Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.376
Cevap
460
Favori
670.873
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben daha alamadım. Kışlıklar aşırı yıprandı. Miclien alacaktım geçen hafta 365tl idi. Onada zam gelmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara İmece'den Falken SN832 Sincera 175/70/R14 lastiği 880TL'ye 4 taksitle aldım takması dahil, 2019 13. hafta üretimi. Çok sıcak fırsat değil ama takması dahil olunca internetten bile ekonomiğe geldi. İşçiliklerini iyi yaptıklarına inanıyorum, deneme yapmak için çıktığım 200km/s'de lastikten dolayı bir titreşim/sarsıntı olmamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chembond

Ankara İmece'den Falken SN832 Sincera 175/70/R14 lastiği 880TL'ye 4 taksitle aldım takması dahil, 2019 13. hafta üretimi. Çok sıcak fırsat değil ama takması dahil olunca internetten bile ekonomiğe geldi. İşçiliklerini iyi yaptıklarına inanıyorum, deneme yapmak için çıktığım 200km/s'de lastikten dolayı bir titreşim/sarsıntı olmamıştı.
    Aldığın model tam bir fyat performans ürünü, güzel lastik
  • quote:

Orijinalden alıntı: callottemre

Aldığın model tam bir fyat performans ürünü, güzel lastik

Alıntıları Göster
    Hocam Falken mi? Dunlop mu? Siz olsanız hangisini tercih edersiniz?
  • Chembond kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, bende 175 70r 14 dunlop yazlık düşünüyorum, ya da petlas progreen. Büyük ihtimal dunlop alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zubizango

Hocam Falken mi? Dunlop mu? Siz olsanız hangisini tercih edersiniz?

Alıntıları Göster
    ikisi de birebir aynı lastik, hiç fark yok arçelik beko gibi, Çankırı daki fabrikada japon mühendisler tarafından üretiliyor. Fakat Falken fiyatları pazarlama politikasından dolayı biraz daha uygun oluyor genelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi callottemre -- 16 Mayıs 2019; 21:37:38 >
  • Arkadaşlar selamlar Astra g kullanıyorum 2000 model.195 60 15 internetten falken 310 ecorun 88H sipariş etmiştim 88V göndermişler lastiği taktirdiktan sonra farkettim sorun olur mu? V olanlar hız laztigiymis sanırım ama zaten ben 120-130 geçmiyorum ki?

• Arasında çok yok hatta tavloda aşağıya doğru fiyat ve sağlamlık artıyor olarak düşünebilirsin

• 2013 Hyundai i20 arabamız var, lastiklerini değiştirmenin zamanı geldi 5 seneyi doldurduk.

Hangi markayı tavsiye edersiniz? Continental hakkında baya iyi yorumlar okudum.

Ebat olarak hangisi bizim arabaya uygun onu çözemedim.

Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • 215 65 16 ebatlarında uygun lastik arıyorum. Tavsiyelere açığım

• quote:

Orijinalden alıntı: enfornog

215 65 16 ebatlarında uygun lastik arıyorum. Tavsiyelere açığım
    https://www.hepsiburada.com/falken-215-65-r16-98h-ziex-ze310-ecorun-oto-lastik-uretim-2019-p-HBV00000C84OZ?magaza=Yılkarlas Otomotiv

Bunu takip ediyorum fırsat yakalarsam alacağım.

• enfornog E kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/nokian-215-65-r16-102h-xl-weatherproof-suv-4-mevsim-lastigi-uretim-yili-2020-pm-otkmt429490

Bu lastiği tavsiye ederim 2 yıldır kullanıyorum, yaz kış hiç sorun yaşamadım. XL versiyonu olduğu için suvlarda daha iyi direksiyon hissi sağlıyor, lastik daha kalın tabanlı ve sağlam, dişleri büyük. 2 yıl sonunda hala 6.3 mm diş kalınlığı var, öyle dramatik bir sertleşme olmadı.
  • arkadaşlar merhaba.nissan note aracıma lastik almayı planlıyorum. aracın üzerindeki lastik 175/65/15 fakat bugün lastikçi daha iyi yol tutuşu almak istiyorsan 185/60/15 almalısın dedi. ve nexen isimli bir markayı önerdi. 4 adet lastiğe 1150 tl talep etti. aklımda michelin var. çoğu nissan note sahibi crossclimate önermiş. sizce ne almalıyım. çok farklı öneriler var. sizin kullandığınız ve memnun olduğunuz ürün var mıdır?

• Nokian weatherprooflar mi problemlidir yoksa benim aldığım lastikler mi problemlidir. Hatta ve hatta bulunduğum il ilçede mi problem var bilemedim ama 25 bin km yol yapılmasına rağmen 4 lastiğin hepsi de
    bu şekilde. Rot balans ile ilgili bir problem yok. Açıkçası pek hoşuma gitmedi. Bir daha nokian almam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VgrooveR -- 7 Haziran 2019; 1:27:48 >

• Bu forumdan okuduklarimla bir takım Falken aldım abimin arabasına (2005 corolla). Geçtiğimiz günlerde bindim arabasına, inanılmaz ses geliyor lastikten. O da şikayetçi bu sesten. Ayrica ani manevrada aracın arkasını biraz savurdugunu da ilave etti. Normal midir arkadaşlar? (Yazlık lastik) Önceden yokohama kullanıyordu.

Kendi arabama (2011 civic) hız yapıyorum diye michelin almıştım, gayet memnunum. Yol tutuşu ve perfoansi gayet iyi, ses de anormal bir durum yok.

• 205-50-16 lastik bakıyorum acil . Zor bir lastik , ara sınıf olduğu içinde pahalı . Yardımcı olabilecek var mı ? Kullanan memnun olan ? Tavsiyesi olan ? Aracım 2012 Polo.

• Takipte kalalım.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Hocam maşallah heryerdesin.

• bakınıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 3 Temmuz 2020; 14:48:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VgrooveR

Nokian weatherprooflar mi problemlidir yoksa benim aldığım lastikler mi problemlidir. Hatta ve hatta bulunduğum il ilçede mi problem var bilemedim ama 25 bin km yol yapılmasına rağmen 4 lastiğin hepsi de
    bu şekilde. Rot balans ile ilgili bir problem yok. Açıkçası pek hoşuma gitmedi. Bir daha nokian almam

Nokian çok dayanıksız. Yarı fiyata düşmezse bende almam. 3 yılda komple çatladı.

• 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.