Şimdi Ara

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
918
Cevap
1
Favori
79.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul'da kim varsa fuara gelmişti...Otoparklar tamamen doluydu,havalimanı yönünden sel gibi araba akıyordu fuara doğru...
    Taa Ataşehir'den gittim,o kalabalığı görünce içeri girmeden geri döndüm...
    Pazartesi sabah erkenden tekrar gitmeyi düşünüyorum...İnşallah bugünkü kadar kalabalık olmaz...
  • :d bende gittim bugün abi türkiye süper bir memleket ya gerçekten acayip bir milletiz:D

arabalardan çok mankenlere ilgi gösteriolar :D arabaların içindeyse yetişkinlerden çok binip kornaya basan çocuklar var :D ayrıca arabasını kitleyen her standda görevlilere demediğimi bırakmadım kilitliyceksen ne getirdin arabayı kardeşim dalgamı geçiosun audi bmw ne lan sanki lamborginisiniz ala ala ya gıcık oldum:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

Forumun 4 VIP'si bendeniz, Polemik, joushkun ve V.K. olarak gittik. Bayağı yorulmuşuz.

Enerjimi toplayana kadar size benden birkaç kare:

neyse edit ceza almıssın hocam yanıt gelmez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 29 Ekim 2010; 23:17:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

İstanbul'da kim varsa fuara gelmişti...Otoparklar tamamen doluydu,havalimanı yönünden sel gibi araba akıyordu fuara doğru...
    Taa Ataşehir'den gittim,o kalabalığı görünce içeri girmeden geri döndüm...
    Pazartesi sabah erkenden tekrar gitmeyi düşünüyorum...İnşallah bugünkü kadar kalabalık olmaz...

haftaiçi tabiki o kadar kalabalık olmaz millet işinde gücünde olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

beyler bende iş durumuma göre ya çarşamba ya perşembe kocaeliden gideceğimm...şimdi okurken gördüm bu vip olayı vs vs ben şimdi gidip 8 10 liraya bilet alıp o biletle girdiğimde ferrari lambo bentley mercedes range gibi standlara yaklaşabilip doya doya bakıp resim çekebileceğim dimi bana lazım olan bunlar...

Biz de normal olarak gittik saydığınız markaların dıştan fotoğrafını çekiyorsunuz ama içine izin vermiyorlar. Mercedes te sanırım izin veriliyor ama ben görmedim içine gireni çıkanı.
  • Ben de ahir zamanda bir araba almak için fuarı incelemek istiyordum aslında, arkadaşım yan çizince

"Önce basın günü oalcak, o gün seninle gidelim, rahat rahat dolaşırsın (kendi oto bayisi olduğu için böyle bir imkanı var)"

sonra da yan çizmesiyle, benim de bilet ayarlama olayım yalan oldu, bu yüzden de soğudum fuardan açıkçası.

Öyle demese ben belki birilerini arayıp ayarlayacaktım...

Ama söylediklerinizden sonra, çok da birşey kaçırmamışız. İstanbuldaki aç hayvan sürüsü, ne varsa hücum ediyor.

Bilişim, Autoshow falan farketmiyor, hayvanlar heryerde.

Bunlar nasıl giriyor bunu da anlamış değilim.

Fuarlara hayvan almasınlar bu birinci önermem

İkinci önermem ise hayvanların elinden seçme ve seçilme hakkı alınmalı.

Veya orman meclisi kurulmalı, kendi parlamentolarında ayrı bir seçim yapsınlar.

Saygılar...

• demeyin yahu :( ürktüm yazdıklarınızdan
    bir otomobil aşığı olarak bu sabah 6 da yola çıkıyorum 2 arkadaşımla
    Allah sonumuzu hayır etsin
  • fuara gittim gerçekten güzeldi yanlız lexus gelecek diye biliyordum ama gelmemiş.

inanılmaz kalabalıktı o yüzden hafta içi tekrar gitmeyi düşünüyorum

yine apaçhi gırla wardı e350nin içinde oturan bir haywan arbadan tam çıkarken teybi son ses yaptı arkadaşına dönüp dediki kanka ne bas vuruyo demi !!!

hayvan her yerde haywan ya
  • vip farkı..

a7'nin içine binip takıldım biraz hatta çok da beğendim. ama buradan görüldüğü kadarıyla yanına bile yaklaştırmamışlar. a8 ve s5 cabrio'ya da bindim dün. vip'im işte anlayın.
  • Fuarda Volvo S60 var mı acaba ?
  • ASİMO bugün (cumartesi) sahne alacak mı?

Arkadaşlar kusura bakmayın daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama oğlum ASİMO hayranı... Daha önce 2 fuara gittik ama göremedik. Ben gazeteciyim araçlara da bakacağız ama ASİMO'yu görebilirsek oğlum çok sevinecek. Asimo varsa oğlumu da götüreceğim. Bugün (cumartesi) için ASİMO sahne alacak mı ve saatlerini biliyorsanız yazar mısınız.
  • Asimo bugün vardı ilgide büyüktü ona ama diğer günler çıkar mı bi bilgim yok açıkçası.
  • ASİMO bugün (cumartesi) sahne alacak mı?

Jwx teşekkür ederim de bana bugün lazım, bakalım bekliyorum hâlâ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanx

Fuarda Volvo S60 var mı acaba ?

bende fuar a kocaelinden gittim bugün fuarda s60 vardı en beğendiğim araba jaguar xj di güzel bir etkinlikti bu arad bmw ye binebilen şanslı kişilerden biriyim sanırım 5 serisine binmek nasip oldu :D bu arada bmw standında 1.16 vardı aracın rengi çok hoşuma gitti :D bunun yanında peugeot 508 baya hoştu yeni passat dediğimiz olay bildiğimiz passatın makyajlanmışı çok fazla etkilenmedim bentleyin sedefli beyaz continental i içime işledi cabrio mercedes e serisinin başında mankenle konuşurken apaçiler yine iş başındaydı yok üstü kaç saniyede açılıyor üstü açılınca bagaj kaç litreye düşüyor şehiriçi yakıtı nasıl gibi sorularla mankenin etrafını kuşattıkları anda ortamdan ayrıldım bu arada istanbul trafiğine de burdan sembolik bir çürük yumurta fırlatmak istiyorum gidecek olan arkadaşlar toplu taşımayı tercih ederlerse emin olsunlar arabadan daha rahat ulaşırlar bahçelievler çıkışından cnr a kadar adım adım gittim kaba etlerim ağrıdı bugünü bidaha yaşıcak olsam arabamı ataköyde bıakıp ordan metroyla cnr a giderdim ;)

• Öğrendim: ASİMO 29-30-31 Ekim'de gün içinde belli zamanlarda gösteri yapacakmış... Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: joushkun

vip farkı..

a7'nin içine binip takıldım biraz hatta çok da beğendim. ama buradan görüldüğü kadarıyla yanına bile yaklaştırmamışlar. a8 ve s5 cabrio'ya da bindim dün. vip'im işte anlayın.

hah,please
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrc71

Allah rızası için fuara giden arkadaşlar;

Mercedes CLS yeni kasanın, önden arkadan yandan,uzaktan her açıdan fotoğrafını çekebilirmi..

İnsaniyet adına, yalvarıyorum...

Giden arkadaşlar lütfen şu yazımı dikkate alın....

2 dakkanızı ayırıp bol bol cls fotosu çekin, bol bol dua ederim sevaba girersiniz.
  • Gidenlerin yorumlarına bakılırsa, hafta içi herkes çalışırken gitmek en iyisi olacak sanırım. TV'de verilen görüntüleri de mahşer yerini andırıyordu zaten. Hele bugün-yarın nasıl olur düşünemiyorum bile

Aynı mahşeri görüntüleri bugün başlayan İstanbul Kitap Fuarı'nda da görmek dileğiyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 30 Ekim 2010; 11:39:58 >
  • 12.30'da girip 17.00'de çıktım,birkaç foto da benden olsun;

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 30 Ekim 2010; 12:06:55 >

• Bunun yan koltugunda cok gezmıslıgım var edası var hatunda kendinden eminnn ve sohretli bakışlar

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.