Şimdi Ara

ÖTV İNDİRİMİ MART?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
3.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadşalar merhaba mercedeste müdür olarak calısan bi tanıdıgımız martta öt indirim geleceğini söyledi araba alacaktım bu aralar beklmemi söyledi 2.el veya 0. böyle varmıdır acaba bekleyimmi alırken 2.el indirim olur mu aaraclarda acaba?

• Forumda 2018 ötv indirimini bilen bi arkadaş vardı geçen bi konunun altına şubat sonu en geç mart ayını bekleyin yazmış. Umudum yok ama bu fiyatlarla araba maraba a l m ı y o r u m.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Son ne olur?

Forumda 2018 ötv indirimini bilen bi arkadaş vardı geçen bi konunun altına şubat sonu en geç mart ayını bekleyin yazmış. Umudum yok ama bu fiyatlarla araba maraba a l m ı y o r u m.
    valla hocam bende bu aralar alıcaktım fakat o tanıdık müdür öyle deyince iiklemde kaldım peki 2.el araçlaının düşüsüne yansır mı yoksa sadece 0 için mi ötv inidirm olur
  • Haftanın ÖTV indirimi konusu da geldi...

Uzun zamandır ÖTV indirimi konusu görmüyorduk
  • Hangi bayii müdürü ?

Arayıp yalanlama almazsam üyeliğimi kapatırım

Boş konu. . .
  • otomobil fiyatları daha da artmalı.her yer trafik.park yeri yok.toplu taşımayı kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Hangi bayii müdürü ?

Arayıp yalanlama almazsam üyeliğimi kapatırım

Boş konu. . .
    Hangi müdür söyle de kurtar forumu erdal dayıdan
  • Durun yahu alsatcilarin kalbine indireceksiniz elinde malla yakalanan duman olur.
  • Bence gelmez ama bu konular cok keyifli oluyor, alıyorsun çerezini al satcılarin kudurmasini izliyorsun güzel oluyor
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    Haftada 1 ÖTV konusu açılıyo

sen memnun musun bu durumdan ?
  • seçim olursa ötv indirimi gelir, ötv indirimi mâlum iktidarın oy kazanma kozu hâline geldi. siz bana oy verirseniz bende size "kıyak" yaparım modundalar. bu durumada tepki göstermek lazım ancak herkes o anı kurtarma peşine düşüyor.
  • Hala şunu idrak edemedik. ÖTV indirimi siz daha ucuz araç alın diye yapılmıyor arkadaşlar. Distribütörler bu işi ağababaları zarar etmesin, para bağladıkları arabaları tez yoldan millete satsın diye bu yapılıyor. Ne zaman distribütörlerin elinde araçlar patlar, o zaman ÖTV indirimi olur. Bu saatten sonra indirim beklemeyin. Zira kimse de fuzuli araç stoğu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Haftada 1 ÖTV konusu açılıyo

sen memnun musun bu durumdan ?
    Haftada 1 ötv konusu açılıyor sen günde 10 tane araba konu açıyorsun.

Sen bu durumdan memnunsan biz neden olmayalım?
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    Aynı konuyu 10 defa mı açıyorum ?
  • Araç fiyatları geçen senenin dolar 7 lere çıktığı grafikte, ÖTV indirimi gelince 490 olabilir, nakitte kalan kazanır, 4 tekerdekiler kaybedermiş
  • Arkadaş niye anlamamakta zorlanıyor insanlar?
    Araçlar fabrikada ilk vidası sıkılmadan satılmaya başlamış durumda piyasada araba yok
    Bu şekilde satış devam ederken neden indirim yapılsın?
    Tam gaz satış yaparken neden indirim yapılsın? Hele devlet bu kadar paraya muhtaçken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

Arkadaş niye anlamamakta zorlanıyor insanlar?
    Araçlar fabrikada ilk vidası sıkılmadan satılmaya başlamış durumda piyasada araba yok
    Bu şekilde satış devam ederken neden indirim yapılsın?
    Tam gaz satış yaparken neden indirim yapılsın? Hele devlet bu kadar paraya muhtaçken.
    Talep olmadığı için belli sayıda araç çekiliyor. Kimse satmakta zorlanacağı aracı stokta tutmuyor. Yani binlerce araç getirip kapış kapış gitmiyor.

Tam gaz satış dediğin zaten dip rakamlar. Satılmayan malın vergisi olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Talep olmadığı için belli sayıda araç çekiliyor. Kimse satmakta zorlanacağı aracı stokta tutmuyor. Yani binlerce araç getirip kapış kapış gitmiyor.

Tam gaz satış dediğin zaten dip rakamlar. Satılmayan malın vergisi olmaz.

Alıntıları Göster
    Talep yok?
    Millet parası elinde bayi bayi araba kovalıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

Talep yok?
    Millet parası elinde bayi bayi araba kovalıyor

Alıntıları Göster
    Millet dediğin kaç kişi

• otv icin salavat zinciri baslatiyorum. lutfen katilin

اللهم صلى على سيدنا محمد اللهم صلى على سيدنا محمداللهم صلى على سيدنا محمداللهم صلى على سيدنا محمداللهم
    صلى على سيدنا محمداللهم صلى على سيدنا محمداللهم صلى على
    سيدنا محمداللهم صلى على سيدنا صلى على سيدنا محم
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.