Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: winrar48 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.369
Cevap
460
Favori
670.007
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkinci el Lastik almak isteyen olursa yardımcı olurum. Otomobil,Kamyon,Tır,otobüs lastikleri mevcuttur.

Ebatları ile birlikte sormanız yeterlidir.
  • SinneR38 kullanıcısına yanıt
    215 65r 16 98h varmı?
    Yeriniz nerede?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Goodyearda 250tl ye varan firsat diyor, goodyearclub.com.tr adresi. Nedir bu firsatlar, bilen var mi?

Asymmetric 3 yanaklari için yorum yapacak var mi? Malum Izmir yollari, 40 veya 45 yanak alacagim.

• Kayseri'de yerimiz burdaysanız dükkana uğrar yardımcı oluruz. Burda değilseniz kargo, ambar, nakliyeye verir ücretini karşılayıp alırsınız.

Kaç adet lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SinneR38

Kayseri'de yerimiz burdaysanız dükkana uğrar yardımcı oluruz. Burda değilseniz kargo, ambar, nakliyeye verir ücretini karşılayıp alırsınız.

Kaç adet lazım ?
    İşler yoğun heralde
    MaşaAllah SuphanAllah, Allah hayırlı işler versin.

• quote:

Kayseri'de yerimiz burdaysanız dükkana uğrar yardımcı oluruz. Burda değilseniz kargo, ambar, nakliyeye verir ücretini karşılayıp alırsınız.

Kaç adet lazım ?
    205 55 16 kışlık arıyorum, yeni tarihli temiz varmı

• yeni girebildim internete malum ramazan ayındayız o yüzden. Amin cümlemize.
  • MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    Pazartesi depoya bakıp geri dönüş yapacağım, nereden yazıyorsunuz ?
  • quote:

yeni girebildim internete malum ramazan ayındayız o yüzden. Amin cümlemize.
    Tamam haber bekliyorum o zaman.

• Merhaba, 205 55 16 4 adet yaz lastiği alacağım. Öneriniz nedir? Aklımda conti var, 150 TL indirim var kampayası. Farklı önerisi olan var mı? Bir de şu kampanyadan yararlanan veya bilgisi olan var mı?https://www.bridgestone.com.tr/bridgestone-alfred-kampanyasi
  • Geçenlerde kışlık lastikleri yazlıklar ile değiştirmeye gittim, lastikçi " Abi bunlar 9 yıllık olmuş, götürecek misin?" dedi, "yok yahu daha 5 yıl olmuştur" dedim. Lastiğin üzerindeki yılı gösterdi, gerçekten 2010 yazıyor. Bir kaç yıl rafta beklemiş üründür dedim ama Facebook a bakınca 2010 da almışım gerçekten. Üstelik lastiklerin dişleri hala sapasağlam ve geçen hafta muayenedeki eleman lastikler yeni galiba dedi hatta. Bu kış karlı yolda diğer araçlar pati çekerken ben normal basıp gittim 9 yıllık lastiklerle. Ama lastikçinin demesine göre kılcal çatlaklar varmış, ben görmedim. Ama doğrudur, uzun zamandır aynı lastikçiye gidiyorum. Kışlık lastikler Michelin bu arada, alırsam yine bundan alırım valla. 9 yıl beni götürmüş marka sonuçta.

Yazlıkları takarken lastikçi bu sefer " Bunlar da bitmiş abi, bu yazı anca çıkarır"" dedi, baktım gerçekten dişleri epey bitmiş, bunun tarihine baktık, 4 sene olmuş. Bu yazlıkları forumdaki bu başlık sayesinde internetten almıştım. Continental C5, toplam 55-60 bin km yapmışım 4 yılda. Mevsimsel kullanıma, yani kışlıklar ile dönüşümlü kullanıma göre çabuk bitti gibi geldi bana. Daha gider diye düşünüyordum. Kullanımı güzeldi, bana bir sorun çıkarmadı. Ses, fren mesafesi vs memnun kaldım. Sadece geçtiğimiz yıl kullandığım yolun kötülüğü ile ilgili olarak 3 kez patlama sorunu yaşadım, hepsi de çivi girmesi falan gibi şeyler. Uygun bulursam yine aynı marka düşünüyorum.
    Bu da benim lastik tecrübem.

• ms2947 M kullanıcısına yanıt
    Geçen conti premium6 taktırdım halkalıda tanesi 375e geliyor bilginiz olsun

• ayakustu kullanıcısına yanıt
    Conti bayisi aloğlu var oraya mı gittiniz yoksa farklı bir yerden mi aldınız?
  • ms2947 M kullanıcısına yanıt
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-205-55-16-91v-continental-contact-6-375tl-celiksibophediyeli-662484297/detay/
    Sahibindende buldum hocam ilan o arkadaşın

• Lassa 205/55 R16 91V DriveWays Oto Lastik (Üretim Yılı: 2019)

Gittigidiyor kazananlar kulübüne özel 250 TL'ye düşmüş.
    https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/lassa-205-55-r16-91v-driveways-oto-lastik-uretim-yili-2019-416281110

• CONTİNENTAL 205/55R16 91V Conti Premium Contact 6 - 336,89 TL
    Ddaha uyguna hiç görmemiştim, world kampanyasıyla takımı 1275 TL olur ki Continental için çok iyi.
    Link:https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/continental-205-55r16-91v-conti-premium-contact6-yaz-lastigi-uretim-yili-2019-437779225

Kazananlar kulübüne özel.
  • Selamlar 2019 üretimli 205 45 17 4 adet lastik alacağım.
    Orta kalite arıyorum. Marka, lampanya veya dükkan tavsiyesine ihtiyacım var.
    Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S4lw4tor3 S kullanıcısına yanıt
    Petlas ve lassa şu an piyasadaki en kötü lastikler türk malı diye alacagız ama kalite yerlerde maalsef..biraz daha üstüne katıp daha kaliteli markalardan alın derim ben

• gulnare G kullanıcısına yanıt
    Hocam geç cevap için kusura bakmayın. Lastik geldi herhangi bir sorun yok. 2 aydır kullanıyorum. Ses seviyesi normalz yol tutuşu ıslak ve kuru zeminde oldukça iyi. Bakalım uzun vadede ne olacak.

• Selam arkadaşlar 2 adet 215 45 17 yaz lastiğine ihtiyacım var, fiyatta uygun olsun istiyorum mevcut lastikler dunlop SP SPORT LM703 tür, yardımcı olursanız çok makbule geçer, teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.