Şimdi Ara

1000cclik motor alıcam marka tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
25.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 175 hp lik motor alcam ama hangi marka tasvsiye edin

• Suzuki gsxr 1000 2009
  • soruyu biras açsan daha net cevap alırısın. 1000cc lik sana ilk önerceğim motor varaderodur. tarzın ne sıfırmı alcan 2.elmi motora nekadar bütçe ayırdın bunlarıda belirt.

birde şöyle bişey var motoru sen kullancan klawye basındaki elemanlar değil sen sadece motora karar verip şu motoru alcam önerirmisinz diye bi konu açarsan daha güzel olur senn için
  • quote:

Orijinalden alıntı: niCkSiz_adAmxD

soruyu biras açsan daha net cevap alırısın. 1000cc lik sana ilk önerceğim motor varaderodur. tarzın ne sıfırmı alcan 2.elmi motora nekadar bütçe ayırdın bunlarıda belirt.

birde şöyle bişey var motoru sen kullancan klawye basındaki elemanlar değil sen sadece motora karar verip şu motoru alcam önerirmisinz diye bi konu açarsan daha güzel olur senn için
    Yamaha R1, kawasaki Zx-10 tavsiye ederim.
    Yeni başlayacaksanız Ybr125, yada hysoung gt250r tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arranger.

Yamaha R1, kawasaki Zx-10 tavsiye ederim.
    Yeni başlayacaksanız Ybr125, yada hysoung gt250r tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Motosiklet tecrübeniz nedir diye soracaktım ama "175hp'lik motor istiyorum" dediğine göre sıfır tecrübedesin!
    O yüzden uzak dur derim...

Ama dersenki, param bol; nasıl intihar edeceğime karar veremedim ve aklıma bu yol geldi;

bu senin işini görür..

• quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

Motosiklet tecrübeniz nedir diye soracaktım ama "175hp'lik motor istiyorum" dediğine göre sıfır tecrübedesin!

Ama dersenki, param bol; nasıl intihar edeceğime karar veremedim ve aklıma bu yol geldi;

bu senin işini görür..

sana katılıyorum dostum. bana kalırsada arkadaş motosikletten pek anlamıyor, tecrübeli motosiklet sürücüsü bu tarz bir soru sormaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cool111

quote:

bu senin işini görür..

sana katılıyorum dostum. bana kalırsada arkadaş motosikletten pek anlamıyor, tecrübeli motosiklet sürücüsü bu tarz bir soru sormaz.

Alıntıları Göster
    honda fireblade m yoksa
    yamaha r1 mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Playstation 3

honda fireblade m yoksa
    yamaha r1 mi

Alıntıları Göster
    1000 motorların 600'lerden daha şekilsiz olduğu düşüncesindeyim. Çok kabalar yanlış mıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Haplo

1000 motorların 600'lerden daha şekilsiz olduğu düşüncesindeyim. Çok kabalar yanlış mıyım?

Alıntıları Göster
    bende öyle düşünüyorum 2008 2009 honda 1000RR eski kasalara benziyor ön tarafı düz geliyo gibi çirkin geldi bana birde motoru alacak insan hiç motosiklet kullanmış mı?Bu motosikletler heleki 1000cc olanlar sakattır viraj dönerken çok az gazı fazla aç yerdesin öyle yerdesin böyle yerdesin kullanmak kolay değil incelikleri var
  • quote:

Sende benim gibi 1.93 olsaydın inan sende mümkün olduğunca KABA makine arardın!
  • quote:

quote:

Hadi ya Hep 1.90 olmak istemiştim ama 1.78 de kaldım. Kilo olarak ta yapılı olduğum için bende başlangıç için 125 değil 250 alıyorum işte. Ama senin durumun daha vahimmiş Cüzdana yazık

• quote:

quote:

quote:

Hadi ya Hep 1.90 olmak istemiştim ama 1.78 de kaldım. Kilo olarak ta yapılı olduğum için bende başlangıç için 125 değil 250 alıyorum işte. Ama senin durumun daha vahimmiş Cüzdana yazık

Alıntıları Göster
    1000 cc motora tecrübesiz binersen,hastanede yatmaya yada tabuta hazirlan.

Araba gibi yanlislik kapatmiyor Süper spor motolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roytoy

1000 cc motora tecrübesiz binersen,hastanede yatmaya yada tabuta hazirlan.

Araba gibi yanlislik kapatmiyor Süper spor motolar.

Alıntıları Göster
    Soru çarpık elbet de yahu bırakın alan alsın, yatan yatsın intihar eden etsin. :) Litrelik motor dedin mi bellidir zaten tavsiyeler. Hangi 1000liği alırsan al zaten hayal kırıklığına uğratması zordur. Çok iyiysen ustaysan istediğimi vermedi diyebilirsin ama hayal kırıklığı imkansız gibi bir şey. Baksanıza şu cavanarlara; GSX-R 1000, R1 , 1000RR, 1098R vs... Öyle makineler ki bunlar yüksek teknoloji ve yüksek performans manyağı zaten. Hangisi için tamamen objektif olarak diğerinden "çok" daha iyidir diyebiliriz ki. Ve ya böyle bir makina altımızda olduğunda herhangi bir otobanda 300 limitine dayamak mıdır performansa alamet. Hele Türkiye`de fazlası ile markacılık olduğu düşünülürse... Ybr 125 ve ya cbf150 ya da gt250r ve ya muadilleri arasındaki bir tercihin benzerinin burada olduğundan bahsedebilir miyiz? Bu tip çılgın motorları alanlar ya aradaki saliselerden vs. den bile fetiş (Negatif manada söylemiyorum.) derecede zevk aldığından tercih edecektir (Ki Türkiye`de böyle adamların sayısı iki elin parmağını geçmez. Geçen diyene de inanmam kusura bakmayın :D ) . Ya da gsx i suzuki olduğu için diğerini Honda olduğu için tercih edecektir. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: GullyFoyle

Soru çarpık elbet de yahu bırakın alan alsın, yatan yatsın intihar eden etsin. :) Litrelik motor dedin mi bellidir zaten tavsiyeler. Hangi 1000liği alırsan al zaten hayal kırıklığına uğratması zordur. Çok iyiysen ustaysan istediğimi vermedi diyebilirsin ama hayal kırıklığı imkansız gibi bir şey. Baksanıza şu cavanarlara; GSX-R 1000, R1 , 1000RR, 1098R vs... Öyle makineler ki bunlar yüksek teknoloji ve yüksek performans manyağı zaten. Hangisi için tamamen objektif olarak diğerinden "çok" daha iyidir diyebiliriz ki. Ve ya böyle bir makina altımızda olduğunda herhangi bir otobanda 300 limitine dayamak mıdır performansa alamet. Hele Türkiye`de fazlası ile markacılık olduğu düşünülürse... Ybr 125 ve ya cbf150 ya da gt250r ve ya muadilleri arasındaki bir tercihin benzerinin burada olduğundan bahsedebilir miyiz? Bu tip çılgın motorları alanlar ya aradaki saliselerden vs. den bile fetiş (Negatif manada söylemiyorum.) derecede zevk aldığından tercih edecektir (Ki Türkiye`de böyle adamların sayısı iki elin parmağını geçmez. Geçen diyene de inanmam kusura bakmayın :D ) . Ya da gsx i suzuki olduğu için diğerini Honda olduğu için tercih edecektir. :)

Alıntıları Göster
    HighVoltage dostum konuyu mükemmel özetlemiş. Daha fazla konuşmaya gerek yok. Dağılabiliriz..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayı Baba

HighVoltage dostum konuyu mükemmel özetlemiş. Daha fazla konuşmaya gerek yok. Dağılabiliriz..

Alıntıları Göster
    .

• quote:

Orijinalden alıntı: _DIESEL_

.

Alıntıları Göster
    satayim benim R1 i 175 degil ama idare eder seni...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanTuran

satayim benim R1 i 175 degil ama idare eder seni...

Alıntıları Göster
    eminim alırsın. 1000 cc alacak adamın motoru vardır ne alacağını bilir zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReBeR

eminim alırsın. 1000 cc alacak adamın motoru vardır ne alacağını bilir zaten

Alıntıları Göster
    öylesine açılmış bir konu. açan genç 15 yaşında muhtemelen.

1000 cc motora binecek adam ne alıcağını bilir , kimseye sormaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cathedral

sen ne alırdın benim yerimde olsan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhabbet Kuşu Boncuk

quote:

Orijinalden alıntı: cathedral

sen ne alırdın benim yerimde olsan ?

sana 50 cc scooter yeter
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.