Şimdi Ara

OTOMATİK POLO CLASSİC NASILDIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar araba almayı düşünüyorum ilk arabam olucak yaza temmuza kadar araştırma vaktim var.kullanım kolaylığından dolayı otomatik almak istiyorum 2001 honda civic otomatiklere bakıyorum ama 16 bin fiyat olarak beni zorluyacak.önüme seçenerek olarak2000-2001 polo classic otomatik çıkıyor 14 olabiliyor en fazla 14 500 oluyor bana daha uygun gibi ama tabi bazı kuşkularım oluyor acaba polo classic otomatik kullanan var mı? otomatiklerin şanzıman masrafları pahalı oluyor polonun bu modelinin otomatik şanzımanın herhangi bir kronik sorunu var mı?performans olarak tatmin edermi en önemlsi yokuşlarda kaçırır mı? kullanan bilen tavsiyesi olan varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim

• sizde öğretmensiniz galiba
    benzer şeyleri bende düşünüyorum temmuz konusunda
    ama birkaç farkla;
    ben otomatik almayı düşünmüyorum, ehliyeti yeni aldım
    ve çok kişiye sordum; model yeni olsun daha iyi dediler hep
    hiç değilse kasko yaptırırsın birkaç sene dediler
    bu yüzden ben kalos, logan, accent, palio, fabia falan düşünüyorum
    ayrıca en çok 12000 verebileceğim galiba
    yada 97 ve sonrası ucuz bir araba da olabilir belki, güvenli olsun yeter
    mesela mazda, seat, corolla gibi arabalar olabilir
    konuyu takip ediim bari belki benimde işime yarar
    saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rozek -- 23 Mayıs 2009; 2:38:43 >
  • hayır ben öğrenci değilim.öğretmenin ve şu an zorunlu hizmet için doğuda bulunmaktayım.bulunduğum yerde yollar iyi olmadığı için hyundai renault ve fiat tarzı arabalardan kaçınmak zorundayım çabuk dağılıyor ve heryerinden tıkırtı gelmeye başlıyor kalos ve logan alamam çünkü herhangi bir arızada yedek parça bulamam. ben şu an polo yada honda düşünüyorum. honda ağır basıyor ama bütçem yetmiyor. polo hakkında fikir bekliyorum

not: memlekette babamın düz vites arabasını kullanıyorken her yokuşta sıkışık trafikte kasıodum kendimi bu tarz sıkıntı bana göre değil o yüzden otomatik istiyorum ve ölede alacağım
  • bende öyle dedim zaten
    öğretmen dedim...
    hayırlısı olsun
    bende kars tayım tayin istedim ama kısmet bakalım
    inşallah gönlünüze göre bulursunuz
    saygılar
  • kusra bakmayın yanlışlık olmuş sizin yollar bizimkinden kesin iyidir.ben şırnaktayım yollar" aslında -lar ekinede gerek yok altı üstü 10 km" beter
  • Bizim eniştede var. Kullanışı keyif veriyor. Ancak otomatiklerin tüketimi oldukça fazla (30krş/km). Yakıtını dert etmem diyorsanız gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Şanzımanı kolay kolay dert açmıyor. Yokuşlarda biraz kaçırıyor. Ankara'da yedek parça sıkıntısı yok. Diğer illerde durum nasıldır bilemiyorum.
  • Yakıt olarak zaten lpg düşünüyorum.başka tecrübeleri olan arkadaşlarda paylaşırsa sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.