Şimdi Ara

Akbank %0 faizli artı para kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
6.502
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yeni hesap açımına kupon, puan kampanyası var mı şuan aktif, nakit avans dışında
  • Artı parayı kullandıktan kaç gün sonra ödememiz gerekiyor faiz islememesi için?
  • Bisikletli kullanıcısına yanıt

10k TL 12ay 0 faiz kredi var

• bana SMS gelmedi.

• banada gelmiş ama taksit vs avantajı sunmuyor.

• 1haftalık parayı kim ne yapsın hiç mantıklı gelmiyor şu hatta geçen genel müdürlükten bile aradılar ilgilenmiyorum deyip kapattım paraya ihtiyacınız yok mu diyor Akbank %0 faizli artı para kampanyası 

• paladinho kullanıcısına yanıt

Hocam bi ara kupon, hediye çeki gibi bir durum vardi da onu sormuştum, en son bitti diye hatırlıyorum ama

• arti para findeks notunu etkiler mi?
  • Bize mesaj yok tabii ki 😡
  • Bana da böyle bir mesaj geldi:

• Akbank %0 faizli artı para kampanyası

Troll bu banka...Akbank %0 faizli artı para kampanyası 

• paladinho kullanıcısına yanıt
    Bu işlemi nerden yaptınız ? Bana mesaj geldi ama 0 faiz çıkmadı
  • awsedrzxc A kullanıcısına yanıt
    kimse anlamamış diyorki ayin 29 una kadar artı para açın 1 ile 8 ocak tarihleri arasında kullanımına faiz isleymeyecegim diyor kendileri
  • kartal0067 K kullanıcısına yanıt
    Yok hocam. Benim dediğim 10k 12 ay 0 faiz bu kampanya değil. Yeni akbanklılara özel
  • aslimdayok kullanıcısına yanıt

etkiler. kredili mevduat hesabı olarak geçer.

• Banada 10k olarak gelmiş. 8 günlük para kimsenin işine yaramaz. Alıp hesapta bekletip 8 gün sonra geri ödesek kredi skorumuz yükselir hiç değilse Akbank %0 faizli artı para kampanyası 

• 8 gün çok az YKB geçen ay anneme teklif verdi yıl sonuna kadar 0 faiz kmh kullandı geçen ay sonlarına doğru şu anda da gerçekten dediği gibi hiçbir faiz vergi fon vs yansıtmadı Akbank tan da böyle bir hareket beklerdim açıkçası hele hele bu seneki sık sık yaşanan sorunları da göz önüne alırsak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.