Şimdi Ara

otomobil satış danışmanı maaşları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
4
Favori
97.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yusuf434382

Otomobil danışmanlarının çoğu 1000 lira bile haketmiyor bence.
    Bayanlara laf etmiyorum ancak otomobilden gram anlamayan bayanları oturtuyolar.
    Sonra executive diye privilage latitude satiyodu bana.

İşte bende bunu diyorum, vasıfsız adamların yapabileceği bir iş değil. İnsanlar, bir ton para sayıp araba alıyorlar. İlgi, alaka ve ciddiyet bekliyorlar her zaman. Kendini bu konuda yetiştirmezsen, executive yerine müşteriye privalege satarsın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kivanckorkmazz

doğuş oto satış danısmanlığı hakkında bilgi edinmek istiyorum dod imkanları vs özelden mesaj atabilirsiniz..

Açıkçası dod ile ilgili bir bilgim yok fazla. Ben sıfırda çalışmıştım çünkü. Ama Doğuş Otomotiv, Türkiye' de çalışılabilecek en iyi şirketlerden birisi. Kurumsallık ve birlik beraberlik fazlasıyla var. Sosyal imkanlar fazlasıyla var. Maddi anlamda kazancı yüksek. Bu sektörde kariyer yapmayı düşünüyorsanız, imkanınız varsa önerebileceğim bir şirket.
  • asgari + prim falan veya 1000TL+Prim.
  • 207m kullanıcısına yanıt
    Bende sıfır daha çok istiyordum ama dod dediler..Okuduğum bazı bilgiler doğrultusunda dod daha iyi diyenleri görüyorum ya da ikiside doğuş sonuçta imkanlar aynı diyenleri görüyorum..dod ile başlayıp birim değiştirmek mümkünmüş sanırım sıfıra geçmek gibi.çünkü bahsettiğim yer bölge direktörlüğü audi vw seat porsche dod hepsi mevcut..havuz sistemi mi var acaba kota konusunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: watchthenight

asgari + prim falan veya 1000TL+Prim.

kurumsal firmalarda geçerli değildir bence asgari ücret bayilerde vs olabilir.otokoç birmot mais vs 1300*16 maaş veiyor. doğuş daha iyi diye duyumlar alıyorum tahminimce en az 1300*12 ve araç başı 80-100tl prim olur diye düşünüyorum
  • quote:

Bende sıfır daha çok istiyordum ama dod dediler..Okuduğum bazı bilgiler doğrultusunda dod daha iyi diyenleri görüyorum ya da ikiside doğuş sonuçta imkanlar aynı diyenleri görüyorum..dod ile başlayıp birim değiştirmek mümkünmüş sanırım sıfıra geçmek gibi.çünkü bahsettiğim yer bölge direktörlüğü audi vw seat porsche dod hepsi mevcut..havuz sistemi mi var acaba kota konusunda

Sıfırın sosyal imkanları daha iyi. Ama ikiside Doğuş sonuçta. Söyledikleri gibi, sıfıra geçme imkanın her zaman var. Dod' da kişisel hedefin dışında bayi hedefide mevcut. Bazı bayiler kişisel hedef koymayabiliyor. Bayi hedefini baz alabiliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

quote:

Sıfırın sosyal imkanları daha iyi. Ama ikiside Doğuş sonuçta. Söyledikleri gibi, sıfıra geçme imkanın her zaman var. Dod' da kişisel hedefin dışında bayi hedefide mevcut. Bazı bayiler kişisel hedef koymayabiliyor. Bayi hedefini baz alabiliyorlar.

kişisel hedef olmalı evet ama çok fazla değildir diye düşünüyorum..sonuçta araç almaya niyeti olan kişiyi bayiden çıkartacak değiliz :) satışçılar arasında kavga çıkar kişişel hedef çok fazla olsa.bu yüzden bayi hedefi daha mantıklı... sanırm vw den çıktığınıza göre şu an daha iyi bir yerde çalışıyorsunuz? sizin çalıştığınız zamanda araç başı prim ortalama nekadardı?biraz fazla sordum ama kusura bakmayın :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 207m

quote:

kişisel hedef olmalı evet ama çok fazla değildir diye düşünüyorum..sonuçta araç almaya niyeti olan kişiyi bayiden çıkartacak değiliz :) satışçılar arasında kavga çıkar kişişel hedef çok fazla olsa.bu yüzden bayi hedefi daha mantıklı... sanırm vw den çıktığınıza göre şu an daha iyi bir yerde çalışıyorsunuz? sizin çalıştığınız zamanda araç başı prim ortalama nekadardı?biraz fazla sordum ama kusura bakmayın :)

Özelden yazayım ben en iyisi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

vw maaş ödeme de 9 ay bekletiyormuş diye duydum

Amed biji ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheSun2014 T kullanıcısına yanıt
    iki yerden taklif aldım biri satış danışmanlığı ilk giriş olrak 1000 lira telif ediyor ancak deneme sürecinden sonra maaş değişecek dşiyor diğeri ise 1500 veriyor ama servis danışmanlığı hangisini tercih etmeliyim

ayrıyeten satış danışmanlığı çalışma saatleri 8:30 18:30 sanırım servisi var ve servis danımanlığıo isine göre daha yakın sservis danışmanlığoı ise 9:00 18:30 sizce neyı tercıh emelıyım fikir verirmisinmiz? tesekkurler
  • smraaa S kullanıcısına yanıt
    Ben seçecek olsaydım Servis yerine Satışı tercih ederdim.
    ağzınız laf yapıyorsa yapacağınız satışlardan güzel pimlerle kısa zamanda güzel ücretler alabilirsiniz.

tabi sizin bilgiyi aktarma, ikna etme kabiliyetinize ek olarak teklif veren firmanın adı da önemli
    TR de tutuluyorsa yüksek satış yapma şansınız daha yüksek olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • smraaa S kullanıcısına yanıt
    bencede satışı seçmelisin özellikle kurumsal bir yerde çalışacaksan çok iyi paralar kazanırsın
  • maaş artı prim çalışırlar ve sanırım aylık 10-15 binden aşağı kazanmazlar.
  • Nerden buluyorsunuz böyle Konuları hayret bır şey ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar özel sektör sözleşmeyle işe alınırlar.yan yana otururlarda kımse yandakının Maaşını bılmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chairman of the board

maaş artı prim çalışırlar ve sanırım aylık 10-15 binden aşağı kazanmazlar.

yok arkadaşım okadar da değil:) ayllık ortalama 3000 olur yıllık primlerle falan hesaplarsan çok iyi bi yerse 3500 4000 dahada fazla olmaz bence
  • quote:

quote:

yok arkadaşım okadar da değil:) ayllık ortalama 3000 olur yıllık primlerle falan hesaplarsan çok iyi bi yerse 3500 4000 dahada fazla olmaz bence

O yazdığın maaşı istanbul da vasıfsız işçiler bile alıyor, bu satış elemanları milyonlarca liralık satış yapıyor, yazdığımdan bile fazlasını kazanırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf434382

Otomobil danışmanlarının çoğu 1000 lira bile haketmiyor bence.
    Bayanlara laf etmiyorum ancak otomobilden gram anlamayan bayanları oturtuyolar.
    Sonra executive diye privilage latitude satiyodu bana.

geçen motorsiklet bakmak için hondaya gittim 125 lik motor gösterdim kaç beygir dedim 125 dedi birde elinde katalog beygir arıyor

• quote:

quote:

quote:

O yazdığın maaşı istanbul da vasıfsız işçiler bile alıyor, bu satış elemanları milyonlarca liralık satış yapıyor, yazdığımdan bile fazlasını kazanırlar.

kardeşim hangi vasıfsız işçi aylık 3500 4000 kazanıyorsa söylede işçi olalım bizde. istanbul değil nerde yaşarsan yaşa 3500 4000 tl maaş gayet yeterli.aylık 15 bin kazanıyorlarsa neden millet doktor olmak için çırpınıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: bha41

istanbulu bilmem fakat diğer iller için 2500-3000 tl çok iyi rakam bence.ayrıca bayiiler satış danışmanı alırken neden bu kadar çok özellik arıyorlar?üni mezunu,dil bilen vs...tmm bayiide araç satmayı küçümsemiyorum fakat bayiileri de anlamıyorum

Araç tanıtım lansman gibi faaliyetlere yurtdışında gönderdiklerinde ordaki insanlarla anlaşabilmeleri için..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.