Şimdi Ara

otp önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet alalim önerilerinizi, otp yapabilecegim bir sampiyon ariyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Top: Singed
    Jungle: Fiddlesticks
    Mid: Karthus
    Ad: Urgod
    Sup: Bard

Bunların iyi oyuncuları insanı kanser eder. Aynı takımdaysan da hayranlık duyarsın. Sayılar artırılabilir.
  • Bu otp işi denildiği kadar kolay değil 3 yıldır wukong oynuyorum ölü yatırım değil 3 defa elmasa çıkardı beni ama şuan çöp durumda. GP otp yapıyorum şimdi ben, biliyorum bufflayacakalr böyle şahane yaratıcı bi skill seti olan heroyu metadan uzak tutmak apaçık SANATA SAYGISIZLIKTIR!
  • otp yapma bence bir koridor seç o koridordaki bütün şampiyonlara hakim olmaya çalış ben de otp luciandım şuan cait mainlere gözüm yaşlı bakıyorum
  • hocam oyundaki tüm şampiyonları orta derecede oynayabilirim , oyun bilgisiyle. yani en kötü olduğum yer orta koridor onda da pek sevmiyorum şampiyonları o yüzden.
  • BlazeR ` myth kullanıcısına yanıt
    Bakar mısınız beyfendi nacizane yorumumu yapabilir miyim şuan incelikten kırılıcam ama

Urgot diyorsun urgot bi insan Urgot'a bakıp nasıl hayranlık duyabilir
  • Kassadin
  • Top : fiora

Jung: kha

Mid: Viktor, lb

• Anivia, Velkoz, Fizz, Wukong, Renekton, GP, Evelynn, Aurelion Sol
  • top lane try spamle iyi yerlere gelebilirsin.

mid brand fizz ryze seç birini taşı

jungle shyvana 1v3 atarsın

• hamdibey1 H kullanıcısına yanıt
    hocam lig yükselmek gibi bir sorunum yok , sadece otp yapmak istiyorum .
  • batublood kullanıcısına yanıt
    otp yapacaksan seni sıkmayacak eğlenceli aynı zamanda da ban riski olmayan bir char seçmelisin. en kötü olduğun yer orta koridorsa top lane yada jung seçmeni öneririm botlane çöp oldu. Toplanede try sıkarsa ryze oynayabilirsin op, jungle shyvana hecarim op. Yükselme sorunu yoksa shaco oyna ne deyim :)

• Top lane için tryn, Sion, Singed, Dr mundo tavsiye edebilirim. Can sıkıntısına bunları spamlıyorum. Eğlenceli buluyorum şuan için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_DoMiNo -- 30 Ocak 2017; 16:16:28 >
  • Mid karma rq ile adc apc teklersin rw ile can doldurursun re ile bütün takıma shield basarsın, sadece rq yaparak triple almıştım bi gün ama 10. dk da 10/0/12 gidiyodum. 3.ününde 3/4 canı vardı

Özetle mid karma cidden zevkli ve azımsanmayacak bir hasarı var

• en kolay rakip otp yalnız. heron banlanır, picklenir, sıkılırsın sonra kafana kafana vururlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Bakar mısınız beyfendi nacizane yorumumu yapabilir miyim şuan incelikten kırılıcam ama

Urgot diyorsun urgot bi insan Urgot'a bakıp nasıl hayranlık duyabilir

Urgod'un da güzel skinleri var hani. Selamlar sevgiler beyefendi.

• zilean otp yim pişman değilim çok zevkli oynaması
  • hocam tum sampiyonlarla ilgili matchup deneyimim var ve otp oldugunda sadece o sampiyonu oynamiyorsun yani diger sampiyonlarida biliyorum ama tek sampiyon oynamak istiyorum oyle acikliyim, banlanirsa da gizli silahlarimizi cikartir vururuz masaya

• top fiora mid syndra jung kha adc cait sup zyra malz mf bi sürü op var supta

• quote:

Orijinalden alıntı: batublood

hocam oyundaki tüm şampiyonları orta derecede oynayabilirim , oyun bilgisiyle. yani en kötü olduğum yer orta koridor onda da pek sevmiyorum şampiyonları o yüzden.

O zaman hocam bütün şampiyon listesini al win rateleride önüne koy bi tane deftere en sevdiğin ve hoşuna giden şampiyonları yaz win rate göre sırala. Otp yapacağın için sıkılmaman gerekiyor her zaman istediklerin doğrultusunda hareket et ama win rateleride göz önünde bulundur.

Jayce önerebilirim bende yeni başladım rezalet oynuyordum 2-3 haftadır şuan daha hiç lane kaybetmedim sadece late gamede pek bir şey yapamıyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.