Şimdi Ara

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
919
Cevap
1
Favori
79.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Faux Carnival

Bir dakika. Arkadaşlar dün (29 Ekim) gidenler konuya açıklık getirebilir mi?

Arabalara binilemiyor mu?!?!? Öyle bir şey varsa inanılmaz, perşembe günü SLS AMG, Jaguar XJ dahil her arabaya bindik.

işte dalga geçilen perşembe gününün olayı burada. yanına bile yaklaştırmıyorlar. bende iki tane normal davetiye var ama ne zaman gitmesem diye düşünüyorum. mundar olmasın diye galiba 4 kasım perşembe günü bir daha gideceğim. geçtiğimiz perşembe a7 sportback, yeni a8, yeni passat, rs5, jaguar xj, xk, x6, mini countryman vs yeni ya da normal günlerden ziyaretçilere kapalı olan araçların hemen hemen hepsinde vakit geçirdim. bir tek sls'i unuttum, salondan çıkınca aklıma geldi. neyse onu da bir galeride görürüz artık.

• 2 adet davetiyem vardı malesef basın günü gidemedim

resimlerde passat sanki standla çevrelenmiş gibi...passatada yaklaştırmıyolarsa falan hiç hafta arası gitmeye çalışıpta sinirlerimi bozmayım
  • bu arada bence bilet en az 30 tl olmalı ve giriş davetiyelerine kolay ulaşılmamalı; hem apachiler çok azalır hemde gerçek otomobilseverler daha detaylı araçları insan gibi inceleyebilir
  • İnanılmaz bir şey... Perşembe günü bile hayvanlara laf ettik, halk günlerini tahmin bile edemiyorum. Her şey açıktı, her şey. Tek kelimeyle ayıp. Ama adamlar da haklı. SLS'e oturup kapıyı kapattım ve içinde 5 dakika geçirdim, bir tek ters bakış bile atan olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fletch

Bu nası bı autoshow ya sadece arabalara uzaktanmı baktırıolar butun arkadaslar sadece aracların dıs gorunumlerını cekmısler ıcerıden goruntu alan doru duzgun arkadasımız yok .

Bunun yanı sıra dıkkat edıyorum butun aracların yanları bantlarla cekılı hıc kımseyı bant ın arka kısmına almıyorlar sanırım bu nasıl bı ıstır kardesım anlam veremedım kızlarımı sergılemeye getırmıs bu adamlar .

Bol bol yenı passat resmı ıstıyorum mumkunse esden dostdan içli dışlı

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım

oof oof of bu yeni passat çok fena duruyor bu ne böyle yaw çok yakışıklı olmuş

• bence ayrı günler iyi olur basın günü halk günü vip günü gibi.

Yoksa vip arabaya biniyor normal vatandas binemiyor moral kötü olur..

Ama halk gününde atıyorum kimse arabaya binemese ozaman kimse aa arabaya biniyor ben neden binemiyorum demez..

Nie kimse resim çekmiyor forumun başka yerindemi resimler?? 3-5 resim var bu konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan -- 30 Ekim 2010; 17:26:37 >
  • İşte bu yüzden o tür markaların standlarının etrafında 1 dakika bile oyalanmam. Geçerken görürsem görürüm, o kadar. Ülkede 10-15 kişinin alabileceği araçlarla binsem ne olur, ellesem ne olur.

quote:

Orijinalden alıntı: Mike_xxlarge

son olarak aston martın ferrarı porsce bmw gıbı markaları ayrıca kınıyorum. nedenı hem aracını gostermeye gelmısler hemde alanlarına set cekmısler kımse gelıp bakmasın dıye. ıcerı ıkı manken koymuslar. helekı lombolarda mankenlerın araclarla uyumunu gosterır gıbıydıler.
    yanı bu aracları gormek için illa vip mı olmak lasım. diyelim ki elit tabakaya yada baska deyışle o aracı alana gostereceksen sedece o zaman fuarda ısın ne. galeriler bunun için var. aracını gıt galerıde sergıle sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

İşte bu yüzden o tür markaların standlarının etrafında 1 dakika bile oyalanmam. Geçerken görürsem görürüm, o kadar. Ülkede 10-15 kişinin alabileceği araçlarla binsem ne olur, ellesem ne olur.

quote:

Orijinalden alıntı: Mike_xxlarge

son olarak aston martın ferrarı porsce bmw gıbı markaları ayrıca kınıyorum. nedenı hem aracını gostermeye gelmısler hemde alanlarına set cekmısler kımse gelıp bakmasın dıye. ıcerı ıkı manken koymuslar. helekı lombolarda mankenlerın araclarla uyumunu gosterır gıbıydıler.
    yanı bu aracları gormek için illa vip mı olmak lasım. diyelim ki elit tabakaya yada baska deyışle o aracı alana gostereceksen sedece o zaman fuarda ısın ne. galeriler bunun için var. aracını gıt galerıde sergıle sadece.

amacım ellemek değil zaten aracı incelemek. eskıden motor bloklarını ayrıntılı ıncelerdım artık oda yok kapalı kutu. kaputu kaldırınca altında kocaman bır kapak goruyorsunuz sadece. halbukı 1971 mod. dodge challenger r\t nın kaputu acıldıgında ortaya picasso tablosu gıbı bır goruntu cıkıyor.
    benım o firmalarda bozuldugum nokta şu. tamam gorgusuz ınsanımız cok. arabaya ellerken cızık atayım dıyen yabanılerde var. ama bunlar sayılı be kardesım neden ınsanlara otomobıle uzaktan uzaktan baktırıyorlar. bu mıllet alıp aynasını ısıracak deılya. içine oturmasada yakınen ıncelemek hakkıdır oraya gelen adamın bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: egunns

2 adet davetiyem vardı malesef basın günü gidemedim

resimlerde passat sanki standla çevrelenmiş gibi...passatada yaklaştırmıyolarsa falan hiç hafta arası gitmeye çalışıpta sinirlerimi bozmayım

VW alanı tamamen açıktı ve araçlara binilebiliyordu cuma günü.Fotoğrafı çektiğim sırada çekim vardı,hangi araçla çekim yapılıyorsa onun yanına doğal olarak kimseyi yaklaştırmıyorlardı düzgün bir çekim olsun diye.
  • Şimdi yoldan yeni geldim.Otoparklar çok doluydu ama park edecek yerde vardı.
    Fuar baya bi kalabalıktı,araç alacak olan da almayacak olan da,arabadan anlamayanlarda,daha doğrusu herkes vardı fuarda.Ciddi olarak BMW 3.20 ve EVO X inceledim.EVO çok hoşuma gitti gayet güzel olmuş.Söylediklerine göre de satılmış.

Sanki bilet ücretleri düşük gibi.Yani şöyle 80-100 tl yapsalar daha güzel olacak.En azından kuru kalabalık olmaz.
  • ilk açılışta girerseniz fazla yoğun olmuyor da millet 1-2 gibi gelmeye başlayınca coşuyor etraf. denildiği üzere 60-70'lik teyzeler bile vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: playumb

Şimdi yoldan yeni geldim.Otoparklar çok doluydu ama park edecek yerde vardı.
    Fuar baya bi kalabalıktı,araç alacak olan da almayacak olan da,arabadan anlamayanlarda,daha doğrusu herkes vardı fuarda.Ciddi olarak BMW 3.20 ve EVO X inceledim.EVO çok hoşuma gitti gayet güzel olmuş.Söylediklerine göre de satılmış.

Sanki bilet ücretleri düşük gibi.Yani şöyle 80-100 tl yapsalar daha güzel olacak.En azından kuru kalabalık olmaz.

Bmw standında araçları yakından inceleme fırsatı tanıyorlarmı hocam yeni 3-5-7 serisi ve X6 yı yakından incelemek istiyorum uzaktan bakacaksak araçlara gitmenin alemi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felice Forte -- 30 Ekim 2010; 21:03:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OVERCLOCKM@NI@

quote:

Orijinalden alıntı: playumb

Şimdi yoldan yeni geldim.Otoparklar çok doluydu ama park edecek yerde vardı.

Bmw standında araçları yakından inceleme fırsatı tanıyorlarmı hocam yeni 3-5-7 serisi ve X6 yı yakından incelemek istiyorum uzaktan bakacaksak araçlara gitmenin alemi yok.

Ben 3 serisine baktım diğerlerine bakmadım.Ancak ciddi olarak ilgileneceğin model olursa seninle de ilgileniyorlar.Yani araçların kapısını açıyorlar.

• Ne X6'sı, 555 beygirlik X6 M getirmiş adamlar. Ama X6 çok dipte ve tam ofislerin önünde idi. Sarı Z4 sDrive35is'in (35i bile değil) yanında. Şu an açık mıdır içi bilemem ama ben bir 10 dakika geçirmişimdir 4 koltuğunda da.
  • VIP konusunda bayağı bir tartışma kopmuş.
    Ülkemiz (Türkiye) geri bir memleket olduğu için sosyal düzey ile ekonomik düzey paralelik göstermiyor. Üniversitede öğretim üyesi olan kimseye sade vatandaş, kereste tüccarı olana VIP muamelesi yapılması yanlış.
    Şahsi görüşüm 200-300 TL verip de fuara gitmem, onun yerine Beyti'ye giderim.

Neyse fuara gelince Audi A7 SB ve Mercedes CLS Serisi'nin merak uyandıracağı belliydi. Genel kanı olarak Mercedes CLS Serisi daha beğenilmiş.
  • A7
  • Arkadaşlar girişteki bilet gişesinde sıra oluyor mu, ona göre bilet teminini internet üzerinden yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Arkadaşlar girişteki bilet gişesinde sıra oluyor mu, ona göre bilet teminini internet üzerinden yapalım.

Hayır yok bugün 4 gibi gittik sıra yoktu bilet satan 4 gişede boştu.3 nakit 1 kkartı gişesi var.
    Ama içerisi çok kalabalık,istediğiniz aracın içine binmek için bekliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roman İbrahimoviç

A7

Vallahi ben ve yanımdaki herkes de A7'yi beğendik. CLS dıştan çok hoş olmasına rağmen içi kesinlikle bizi heyecanlandırmadı. A7 ile kıyas bile kabul etmez diye düşünüyorum. Arkası müthiş dar. Malzeme kalitesi A7'den açık şekilde düşük. (Ki yeni A8'le Audi'nin o segmentte yeni bir çığır açtığını biliyoruz)

Sonuç olarak Audi hiç sevmeyen birisi olarak, hatta fuara girerken "A7 mi CLS mi?" diye soran arkadaşlara düşünmeden "A7 kim CLS'ye rakip olmak kim?" demiş olmama rağmen galibi açık ara farkla A7 seçtim.
  • @playumb

Yanıtınız için teşekkürler hocam pazartesi gideyim fuara

@Faux Carnival

Eğer fırsat verirlerse elbetteki ilgi odağımız X6 M olur
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.