Şimdi Ara

Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyaları (Tüm bankalar) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
917
Cevap
154
Favori
170.390
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Otomatik ödemeler için kampanya yapan banka varmı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Güncel var mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt

Qnb her faturaya 100para puan maksimum 300(carfur ve petrol ofisinde kullanılabiliyor puan)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • idefixoxo İ kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam kullanım yeri önemli idi benim için sadece carrefour yada petrol ofisi başka hiçbir yerde geçmiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 3 Şubat 2024; 16:16:25 >
    Hocam fatura kampanyasına hesap kartımla katılmak istiyorum 200 TL yada 300 TL parapuan banka kartına yatacak cardfinans nakit banka kartı ile de param uygulamasına puanları aktarabiliyor muyuz?

Birde kredi kartı puanı kullanılan yerlerde cardfinans banka kartı puanlarını da kullanabilir miyiz birde bu parapuanları nerelerde harcayabiliriz petrol ofisi ve carrefour duydum başka nerelerde geçer bu parapuan?

Yada fatura kampanyasından kazandığımız parapuanı kredi kartıma aktarabilir miyiz?

Kredi kartından verilen talimatlarda qnb Finansbank faiz alıyor mu hocam bilginiz var mı?

Ben hep kredi kartindan verdiğim için vadesiz hesaptan verilene çok hakim degilim ama muhtemelen banka kartına yatiyordur. Parapuan banka veya kredi kartı aynı yerlerde geçerlidir, daha ayrıntılı bilgi için internet sitesinde anlaşmalı kurumlar vardı sanırım bi ara bakmıştım. Kredi kartindan faiz almıyor. Fatura tutarı neyse onu ödersin k.karti ekstreni oderken. Ama kafana takılan soruları müşteri hizmetlerine sorup daha ayrıntılı bilgi alabilirsin, puanların geçtiği yerleride. Ben 3-4ay önce paramdan %4komisyonla çekmiştim kkartindaki puanı ama direkt benzin almak bana şu anda daha uygun geliyor veya carfur. Bir de son olarak onay için verdiğin faturanın odendigi ayin son işgünü yatar 25gun süreli puan. Şubat'ta verdin Şubat'ta odendi Şubat'ın son günü alırsın. Şubat'ta verip Mart'ta odenirse Martin son günü alırsın. Benden bu kadar☺️

Eyvallah hocam sağol fatura kampanyasına katılım için herhangi bir sms beya uygulamadan kampanyaya katıl tarzı bir şey bulamadım katılım yok direk fatura talimatı verip katılabiliyoruz sanırım kampanyaya da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 3 Şubat 2024; 17:20:45 >

Evet

• Ben de qnbfinans haricinde kampanya bakıyorum. Ordaki faturaiarı çekicem çünkü. Paraf nakit avans gibi komisyon uyguluyormuş, nays anca nakit %5 gördüm...

• kemalkonya K kullanıcısına yanıt
    Anlamadım hocam fatura ödeme talimatına paraf halkbank mı faiz uyguluyormuş qnb finansbank mı faiz uyguluyormuş paraf halkbankın kredi kartı çünkü ben sordum qnb finansbank müşteri temsilcisinede kredi kartı ile fatura ödeme de faiz alınmıyor dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 3 Şubat 2024; 19:26:54 >
  • Halkbankın parafkart uyguluyor. Qnbfinansta sıkıntı yok

• QNB finansbank 5 ocak kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı verdim, 15 ocak ödendi otomatik, 100 puan normal de gelmesi gerekiyor 1 şubat itibaren, fakat puan gelmedi,

ocak ta talimat verip ödeme gerçekleşip puan gelen varmı şubat ta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Finansbank faturanın ödendiği tarihten sonraki ayın sonunda ödüyor gibi hatırlıyorum. Yine şubat kampanyasını bir inceleyin, alttaki şartlar aynı. Kasımda verdiğim talimat aralıkta ödendi, ocak sonu puan geldi. Puanı yatırınca sms atıyor

• Bonus 2 adet ft talimatına 250 TL bonus kampanyası gelmiş sanırım herkes için değil bilgilendirilenler yazıyor bonusflaş kontrol edin arkadaşlar

• kemalkonya K kullanıcısına yanıt
    ödendiği ayın sonu yükleniyor du, önceki ay ve bir önceki ay öyle oldu, ocakta verdiğin 3cü fatura ocak ödeme gerçekleşti puan gelmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eleysen E kullanıcısına yanıt
    Evet banada gelmiş garanti kişiye özel sanırım genel değil 2 fatura verdim 250 TL yatacak ama fatura ödenme tarihinden kredi kartı ödeme tarihine kadar 3.66 oranında faiz işletiyor o yüzden bu şekilde uygulayan bankalara düşüş tutarlı faturaları verdim 100 TL altı veya 100 küsür TL gelen iki fatura verdim çok faiz işlemez diye düşünüyorum.

Qnb finansbanka da 3 fatura verdim 300 TL için finansda zaten fatura ödeme tarihinden faiz işleme durumu yokmuş müşteri temsilcisine de sordum.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.