DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyaları (Tüm bankalar)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
267
Cevap
23
Favori
58.191
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyaları (Tüm bankalar)
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki >>>
Giriş
      136 Mesaj
      14 Temmuz 2011 19:45:44

Kredi Kartınızdan 30 Eylül'e kadar otomatik fatura ödeme talimatı verin, 31 Ekim'e kadar verilen her talimatın en az bir kez ödenmesi durumunda 80 TL'ye varan NakitPuan kazanın.

1 - 2 adet yeni fatura ödeme talimatı » 15 TL NakitPuan
      3 – 4 adet yeni fatura ödeme talimatı » 50 TL NakitPuan
      5 adet ve üzeri yeni fatura ödeme talimatı » 80 TL NakitPuan

Kampanya 01 Ağustos – 30 Eylül 2012 tarihleri arasında, Halkcard kredi kartından Otomatik Fatura Ödeme talimatı veren bireysel müşteriler, verdikleri her yeni Otomatik Fatura Ödeme Talimatı için 5 TL, 4 ve üzeri fatura talimatı için toplamda en fazla 20 TL değerinde NakitPuan kazanıyor.

Kampanya 01 Ağustos – 30 Eylül 2012 tarihleri arasında, Halkcard kredi kartından Otomatik Fatura Ödeme talimatı veren bireysel müşteriler, verdikleri her yeni Otomatik Fatura Ödeme Talimatı için 5 TL, 4 ve üzeri fatura talimatı için toplamda en fazla 20 TL değerinde NakitPuan kazanıyor.

01 Nisan – 30 Haziran 2012 tarihleri arasında kredi kartınızla tüm faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verin; ister acil nakit ihtiyacınıza hızlı çözüm olalım, isterseniz chip-para / Citi Para kazanın!
      Citi ve Citi Axess Kredi Kartları için;
      Faizsiz Taksitli Nakit (1.000 TL'ye kadar en fazla 9 taksitle) veya
      Talimat başına 10TL chip-para / Citi Para kazanın.
      Citi Wings Kredi Kartları için;
      Faizsiz Taksitli Nakit (1.000 TL'ye kadar en fazla 9 taksitle) veya
      Talimat başına 500 Mil Puan kazanın.

13 Temmuz – 31 Ekim 2012 tarihleri arasında, CardFinans kredi kartından veya Finansbank hesabından Otomatik Fatura Ödeme talimatı veren bireysel müşteriler, verdikleri her yeni Otomatik Fatura Ödeme Talimatı için 15 TL kazanıyor.

15 Ağustos-30 Eylül 2012 tarihine kadar Yapı Kredi Mobil Şube’yi kullanın, 20 TL Worldpuan kazanma fırsatını kaçırmayın!

1 Eylül-31 Ekim 2012 tarihileri arasında İnternet ya da Telefon Bankacılığı üzerinden vereceğiniz otomatik fatura ödeme talimatlarınız kazandırıyor!
      Kampanya tarihleri arasında faturalarınız için İnternet Şube ya da Telefon Bankacılığı’ndan otomatik ödeme talimatı verin, hem fatura takip derdinden kurtulun hem de 40 TL değerinde Worldpuan kazanan 2.000 kişiden biri olma fırsatını kaçırmayın.

Genel Kurallar
      -Talimatlar 6-12 aylık alınmakta ve iptali durumunda puanlar borç olarak yansıtılmaktadır.
      -İptal edilip tekrar verilen faturaları kapsamamaktadır.
      -Bazı bankalar(iş,garanti...) işlem ücreti adı altında talimattan ücret kesmektedir.Kepçeyle verip kaşıkla almaktadır.
      -Hesap işletim ücreti kesen bankalar talimat karşılığı kesintiyi yapmamaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 16 Aralık 2012; 12:51:07 >||:||

ТħưŋďєгЄ
    • Yüzbaşı
      432 Mesaj
      14 Temmuz 2011 21:02:12
      bence ziraat bankası da yazılmalı.

ziraat bankamatik kartınız varsa bir tane otomatik ödeme talimatı vererek 3 ayda bir kesilen hesap işletim ödemessiniz.

• Yarbay
      2673 Mesaj
      14 Temmuz 2011 21:18:53
      Otomatik ödeme talimatlarındaki fatura başına ücret varken kullanılması pekde sıcak değil bence.

Intel i7 6700k (CM Sedion 120v R2), Asus Z170i Pro Gaming, Kingston 16GB DDR4 (2x8GB) 2400mhz CL15, EVGA GTX 1070 FTW, AOC Q2770PQU 2K, Samsung 850 Evo 250 GB, WD 3 TB Green, Cooler Master Elite 130, EVGA Supernova 850w G2, Logitech G700s, Logitech K360.

2016 Opel Insignia Sport 1.6 CDTI 136HP Otomatik - Beyaz
    • Yüzbaşı
      907 Mesaj
      14 Temmuz 2011 21:34:31

quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Otomatik ödeme talimatlarındaki fatura başına ücret varken kullanılması pekde sıcak değil bence.

Finansbank kredikarlarinda fatura basina ucret almiyor. Senelerdir bu sekilde odeme yapiyorum. Hatta universite yillarimdan kalan university kart oldugu icin kart ucreti de odemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Referanslar;SrkNz;bukalemuns,MODDA,trulli,ice_blue;nucro,amaninmorkoyun,mokoko,fastfurious,sarpertas,PsyChOpaTh,sarpuli,saruman,HardveyrManyaı
    • Binbaşı
      1469 Mesaj
      14 Temmuz 2011 21:43:24

quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

Alıntıları Göster

Finansbank kredikarlarinda fatura basina ucret almiyor. Senelerdir bu sekilde odeme yapiyorum. Hatta universite yillarimdan kalan university kart oldugu icin kart ucreti de odemiyorum.

+ olarak odeme talimati verdiginiz adete gore faizsiz kredi kartindan 6 ay taksitli kredi veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1905 ~ Sadece Galatasaray! ~ 2014
    • Kurmay Yarbay
      136 Mesaj
      14 Temmuz 2011 23:03:10
      * 2-3 yıldır Cardfinansa veriyordum.İşlem ücreti yok.Fixkarttan alıyor sadece.
      * Garanti bu konuda en uyanığı,kaşıkla verip kepçeyle alıyor.
      * Teb'e verdim geçen ay.3 faturadan 50 tl aldım.Bu ay da 2 faturadan 30 tl yüklenecek.;İşlem ücreti yok

ТħưŋďєгЄ
    • Yüzbaşı
      432 Mesaj
      14 Temmuz 2011 23:16:16

quote:

Orijinalden alıntı: thundere

* 2-3 yıldır Cardfinansa veriyordum.İşlem ücreti yok.Fixkarttan alıyor sadece.
      * Garanti bu konuda en uyanığı,kaşıkla verip kepçeyle alıyor.
      * Teb'e verdim geçen ay.3 faturadan 50 tl aldım.Bu ay da 2 faturadan 30 tl yüklenecek.;İşlem ücreti yok

hımm güzel kampanyaymış o zaman

• Yüzbaşı
      619 Mesaj
      15 Temmuz 2011 01:33:00
      ben elden yatırıyorum arkadaşım böyle avantadan para bence caiz degil .

• Çavuş
      47 Mesaj
      15 Temmuz 2011 02:31:25
      otomatik ödeme talimatı için banka hesabı şartmı sadece kredi kartından talimat verilemiyormu.

Z77A-G43 Intel Z77 Soket 1155 DDR3 2667MHz(O.C.) *QuadCore Intel Core i5-2500K, 4500 MHz * Sapphire 5850 Toxic * 8GB(2x4GB) Ares Blue Low Profile DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram * SANDİSK 120GB Extreme SATA 3.0 SSD * TAGAN 2 Force ıı 800 * Western Digital Caviar Black 1TB SATA2 * 2 * SAMSUNG P2350 LCD * ASUS DVDRW * CM Storm Enforcer *
    • Yüzbaşı
      907 Mesaj
      15 Temmuz 2011 09:06:05

quote:

Orijinalden alıntı: jandarma

otomatik ödeme talimatı için banka hesabı şartmı sadece kredi kartından talimat verilemiyormu.

finansbankta şart değil, benim banka hesabım yok.

Referanslar;SrkNz;bukalemuns,MODDA,trulli,ice_blue;nucro,amaninmorkoyun,mokoko,fastfurious,sarpertas,PsyChOpaTh,sarpuli,saruman,HardveyrManyaı
    • Yüzbaşı
      382 Mesaj
      15 Temmuz 2011 09:27:28

quote:

Orijinalden alıntı: Endimiyon

bence ziraat bankası da yazılmalı.

ziraat bankamatik kartınız varsa bir tane otomatik ödeme talimatı vererek 3 ayda bir kesilen hesap işletim ödemessiniz.

benim igdaş faturam iki ayda bir geliyor.igdaş faturam olur mu bu iş için?

• Kurmay Yarbay
      136 Mesaj
      15 Temmuz 2011 12:12:19

quote:

Orijinalden alıntı: revelax

ben elden yatırıyorum arkadaşım böyle avantadan para bence caiz degil .

Çok haklısın.Onların işlem ücreti,hesap işletim ücreti,yıllık kart aidatı alması caiz,bizimki HARAM...

ТħưŋďєгЄ
    • Teğmen
      214 Mesaj
      15 Temmuz 2011 12:41:28
      benim bildiğim teb den bir defa faydalanan ikincisinden faydalanamıyor.

Ahirette seni kurtaracak bir eserin olmadığı takdirde fani dünyada bıraktığın eserlere kıymet verme....
      Bediüzzaman Said Nursi
    • Teğmen
      127 Mesaj
      15 Temmuz 2011 15:35:12
      yapi kredi bankası world card'a bişeyler yapsada faydalansak...

• Yüzbaşı
      910 Mesaj
      15 Temmuz 2011 17:25:31

quote:

Orijinalden alıntı: fener19

benim bildiğim teb den bir defa faydalanan ikincisinden faydalanamıyor.

Bu konuda emin misin?

Çarşı "İmzanız kural dışıdır!!!"a Karşı "Referanslarım"
    • Teğmen
      214 Mesaj
      15 Temmuz 2011 17:36:56
      daha önceki kampanyadan 3 faturaya 100 tl veriyordu 1-2 ay önce mh ni aradığımda üzgünüz daha önceki fatura kampanyasından faydalandığınız için bundan puan kazanamazsınız demişti.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fener19 -- 15 Temmuz 2011; 17:37:50 >

Ahirette seni kurtaracak bir eserin olmadığı takdirde fani dünyada bıraktığın eserlere kıymet verme....
      Bediüzzaman Said Nursi
    • Kurmay Yarbay
      136 Mesaj
      15 Temmuz 2011 19:28:42

quote:

Orijinalden alıntı: etlik

Alıntıları Göster

Bu konuda emin misin?

* Daha önce yapılan Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyalarından Worldpuan kazanan müşteriler Worldpuan kazanamayacaklardır.

ТħưŋďєгЄ
    • Yüzbaşı
      432 Mesaj
      15 Temmuz 2011 20:49:40

quote:

Orijinalden alıntı: 52radikal

Alıntıları Göster

benim igdaş faturam iki ayda bir geliyor.igdaş faturam olur mu bu iş için?

hiç farketmez. herhangi bir fatura olabilir. yani elektrik, su, telefon, internet, doğalgaz.

• Çavuş
      40 Mesaj
      17 Temmuz 2011 01:08:36
      Mesajım bulunsun......

• Yarbay
      7368 Mesaj
      17 Temmuz 2011 13:07:04
      bir başlık altında toplanması iyi olmuş

ing bank %2 sini geri veriyor.http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=50782107

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.