Şimdi Ara

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
918
Cevap
1
Favori
79.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Focus içinden çok focusa yapılan muamale beni şaşırttı koruma altınamı alınmış ben mi yanlış görüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

quote:

Orijinalden alıntı: Zahirpau

Forumun 4 VIP'si pinkmaster(bendeniz-sahne adım), chapkın, yalamık, J.B olarak gittik.

Zaten VIP (İngilizce bilmeyenler için Very Important Person - Çok Mühim Kişi) olduğumuz kapıda anlaşıldı. Yaklaşınca kapılar açılıyordu, geri çekilince kapanıyordu bu uygulamayı takdir ettik. Yalnız içeri girerken hava perdesinden üstümüze yıldız tozu atılmaması açıkçası bende hayal kırıklığı yarattı.

Chapkının tütün kolonyasını viski diye yuvarlaması, yalamıkın RR'un bagajını motoruna bakıcam diye açmaya çalışması, J.B'nin kanepeleri kürdanıyla yutması ve Mercedes standında bana yıldız takılması (ama daha nazik olabilirlerdi) gibi daha ne maceralar atlattık.

Zaten VIP'nin olayı da orda, nerede heyecan, nerede macera biz orda. Tabi WV standındaki arabaları çizerken yakalanmam ve peşimizden koşmaları sebebiyle kaçarken baya yorulmuşuz. Ama tabi bu sayede yolun yarsını da beleşe getirdik. Zaten VIP'nin olayı da burda, kürdan buldun yut sopa gördün kaç. Şimdilik bunlarla idare edin

Kıskanç

gül gül öldümmm

• quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

quote:

Forumun 4 VIP'si pinkmaster(bendeniz-sahne adım), chapkın, yalamık, J.B olarak gittik.

Zaten VIP (İngilizce bilmeyenler için Very Important Person - Çok Mühim Kişi) olduğumuz kapıda anlaşıldı. Yaklaşınca kapılar açılıyordu, geri çekilince kapanıyordu bu uygulamayı takdir ettik. Yalnız içeri girerken hava perdesinden üstümüze yıldız tozu atılmaması açıkçası bende hayal kırıklığı yarattı.

Chapkının tütün kolonyasını viski diye yuvarlaması, yalamıkın RR'un bagajını motoruna bakıcam diye açmaya çalışması, J.B'nin kanepeleri kürdanıyla yutması ve Mercedes standında bana yıldız takılması (ama daha nazik olabilirlerdi) gibi daha ne maceralar atlattık.

Zaten VIP'nin olayı da orda, nerede heyecan, nerede macera biz orda. Tabi WV standındaki arabaları çizerken yakalanmam ve peşimizden koşmaları sebebiyle kaçarken baya yorulmuşuz. Ama tabi bu sayede yolun yarsını da beleşe getirdik. Zaten VIP'nin olayı da burda, kürdan buldun yut sopa gördün kaç. Şimdilik bunlarla idare edin

Kıskanç

gül gül öldümmm

Konuyu aplayalım herkes görsün.

• quote:

Komik olabilmen için biraz daha çalışman gerekli.

• Zahirpau feykmiş yalnız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funkmaster -- 29 Ekim 2010; 19:09:43 >
  • şimdi geldim fuardan...
    öncelikle yeni passat fotolardakinden daha farklı geldi gözüme.
    canlı olarak kesinlikle daha kaslı, daha heybetli.

ama vw'nin fiyat/kazanç oranına göre en iddialı aracı bence yeni jetta.
    gerçekten de araç sınıf atlamış araç.iç dizayn aynı fakat ön ve arka tasarımı c sınıfta olan bir araç için çok çok iyi diyebilirim.

A7 sportback'e hayran oldum fakat arabanın içine oturdum o da ne tavanda boydan boya led döşemişler.
    kendimi, resmen gazinoda gibi hissettim.bu bende büyük hayal kırıklığı oluşturdu(almaktan vazgeçtim)

porsche standındaki yarış arabası ve rus mankenler çok hoştu.
    bir de yeni sloganları çok hoşuma gitti.

"10 BİN PEŞİN DİREKSİYON SENİN"

• quote:

kardeş Allah da seni güldürsün akşam akşam iyi güldürdün bizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the best or nothing -- 29 Ekim 2010; 18:52:26 >

• Fuara ben de gittim. Çok keyifli ve güzeldi, kızlar süperdi Ama özellikle Lamborghini Gallardo Superleggera'ya bittim. Yok böyle bir araba
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

quote:

Orijinalden alıntı: yuemrek

Autoshow 2010 VIP

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım

Cmax iç mekan resmi için teşekkürler..transformer cd çalar koymaları rezillik. yuh diyorum bu kadar kötü bir iç beklemiyordum.
    ben SONY olmadıkça almam

bunu tasarlayanların ilham kaynağı herhalde şudur

•  Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım  Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım
     Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım  Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım

• off 3 saat gezdim ayaklarım yoruldu artık döndüm süper olmuş yarım saat kuyruk bekledim ama ben çıkarken akşam 6 gibi kuyruk yoktu 8 liraya girdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihelibol

şimdi geldim fuardan...
    öncelikle yeni passat fotolardakinden daha farklı geldi gözüme.
    canlı olarak kesinlikle daha kaslı, daha heybetli.

ama vw'nin fiyat/kazanç oranına göre en iddialı aracı bence yeni jetta.
    gerçekten de araç sınıf atlamış araç.iç dizayn aynı fakat ön ve arka tasarımı c sınıfta olan bir araç için çok çok iyi diyebilirim.

A7 sportback'e hayran oldum fakat arabanın içine oturdum o da ne tavanda boydan boya led döşemişler.
    kendimi, resmen gazinoda gibi hissettim.bu bende büyük hayal kırıklığı oluşturdu(almaktan vazgeçtim)

porsche standındaki yarış arabası ve rus mankenler çok hoştu.
    bir de yeni sloganları çok hoşuma gitti.

"10 BİN PEŞİN DİREKSİYON SENİN"

kardeş a7 sportback'in içindeki led olayı fuara özel.

fuarda ziyaretçilerin aracın içini daha rahat görebilmeleri için led döşemişler.

audi a7 de öyle bişey yok yani. benimde dikkatimi çekmişti dün görevliye sormuştum:)

• quote:

Orijinalden alıntı: joushkun

quote:

Orijinalden alıntı: 1511

hocam bu VIP havası nedir ya hayırdır?

belli görmemişsiniz ama bu kadar yapmayın.

milletde bişey sanıcak vip'i

basından biraz çevren varsa veya tanıdığın bi showroom vip davetiye bulmak hiç mesele değil.

ama kesinlik biraz standart koymalılar vip olayına.

bugün rahatsızlık verecek derecede standlardaki içeceklere saldıranlar arabalara hucüm edenler vardı.
    muhtelemen bi kısmıda "FORUMUN VİPLERİ" olan sizlerdiniz.

görgüsüzlük diz boyu...

sen kendinden biraz bahseder misin?

triplere bak

napıcan Forumun VIP'si? adamlarını gönderip evimden mi aldırıcan?

• nası fuar la bu hiç garı gız yok
  • Yok mu jetta fotoları yada passat?Normalde onlar forumda çok merak ediliyordu daha günyüzüne çıkmadı fotoları,yoksa sevenlerini küstürdüler mi?
    Kısmetse yarın ben çeker koyarım inceletirlersede elektrikli olanları çekip paylaşmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirtetik

Yok mu jetta fotoları yada passat?Normalde onlar forumda çok merak ediliyordu daha günyüzüne çıkmadı fotoları,yoksa sevenlerini küstürdüler mi?
    Kısmetse yarın ben çeker koyarım inceletirlersede elektrikli olanları çekip paylaşmak istiyorum

passat başlığında var, 500 küsür sayfalık başlığın son sayfalarında
  • 8 senedir giderim , şimdiye kadar gitmiş oldugum en rezil fuardı.

ipini koparan gelmiş, arabadan hiç anlamayan cocul cocuk kadın kim varsa.

bence kimse bedava bilet dağatmamalı ve kesinlikle biletler en az 25 lira olmalı..

ayrıca yeni CLS olayı bitirmiş....diger otomobillerden heleki bi cok arabasının kapısını sanı nimettenmiş gibi açmayan bmw ve audiden pek bahsetmicem..

mercedes S 500 un CL 500 un heryerini mıncıklatıyo bunlar x6 ya bile bindirmiyo. ha gerçi arada kapılıarını acıyolar falan ama saçma ne olursa olsun..

2 senede bi duzenlenen organizasyonda ordaki aracların biraz mıncıklamnasını goze alacaksın arkadas...
  • Öğleden sonra gittim bende,bilet için o kadar sıra bekledik sıra tam bize gelince,bu gişe sadece bay-bayan çiftlere satıs yapıyor dediler,bu nedir yahu,hadi öyle olsun yaz kardeşim uyarı falan,olmadı yan gişenden al bizede satıs yap,girer girmez dk.1 gol 1 ile başladık neyse

Güzel bir gündü çoğu markayı inceledim,Peugeot RCZ - Coupé tam bir fiyasko,o aracı neden sadece 2 kişilik yapmamıslar anlamadım,ön kısıma sıgmak neredeyse imkansız,e koltuğu geri alınca arkada birileri var onların sıgması imkansız,zaten kapısını kapatınca kapının içinden sesler geliyordu,parça kopmus gibi,içime sinmedi,zaten param yetmez o araca,hoş yetsede almam o da ayrı bi konu.Kesinlikle kedi uzanamadı ciğere konusunda değilim,bu bilinsin,belkide alıp memnun olan vardır saygı duyarım.

ulaşım hakkında bilgi: fuarın önündeki otopark işkence bunun için kısayol bilmeyenler için,fuarın karsısında autocity 2.el satıs yapan yer var oraya gelmeden sağdaki ilk girişten girin biraz kuytu gibi bir yer,oradaki otoparkı kullanın

foto çekmek işkence idi,diğer modeller zaten ilerleyen günlerde düşer foruma,resimler amatör işi kusura bakmayın,zaten kabalıktan insanın foto çekeside gelmiyor,ona 1dk buna 1dk demekten,ama bu duruma söylenmek gereksiz,hafta içi de gidebilirdim sakin oldugu zaman,neyse önemli değil.

Bentley favorim,hasta oldum diyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 29 Ekim 2010; 22:25:55 >

• Opel Astra için gittim bugün.
    Gtc modeli gerçekten muazzam.Lastik boyutu geniş gövdesi yakından görülmesi gerekmekte.
    Kapıları açmıyorlardı konsept modeli olduğu içinmiş. 2012de satışına başlanacakmış.
    Ama gördüğüm kadarıyla kişisel fikrim bu makinanın fiyatı hatırı sayılır miktarda olacaktır.
    Onun dışında hemen karşısındaki Fiat Bravo Spor modeli Fiattan beklenmeyecek derecede başarılı olmuş.Beyaz kasa siyah cam kombinasyonu ancak bu kadar yakışabilirdi herhalde.Direksiyon simidi ve vites topuzunu kaplayan derinin üstündeki kırmızı nakışlar çok hoştu bence. 2011 Haziran gibi de onun satışı başlanacakmış.

Erken gittim 12de girdim içeri. Saat 3 civarlarında çıktığımda o dışarıdaki sırayı görünce gözlerime inanamadım gerçekten.
    İmkan varsa erken gidin içerisi tenhayken arabaları inceleyin aksi takdirde çoçuğunu direksiyon başına oturtup fotoğraf çektirenler,yine aynı şekilde oturup radyo dinleyenler,kızları daha yakından incelemek isteyen vatandaşlarımızdan size pek inceleme imkanı kalmayabilir.

• beyler bende iş durumuma göre ya çarşamba ya perşembe kocaeliden gideceğimm...şimdi okurken gördüm bu vip olayı vs vs ben şimdi gidip 8 10 liraya bilet alıp o biletle girdiğimde ferrari lambo bentley mercedes range gibi standlara yaklaşabilip doya doya bakıp resim çekebileceğim dimi bana lazım olan bunlar...
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.