Şimdi Ara

ÖTV İNDİRİMİ GELİCEK Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu corona günlerinde herkese sağlık ve hayırlı alışverişler dilerim. Araç alıcam fakat ötv indirimi var temmuz 1 de falan gelecek diyorlar. Sizce gelicek mi yoksa gelmiyecek mi kararsız kalıyorum. İyi forumlar

• Gelir gelir
  • Toyota Türkiye/Bozkurt: içinde bulunduğumuz şartlar ötv indirimini olacağını sanmıyorum
  • ÖTV 'yi MÖTV'yi bilmem.
    Bildiğim tek şey 2006'dan beridir takip ettiğim araç fiyatlarının hep yükseldiğidir,
    Nokta.
  • Bu soruyu soranlar genelde sizin gibi araba almak isteyen ve aldıktan sonra enayi durumuna düşmek istemeyenler. Çünkü geçtiğimiz senelerde bir çok kişi enayi gibi pahalıya araba aldıklarıyla kaldılar. Gelmez, boşuna bekleme diyenler ise arabalarını çoktan almış olanlar veya araba alacak parası olmayanlardır. Bu yüzden bence temmuz ayını bekleyip ondan sonra duruma göre hareket etmektir. Temmuzda veya daha sonra gelip gelmeyeceği ise bizim ülkemizde maalesef sizin şansınıza kalmış.
  • 5 bin daha koyarım diyorsanız Temmuz 15 e kadar bekleyebilirsiniz. 5 bin TL benim için önemli diyorsanız genel olarak algı en azından Temmuz ayında hemen ÖTV gelemeyeceği çünkü zaten ülke ve dünya genelinde üretim eğrisindeki düşüşle birlikte bayilerde araç olmadığı yönünde.
    Bugün verilen ÖTV indirimi ile zaten yetişmeyen stoklar tamamen bitecek.
    Sizin araç 2021 e kalacak. O zamana ÖTV kalır mı dolar ne olur tamamen muamma.
    Pek olası değil.
  • kesin yüzde 100 gelecek.ama ne zaman!?hükümet birşey yapacak olsa onu kulisi olur aylar önce,bunun yok.milletin elindeki para bitecekk, tefeciden çekenlerin sayısı da bitecek sonra kime atacaklar
  • Biraz önce aradı Afyon da mola vermiş sucuk-ekmek yemek için fekat sucuk fiyatları arş-ı ala'ya çıktığı için yiyememiş...
    Allah aşkına arkadaşlar ülkemizde sadece araba fiyatlarının artışda olduğu gibi bir yanlış algı var etmeyin eylemeyin neyin fiyatı aynı kaldı, şu an ev bakıyorum şubat ayında 340 bin liraya ev alan arkadasım ın karsı dairesi hemde kuzey cephesine 475 bin istiyor araya adam sokunca 425 olur abi diyor dalga geçer gibi. Ülke ekonomisi top yek un bir kalkınmaya geçmediği sürece siz ancak böyle hayal kurarsınız... İyi günler
  • Otomotivciler yalaka yazarları hep bir ağızdan ÖTV indirimi gelmeyecek,satışlar çok iyi lafları üzerinden bu kazık fiyatlara atlamamızı bekliyor.Satış olmazsa mecbur olacak.
  • eltimin baldızından duyduğuma göre 31 haziranda ötv indirimi geliyormuş.
  • tbayhan T kullanıcısına yanıt
    10 yıldır araba piyasasında takılırım al satçı değilim meraklısıyım ama daha bir kere 2. El fiyatlarının çakılıp düştüğünü görmedim zaman zaman kısmi düşüşler olur 2. El piyasası yavaşlar lakin çok sürmez yine bir bahane bulur yükselişe geçer. Akar suyun önünde ki bent gibi illa bir yol bulup akar. Şu an gelecek ötv indiriminin de kısmi faydası olacaktır, yangını söndürecek ölçüde indirime zaten devletin imkanlarını müsait değil...
  • ümidin varsa 1 temmuza kadar bekle ama 2-3 temmuzu bekleme. paran da hazırsa 1 temmuzda indirim geldi geldi, gelmediyse bas kaparoyu. çünkü ayın 2-3 ü gibi zamlar gelir.

tavsiyem: paran tamamsa arabanı bulduysan kaçırma al, indirim gelse bile birkaç ay sonra yine aynı fiyata gelecek nasıl olsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 23 Haziran 2020; 14:20:30 >
  • Kardeş siz ötv indirimi gelecek mi diye beklerken galericiler al satçılar bayilerde araç bırakmadı haberin olsun. Türkiye'de yaşayıp nasıl bu kadar hayalperest olabiliyorsunuz pes
  • Haberlerde ötv indirimi beklemeyin diyorlar yok diyorlar ne olacak göreceğiz bakalım
  • dacia duster 140.000 tl olmuş araba bize haram
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.