağı gibi ise beyaz çok yakışır ama biraz daha gençsen tavsiye etmek mümkün deil piaggio derim...
  • cbr ile kawa arasında tercih yapardım yerinde olsan hangisi dersen Türkiye şartlarında servis , yedek parça , yakıt tüketimi vs düşünürsek honda cbr derim diğer tercihler şahsen benim zevkime hitap etmiyor senin bundan önceki tecrübeni bildiğim için racing önerdim
  • Diesel kardeşim seni görmek ne güzel ara ara giriyorum foruma denk gelemiyordum uzun zamandır...

Honda dediğin gibi yaygın parça servis ve fiyat olarak her şekilde ağır basıyor diğerlerine...

Ama kawa az daha kaslı görünüyor, gerçi cbryi görmedim daha canlı olarak...

Hayırlısı bakalım arabayı satabilirsem şu bi iki hafta içinde niyetim var 10000 liraya kadar alıcam bitane olmuyo motorsuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Safak1039

Kawasak, KLX250 daha iyi aşın hele üniversite çağı gibi ise beyaz çok yakışır ama biraz daha gençsen tavsiye etmek mümkün deil piaggio derim...

Yaşım 27 daha önce R1 im vardı... Renkler önemli değil ben araçları göstermek amaçlı koydum ilanları...
    Alacağım motoru kış aylarında da kullanmak istiyorum böyle karda yağmurda KLX o yüzden listede...
  • Bilmukabile dostum seni de görmek güzel eskilerden kim kaldı buralarda

Konuya dönersek bence seni bu saatten sonra 250 cc kesmez gerçi bütçem 10.000 demişin 3-5 daha koy muhabbetinide pek sevmem ama bi kaç bin daha kasarsan cbr 600 f güzel olurdu bunun dışında gs 500 veya bandit 650 s de güzel olur kısaca 250 cc yerine +500 cc litrelik makinalar paklar seni
  • İndirimden faydalanmak benim maksadım....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.